Software-update: StartIsBack 2.1.1

StartIsBack logo (75 pix)Er is een update voor StartIsBack versie 2.1 is verschenen. Dit programma is een van de vele die in omloop zijn om de veelbesproken Start-knop en het Start-menu toe te voegen aan de desktopmodus van Windows 8. Sommige zijn gratis, andere zijn opensource, zoals ClassicShell, en weer andere zijn commercieel. Uiteindelijk komt het op de persoonlijke voorkeur aan. StartIsBack is net als Start8 van Stardock commercieel, maar het is een stuk kleiner en goedkoper. Een licentie voor StartIsBack kost 2,30 euro. Die licentie is levenslang en het programma mag op twee computers worden gebruikt. Voor omgerekend 3,82 euro mag dat op vijf computers. StartIsBack is meertalig en ook in het Nederlands te gebruiken. Nieuw in versie 2.1 is onder meer de mogelijkheid om ook een taakbalk te tonen in het Windows 8-startscherm. Deze update brengt enkele bugfixes en voorkomt dat het op Windows 8.1 geïnstalleerd kan worden.

Changes in version 2.1.1
  • New: Lithuanian translation
  • Fixed: installer could fail to replace files
  • Fixed: new version notification could be erroneously displayed
  • Restricted installer to not install on Windows 8.1 or Windows Server 2012 R2 Preview versions
StartIsBack 2.1 screenshot StartIsBack 2.1 screenshot StartIsBack 2.1 screenshot StartIsBack 2.1 screenshot
Versienummer 2.1.1
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 8
Website StartIsBack
Download http://www.startisback.com/StartIsBack_setup.exe
Bestandsgrootte 918,00kB
Licentietype Shareware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

26-06-2013 • 09:21

9

Bron: StartIsBack

Reacties (9)

9
9
8
0
0
1
Wijzig sortering
Jammer dat er geen screenie bij zit, hoe het menu er nu uiteindelijk op je desktop uitziet...
Anoniem: 80487 @John Doos26 juni 2013 09:32
In de tweede... blijkbaar gewoon Windows 7 start menu.
Ikzelf gebruik Classicshell, tot op heden nog geen reden gevonden te kiezen voor betaalde alternatieven.
Ja maar toch geen in use screenshot.
Classicshell doet inderdaad wel de functionaliteit terug maar is een lelijk geval...
Deze is heel strak. Niet lelijk en het lijkt zo goed net alsof het altijd in windows 8 thuis heeft gehoord.
Dit lijkt mij vrij duidelijk in de 2e afbeelding.

Verder een mooie prijs.
3 Dollar voor 2 licenties is niet duur.
Anoniem: 84969 @John Doos26 juni 2013 10:41
Ja, vond ik ook wel, maar ik vond op een linkje klikken om meer te zien nou ook weer niet zo'n groot probleem:
http://www.startisback.com/#features-tab

Ziet er wel vrij hetzelfde uit als die in Windows 7 inderdaad, net als Start 8 eigenlijk. Dan zal de keuze al snel afhangen van de prijsstelling en de extra features die erin zitten.
Ik weet wel welk plaatje auteur Bart van Klaveren gaat gebruiken met deze software :9
Voordeel van Startisback is dat Startmenu uit de Windows 8 code komt.
Classicshell en andere co-soorten emuleren startknop, waardoor ze op de achtergrond moeten draaien.
Voorlopig gebruik ikzelf het gratis Pokki, ziet er anders uit, heeft de Windows 8 feel en volgens mij toch heel leuk in te stellen .... :P

[Reactie gewijzigd door Replicantje op 23 juli 2024 06:58]

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.