Software-update: ZoneAlarm 7.0.408.000

Nieuwe ZoneAlarm logo (45 pix) Check Point heeft zojuist een nieuwe versie van ZoneAlarm Pro uitgebracht en deze versienummer 7.0.408.000 meegegeven. De download is zo'n 15MB groot en kan hier worden gevonden. ZoneAlarm Pro is een volwassen firewall, met ook anti-spyware en e-mailprotectie aan boord. Wat er precies in deze versie veranderd is kunnen we je niet vertellen, want Check Point heeft de pagina waar de release notes kunnen worden gevonden nog niet bijgewerkt.

ZoneAlarm 7.0 screenshot (410 pix)
Versienummer 7.0.408.000
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 2000, Windows XP
Website Check Point
Download http://download.zonealarm.com/bin/free/1025_update/zapSetup_70_408_000_en.exe
Bestandsgrootte 14,90MB
Licentietype Shareware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

13-09-2007 • 20:06

14

Bron: Check Point

Reacties (14)

14
14
5
5
0
6
Wijzig sortering
Als je je pc goed wil beveiligen zijn nog steeds firewalls nodig, vooral voor outbound bescherming (trojans ed).

http://blogs.ittoolbox.co...lly-need-a-firewall-18554

om jouw vraag te beantwoorden:

http://www.matousec.com/p...is/leak-tests-results.php
http://www.firewallleakte.../vista_and_leaktests.html

die van windows xp is niet al te veel soeps, die van vista is iets beter maar ook niet veel meer. ZA zou ik zoeizo niet installeren, sinds de nieuwe versie hebben ontzettend veel mensen problemen en klachten (check ZA forums maar eens).
zou dit eens proberen:

http://probe.hackerwatch.org/probe/probe.asp

alle moet zijn:

Secure
xxx (XXX)

This port is completely invisible to the outside world.
al is de port closed als je een beetje een goede tcp/ip stack hebt dan is het zeer lastig om je weg binnen te hacken, staat de port open dan hangt de security volledig af van het programma dat luistert op die poort !

ps:
Test complete.

No open ports were found.
dit zonder firewall op een linux bak achter NAT, mijn ISP blokkeert standaard al die poorten !

[Reactie gewijzigd door GoBieN-Be op 23 juli 2024 15:38]

Dit soorts tests vind ik persoonlijk nietszeggend over de mate waarin je computer beveilgingd is. Zonder Firewall op een windowsbak krijg ik namelijk hetzelfde resultaat.
New and improved features in ZoneAlarm version 7.0.408.000:
- Performance improvements in system startup and shutdown, antivirus, spysite loading, the update client, and more.
- Stability improvements during antivirus scans, uninstall, while shutting down, and more.
- Compatibility: Fixed compatibility issues with Project 2007, Bit Torrent, and Logitech Webcam.
- Antivirus enhancements (in Suite and Antivirus products only): New scan priority for on-demand antivirus scans.
- Various usability and other improvements.
Mijn probleem met zowel de Vista als de XP firewall is de beperkte hoeveelheid controle die je over je internet verkeer hebt. In deze context vind ik de Sunbelt Kerio Firewall de beste (free usable) XP firewall, waar ik voor Vista nog geen goed alternatief gevonden heb. Daarnaast scoort vooral de XP firewall niet zo goed op leak-testen.

De Free versie van ZoneAlarm is niet zo goed, de Pro versie is in mijn ogen een goede firewall, maar momenteel redelijk afgeprijst ($ 30) als je hem vergelijkt met niet gebundelde concurenten. (Jetico $40 / Outpost $40)

Wat ook interessant is is deze test (alhoewel verre van compleet): http://www.firewallleaktester.com/tests_overview.php

*Edit typo's*

[Reactie gewijzigd door Ryaka op 23 juli 2024 15:38]

Heeft een pakket als dit nog zin met de ingebouwde firewalls van XP en Vista? Die lijken mij genoeg voor huis-, tuin- en keukengebruik icm een virusscanner en een antispyware pakket (Windows Defender bijvoorbeeld, die Vista standaard heeft)...
Is de laatste maanden steeds meer een discussiepunt op menig forum.
Naar mijn mening is een router met firewall en de XP firewall (zonder uitzonderingen) genoeg voor inbound protection. Niet met ActiveX browsen, en onder een limited account werken , een geupdate real-time AV gebruiken en dan ligt het toch echt aan jezelf als je troep binnen haalt. Nadenken helpt.
Tip: http://seconfig.sytes.net/ maakt het wat makkelijker om wat XP services af te sluiten.

Inbound protection van een personal firewall als ZA voegt niets toe op het inkomende vlak. En een beetje malware ligt echt niet wakker van outbound protection van een personal firewall als ZA. En al de software die ik heb geinstalleerd heb en het internet op willen mag dat van mij, aangezien ik de software die ik heb vertrouw (anders zou ik het niet gebruiken).
Het feit dat er af en toe een popup van bijvoorbeeld ZA voorbij komt over uitgaande verzoeken geeft hooguit een vals gevoel van veiligheid, alleen luie programmeurs vergeten hun malware om de firewall heen te leiden (en de popup faken zal denk ik trouwens ook te doen zijn).
Outbound protection is volgens mij daarom zelfs onwenselijk.
In deze context is dit een zeer interessant programma:
http://nonadmin.editme.com/DropMyRights
Dit laat je toe om met een admin account ingelogd te zijn, zonder ermee te surfen. Het werkt ook voor MSN Live, Firefox en andere software.
Anoniem: 78739 @jelbo13 september 2007 21:01
Volgens mij niet, vooral niet als je weet wat je doet. Er zijn zelfs mensen zonder virusscanner en zonder de ingebouwde firewall, maar dat vind ik net iets te ver gaan.
Ja zo een ben ik. Ik draai al jaren zonder een software matige firewall als ZoneAlarm. Windows Firewall staat uit. Anti-virus software draai ik ook niet.

Wel heb ik tussen mijn modem en switch een pfSense bak draaien... :P
www.pfsense.org
Zeer zeker niet, ok XP Firewall was compleet niks en blokte nog geen eens de inkomende (onveilige verbindingen). Maar Vista Firewall was dan al iets beter maar blokte alle download programma's zowat en dan heb ik het nog een over de update tools...
Anoniem: 233143 13 september 2007 22:27
Gebruik al jaren zonealarm (in xp) en heb nooit ergens last van wat betreft bugs :)
ZoneAlarm Pro hmm... gebruik ZoneAlarm al een aardig tijdje. Ik denk sinds dat ik internet heb zelfs al. Op XP al een verbetering en Vista al helemaal. Goh wat blokt Vista allemaal wat helemaal veilig is of in ieder geval wat geen directe bedrijging kan opleveren voor de PC.

Is kijken als de release notes er zijn of deze ook voor Vista is. Maar dat Anti-Spyware. Ach zolang er de ongwenste sh** niet binnenkomt via ongewenste connecties dan is de kans op SpyWare ook minder !

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.