Nikon heeft voor zijn D750 digitale-spiegelreflexcamera's nieuwe firmware uitgebracht, met 1.12 als versienummer. Deze camera's hebben een full-frame fx-cmos-beeldsensor met 24,3 megapixels aan boord en zijn geschikt voor lenzen met een Nikon F-vatting. De firmware kan vanaf een Windows- of macOS-machine worden geïnstalleerd en is ongeveer 20MB groot. De lijst met veranderingen voor deze update ziet er als volgt uit:
Wijzigingen van “C” Firmwareversie 1.11 naar 1.12
- Ondersteuning toegevoegd voor de volgende functies van AF-P-objectieven:
- Als de stand-by-timer afloopt nadat de camera heeft scherpgesteld, wordt de scherpstelpositie niet veranderd wanneer de timer opnieuw wordt geactiveerd.
- In handmatige scherpstelstand knippert de scherpstelaanduiding in de zoeker (of in livebeeld, het scherpstelpunt geselecteerd in de monitor) om aan te duiden dat oneindig of de kortste scherpstelafstand is bereikt door aan de scherpstelring te draaien.
- De volgende problemen zijn verholpen:
- Wanneer foto’s na de opname met Overloop geselecteerd voor Functie van kaart in sleuf 2 werden bekeken in het FOTO-OPNAMEMENU, gaf de camera soms de voorlaatst gemaakte foto weer.
- Microfoongevoeligheid werd soms niet correct aangepast wanneer films werden opgenomen met Automatische gevoeligheid > Microfoongevoeligheid.