Driver-update: Razer Copperhead driver 6.10 & firmware 6.19

Razer logoDe ontwikkelaars van Razer hebben voor hun Copperhead nieuwe drivers en firmware gesmeed. De drivers en firmware zijn voorzien van versienummer 6.09 en 6.18, en zijn vanaf deze server te downloaden waarin beide updates gezamelijk in een installatiepakket zitten. De Copperhead-muis kan voortaan (officieel) gebruikt worden in Windows Vista en - volgens het changelog - ook in een andere usb-poort aangesloten worden:

Changes since driver v6.09/firmware 6.18:
  • Vista 32/64 compatibility
  • USB port swappable for XP/Vista
Versienummer driver 6.10 & firmware 6.19
Besturingssystemen Windows 2000, Windows XP, Windows XP x64, Windows Vista, Windows Vista x64
Website Razor Copperhead
Download http://www.razersupport.com/index.php?dload=Download&_m=downloads&_a=downloadfile&downloaditemid=78
Bestandsgrootte 5,70MB
Licentietype Freeware

Door Robin Vreuls

Doktersteam

13-04-2007 • 16:36

15

Submitter: BackSlash

Bron: Razor Copperhead

Reacties (15)

15
15
1
0
0
13
Wijzig sortering
Hmm toch vanavond is kijken, ik had namelijk afgelopen weekend een driver van Windows Update gekregen voor mij Razer. Of is er iets bekend dat Razer dit ook via Windows Update (in samenwerking met m$) verspreid ?
Ja die update heb ik ook gehad, maar hierbij zat niet de util/firmware update.
Changes since driver v6.09/firmware 6.18

In de titel staat toch echt 6.10 en 6.19 Foutje of hoort dit zo?
Dat klopt toch.

Changes since..., dus de veranderingen tov van de oude versies: 6.09 (driver) en 6.19 (firmware).
USB port swappable zou tijd worden. Erg vervelend als je naar LAN bent geweest en 'm niet meer in hetzelfde USB slot had gestopt.

(y)
Waar is Firmware v6.19 dan?

Ik zie in de Configurator driver-versie 6.10 en als firmware 6.18.

-edit-

Firmware 6.19 staat dus in de installatiemap.
Klopt, de firmware wordt niet automatisch geïnstalleerd. Dit moet je handmatig doen met het Razer Configurator tooltje.

De firmware bevind zich in het mapje 'firmware' waar je de razer drivers hebt geinstalleerd (standaard is dit program files/razer/copperhead/firmware).
Net even deze drivers geinstalleerd, jammer dat Windows Update (Vista 32) niet meegeeft of je ook de utils wil installeren omdat deze 2 dagen geleden al met een driver update kwam (maar deze niet aangaf in hardware manager).

Net voor de eerste keer sinds aanschaf de firmware een update gegeven en het lijkt iets te hebben veranderd maar kan ook 'bedrog' zijn.

De util werkt nu wel, onder XP heeft deze nog nooit gewerkt en kon nooit de muis vinden.

Thumbs up voor Razer.
De Razer-muizen (iig. DiamondBack en Copperhead) waren hiervoor nooit port-swappable. Dat wil zeggen dat als je de muis op USB-poort 1 installeerde, de utility niet werkte als je de muis aansloot op poort 2. Dit was meestal het probleem als de utility niet werkte. :Y)
_/-\o_ Eindelijk de x64 Vista drivers . . . .
Goed bezig Razer . . . .

Nou nog de drivers van terratec voor mijn geluidsaart . . . en dan kan ik helemaal over op Vista x64
Ik heb zelf niet deze muis en ik geloof best dat het een goeie muis is (veel goeds over gelezen in ieder geval :)), maar ik snap niet dat iedereen vind dat Razor goed bezig is :?

Ik vind ze niet goed bezig dat NU pas Vista drivers uitkomen.
Ik vind ze niet goed bezig als ze NU pas USB swapable implementeren.
Ik zie prutser001 iets zeggen over de util die nooit in XP gewerkt heeft en nu wel en vervolgens 'thumbs up'. Het is toch raar dat het in eerste instantie niet werkte!

Zo dat wilde ik even kwijt. Verder is het natuurlijk wel goed dat ze support leveren en problemen oplossen.
Mja veel mensen zijn gehecht aan de ocnfig utility, maar als je die eenmalig gebruikt om alles in te stellen + nieuwste Firmware flashen en daarna weggooit dan heb je gewoon een heel fijn muisje :)

Snap het probleem niet ...
De Util werkte bij mij dan niet, maar wat al eerder vermeld werdt was dat de Copperhead niet 'port-swappable' was dus had ik hem mogelijk op een andere poort geinstalleerd en later verwisseld. Omdat er ook 'software' in de muis zit mis je deze functies niet (ik miste ze niet) je kan namelijk gewoon door op de muisknoppen te drukken de Hz/DPI aanpassen - Profiel wisselen.

Met de muis is zelf niets mis en ik zou nooit meer een andere willen, en als ik de driver ontwikkelingen vergelijk met b.v Creative geluids kaarten is het zeker 'thumbs up' voor Razer. (Niet helemaal een eerlijke vergelijking maar toch)
Ik vind ze niet goed bezig dat NU pas Vista drivers uitkomen.
Er was al maanden een betadriver uit. En volgens mij is deze update identiek aan de eerdere beta.

Dus Razer is gewoon goed bezig.
:)
Anoniem: 146790 @Luuk198318 april 2007 20:16
Prutser001. De naam zegt natuurlijk al genoeg! Maar ik ben het verder wel met je eens :Y)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.