Software-update: Smultron 3.5.1

Smultron logoSmultron heeft een update naar versie 3.5.1 gekregen. De nieuwe versie kan door op deze link te klikken als zip-bestand voor Mac OS X worden gedownload. Smultron is een in Cocoa geschreven tekstbewerker voor Mac OS X met lijnnummering en een ingebakken syntax highlighter voor onder meer html, PHP, javascript, Perl, xml en Latex. Het changelog van Smultron 3.5.1 ziet er als volgt uit:

  • Added Catalan and Korean localisations
  • Added syntax definitions for Cobol, Csound, Erlang, GEDCOM, JavaFX, MEL, NEURON and SuperCollider
  • Improved the preview when printing Some other small fixes
Versienummer 3.5.1
Releasestatus Final
Besturingssystemen macOS
Website Smultron
Download http://surfnet.dl.sourceforge.net/sourceforge/smultron/Smultron-3.5.1.zip
Bestandsgrootte 5,10MB
Licentietype Voorwaarden (GNU/BSD/etc.)

Door Robin Vreuls

Doktersteam

02-02-2009 • 16:07

5

Submitter: Proxy

Bron: Smultron

Update-historie

Reacties (5)

5
5
0
0
0
0
Wijzig sortering

Sorteer op:

Weergave:

Is dit te vergelijken met Notepad++ of bied dit meer/minder?
Ja, behalve dat Smultron voor OS X is, en Notepad++ voor Windows. De UI van Smultron is volledig voor OS X gestyled, dus het uiterlijk is wel verschillend.

De features komen grotendeels overeen, maar ik heb niet in detail gekeken.

Het is in ieder geval een erg prettige editor en is mijn favoriet op OS X. Natuurlijk is Textmate uitgebreider en de de-facto standaard, maar dat programma is niet gratis.
Het is een basic editor, syntax highlighting is ok, maar het concurreert dan ook niet met notepad++ omdat het op verschillende platformen draait (smultron op osx en notepad++ alleen op windows)
Smultron can also use regular expressions and it can run commands and scripts.
het is te vergelijken met notepad++, maar het bied minder. De ontwikkeling van NP++ is echt heel snel gegaan. Oorspronkelijk zaten ze echt op hetzelfde niveau.

Ik gebruik coda, het is wel aan de dure kant
Qua interface is dit programma ideaal imo.
Alleen het is niet vooruit te branden als je iets grotere bestanden opent :/

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.