Software-update: µTorrent 1.8 build 9272 beta

µTorrent logo (60 pix) Afgelopen vrijdag is de tweede bètarelease van versie 1.8 van de immens populaire BitTorrent-client uitgekomen. µTorrent is een zeer complete Bittorrent-client die het geheugen en processor niet veel belast. De grootte van het programma is ook nog eens minimaal. In deze release zijn de volgende veranderingen en verbeteringen doorgevoerd:

Change:
  • Better error messages on bind failure
  • Clear peer traffic logging options on startup (fixes noisy logging after 1.7 upgrade)
  • Diskio.smart_sparse_hash for broken file systems (like Windows Home Server)
Fix:
  • UNC and long path parsing
  • More "Invalid Parameter" errors when drives are not present when the torrent is added
  • DHT dump buckets formatting for large numbers
  • Black progress bar on 0 byte files
  • Enable/Disable Feed option on All Feeds item
[break]
Klik op de afbeelding voor een grotere versie.
Versienummer 1.8 build 9272 beta
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 9x, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista
Website µTorrent forum
Download http://download.utorrent.com/beta/utorrent-1.8-beta-9272.upx.exe
Bestandsgrootte 257,00kB
Licentietype Freeware

Reacties (17)

17
14
3
2
0
0
Wijzig sortering
Super programma!
Erg licht en toch alle features die je nodig hebt.

En btw, kennen jullie de eastereggs al? :+
1 - Ga naar het 'About uTorrent' scherm, en klik op het logo voor een irritant muziekje.
2 - Ga naar het 'About uTorrent' scherm en druk op de 't' om Tetris }:O te kunnen spelen :P
3 - (net ontdekt toen ik probeerde een andere combinatie te vinden) Ga naar het 'About uTorrent' scherm en druk op de 'p', en vervolgens op de 't' om een vlak vol gekleurde blokjes te zien :+

[Reactie gewijzigd door Svennetjee op 24 juli 2024 12:16]

Geinig, die kende ik nog niet, leuk dat die ook de highscore van je tetris onthoud!

Overigens wel grappig dat zoiets in zo'n klein programma verwerkt zit, hoe doen ze het begin ik me af te vragen!
Internet }:O
Alleen die met die 'p' zelf ontdekt :P
Ik hoop dat hij nou eindelijk niet mijn internetverkeer overhoop gooit in Vista..... Als ik uTorrent bij het starten van windows start kan ik niet browsen (lees wel verschillende messengers gebruiken of ftp-en). Als ik het wat later opstart werkt het soms wel.
* gwystyl gaat de utorrent fora eens doorspitten of dit een bekend probleem is (en vanaf welke versie).
Verder is het een super programma; zoals al gezegd lekker licht, en RSS downloads zijn superhandig om series bij te houden.
Gebruik je ook NOD32 antivirus?
Dit is een bekend probleem bij NOD versie 3 en de laatste versies van 2.

Je kunt dit verhelpen door in Advanced Setup Tree > Web Access Protection > HTTP > Web browsers, uTorrent te deactiveren (rood kruisje).

ff rebooten, probleem gefixt :)
Eh ja inderdaad....
Ik had max upload al op 50 kb/s gezet, maar dat hielp niet.
Ik heb nu je tip geprobeerd. Zo even rebooten en kijken of het helpt.

Woei dat werk. Bedankt voor de tip _/-\o_

[Reactie gewijzigd door gwystyl op 24 juli 2024 12:16]

Dit heb ik ook bij zowel IE7 als Firefox. Als ik echter Safari gebruik, dan kan ik wel gewoon vloeiend browsen!

Vreemd maar waar...

* aramdin post dit net met Safari terwijl uTorrent aanstaat...
Denk dat je dan teveel connecties open hebt staan.
Verminder de upload tot 80% en de aantal verbindingen.


* Ruffian hoopt dat we nu niet weer de hele discussie over wie er achter uTorrent zit krijgen.
Had ik al verlaagd naar 50 connecties totaal, max 30 per torrent, maar ik heb het nu maar op 10/4 gezet. Eens kijken of dat helpt.
Het ligt niet alleen aan het aantal connecties, maar ook aan de totale upload snelheid. Als uTorrent al je upload gebruikt kan je niet snel meer surfen. ;)

Zoals Ruffian al zei, zet de maximale upload snelheid op 80% (of nog lager als dat beter werkt) van je upload bandbreedte en je zal zien dat je ongestoort kan surfen. En je downloads gaan ook nog is sneller lopen. :)
Ik heb upload altijd op ongeveer 30 procent staan. Daarmee merk ik het niet als ik hem aan heb staan. S'nachts en op school zet ik hem meestal vol open.
Mijn ouders hebben een DELL systeem met standaard internet beveiliging, ook al stond deze uit (firewall, scanner etc), had Vista nog steeds moeite. zelfde symptonen.

Verwijder eens alle firewall software/network filtering programma's.
Gelieve zulke statements ook eens te onderbouwen ...

µTorrent heeft alle functionaliteit aan boord die 95% van torrent gebruikers nodig heeft. Het is enorm compact en gebruikt enorm weinig bronnen. Ik zie niet in waarom ik terug naar azureus zou gaan. (en nee, je moet niet afkomen met die riaa bullshit).
Haha said the clown....
als ik een torrent wil d/l'en dubbelklik ik erop en uTorrent haalt hem binnen, what else should I want??? Azureus is teveel voor iets simpels als downloaden en da's toch echt waar het gros v/d mensen een torrent client voor gebruikt.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.