De vierde release candidate van de volgende versie van SABnzbd uitgekomen en RC3 lijkt daarmee te zijn overgeslagen. Werden de bèta's nog als versie 0.8.0 aangeduid, sinds de release candidates is het versienummer naar 1.0 verhoogd. Met SABnzbd kunnen bestanden van usenet worden gedownload. Dit opensourceprogramma is beschikbaar voor Windows, Linux en OS X, en biedt de mogelijkheid om nzb-bestanden te laden, waarna de juiste files van usenet worden geplukt. Met de ingebouwde webinterface is het mogelijk om het programma via een webbrowser te bedienen. In versie 1.0 zit onder meer de nieuwe skin Glitter, die ook meteen tot standaardskin is gebombardeerd. Sinds de tweede release candidate zijn nog de volgende veranderingen en verbeteringen aangebracht:
Changes in RC4Changes in RC3
- Fix "SABnzbd's webserver now doesn't listen to IPv6 addresses by default. Use Config->Special->ipv6_hosting if you want this enabled."
- SABnzbd's webserver now doesn't listen to IPv6 addresses by default. Use Config->Special->ipv6_hosting if you want this enabled.
- The Windows installer failed to detect an already running version.
- Glitter: cosmetic fixes.