Software-update: Foxit Reader 6.1.1

Foxit Reader logo (45 pix) Foxit Software heeft versie 6.1.1 van Foxit Reader uitgebracht. Dit alternatief voor Adobe Reader kan uitstekend overweg met de meeste pdf-documenten, maar complexe of zeer grote documenten vormen soms een iets te grote uitdaging. Voor computers met beperkte resources is het echter een uitkomst. De installatie is gebundeld met enkele extra's van Google, dus let tijdens de installatie even op. De changelog voor deze uitgave ziet er als volgt uit:

New Features
  • Area Highlight
  • Signature Protection
  • Simplified Scanning Process
  • SharePoint Integration Enhancement
  • Extensive Find & Search
  • “.CSV” Support for Form Export
  • Easier File Attaching and Appending
  • “Black and White” PDF Conversion
Feature Enhancements
  • UI Improvements

Foxit Reader 6 screenshot (620 pix)

Versienummer 6.1.1
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows 8
Website Foxit Software
Download http://cdn01.foxitsoftware.com/pub/foxit/reader/desktop/win/6.x/6.1/enu/FoxitReader611.1031_enu_Setup.exe
Bestandsgrootte 32,58MB
Licentietype Freeware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

07-11-2013 • 11:04

10

Submitter: sambalbaj

Bron: Foxit Software

Reacties (10)

Sorteer op:

Weergave:

Heb dit ook gebruikt, maar nu overgeschakeld naar Nitro Reader (freeware).
Mijd Adobe producten omdat deze veelal doelwit is voor malware om veiligheidgaten uit te buiten.
Foxit en Nitro Reader is compacter en voelt vloeiender.
En geen gezeur over updates die dan niet willen installeren enz...
Al sinds enige tijd overgestapt van Foxit naar Sumatra reader. ALs je het gebruikt weer je waarom.... ;)
http://blog.kowalczyk.inf...apdf/free-pdf-reader.html
Het zou leuk zijn als je ook even kunt vertellen waarom, in plaats van iedereen op te roepen het te gebruiken. Als ik daar aan moest voldoen zou mijn pc volstaan met 'leuke' en 'betere' programma's die dat uiteindelijk allemaal niet zijn ;).

Ben zelf zeer tevreden met foxit reader, snel, licht en doet wat het moet doen. Slechts twee nadelen:
Hoe vaak je het ook instelt in de opties, sommige documenten worden nog altijd geopend op een manier waarbij scrollen naar de volgende pagina niet vloeiend gaat, maar hij verspringt. Ik snap dat sommigen dit fijn vinden, maar ik niet. Daarom is er dus een optie voor, maar die doet het helaas niet bij alle pdf's.

Sinds enkele updates geleden moet je, als je een 'rectangle' toevoegd via de toolbar elke keer dat je een volgende rectangle (die ik gebruik om te 'onderstrepen' in documenten waar dat niet in werkt omdat ze gescand zijn) opnieuw op die knop drukken. Daarvoor bleef de optie gewoon geselcteerd, hoeveel rectangles je ook maakte. Ik heb ze destijds gemaild (inmiddels enkele maanden geleden) en ze gaven aan dat het een bug was die zsm gefixed zou worden. Nu, enkele maanden en versies verder zit hij er nog steeds in.
Ik had Adobe geïnstalleerd staan en wel met 120Mb voor de XI versie. Ik heb je alternatief nu geïnstalleerd en onder de 10Mb. Ofwel, bedankt :)
Word 2013 werkt prima voor die 1ne keer dat ik thuis een pdf open, anders pdf app een keer in windows 8.1

Verder goed dat erbij staat dat je tijdens de installatie moet opletten.
maar complexe of zeer grote documenten vormen soms een iets te grote uitdaging
Heb je een voorbeeld voor me? Pdf's van een paar honderd MB leveren geen problemen op.

---
Hmm, de interne updater blijkt te hangen, dan maar handmatig updaten.

[Reactie gewijzigd door Kalief op 25 juli 2024 10:42]

Ik vind het wel waardeloos dat pdf's openen vanuit een Office365 (Sharepoint) omgeving niet werkt, daarvoor moet je een externe library downloaden die niet gratis is. :'( Daardoor moest ik weer terug naar Adobe.

Of heeft iemand een goede oplossing?
Ik ben op Foxit overgestapt omdat de laatste versies van Adobe Reader allemaal losse vensters geven als je meerdere bestanden tegelijk open hebt, wat nogal onoverzichtelijk is.
Duizend maal beter dan Adobe Reader.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.