Software-update: Command & Conquer 3: Tiberium Wars demo

Command & Conquer 3: Tiberium Wars - logoGamesontwikkelaar EA heeft eindelijk de eerste speelbare demo uitgebracht van het langverwachte derde deel van Command & Conquer. De volledige naam van het spel luidt 'Command & Conquer 3: Tiberium Wars' en speelt zich af in het jaar 2047 tijdens de Third Tiberium Wars, wanneer Brotherhood of Nod een groot offensief begint tegen Global Defense Initiative. De demo van Tiberium Wars laat je een tutorial, twee single player missies en een skirmish map spelen. Dit alles weegt een zware 1,18 gigabyte en kan als setup via deze link vanaf de downloadserver van EA gedownload worden, of vanaf de mirrorservers van GamersHell. Hoewel de ontwikkelaars aangeven dat het spel niet gedraait kan worden op Windows Vista x64, kan je in de openingspost van dit topic op ons forum een kleine tweak vinden om het spel wel draaiend te krijgen. Hieronder kan je lezen waaruit de demo precies bestaat. Voor het volledige spel moeten we nog wachten op 26 maart, dan zal het spel namelijk wereldwijd beschikbaar zijn:

THE DEMO INCLUDES:

One tutorial mission

Two single player missions featuring live action video sequences

One skirmish map with varying difficulty settings

One live action trailer montage featuring Tricia Helfer, Josh Holloway, Joe Kucan, Michael Ironside, Jennifer Morrison, Billy Dee Williams, and Grace Park [break]
Command & Conquer 3: Tiberium Wars
Screenshot schaamteloos gebietst van Blue2k .
Versienummer demo
Besturingssystemen Windows XP, Windows Vista
Website Command & Conquer
Download ftp://largedownloads.ea.com/pub/demos/CommandandConquer3/CnC3Demo.exe
Bestandsgrootte 1,18GB
Licentietype Freeware

Reacties (64)

64
64
36
7
0
18
Wijzig sortering
1,18GB *Zucht* kon men dit niet een bittorent steken, spaard hen en mij moeite :-)
U vraagt, wij draaien:<div class="b4" style="position: relative; color: black; border: #C6C1B4 1px solid; width: 80%; padding: 5px; font-size: 12px;">Admin-edit:
Links naar sites waar warez wordt verspreid is niet toegestaan.
</div>
edit:
.... vergeten te checken voordat ik poste.... |:(
edit2:
nu zou die t wel moeten doen
je hebt toch geen dialup :+

had em binnen driekwartier :Y)
Gezien wat voor ruk-support EA gaf bij BF2 ben ik wel benieuwd of er nu wel Widescreen support zit ingebakken.
Jup, ik draai hem op 1440x900 :)
ja lekker op 1920x1200 :)
Yep alle widescreen resoluties worden ondersteund heb ik al op diverse forums gelezen. van 1280x800 tot 1680x1050 zijn er berichten dat het native werkt zonder hacks of aanpassingen.
Yep, net even lekker zitten spelen op 1680x1050.
Off-topic
BF2 is prima Widescreen te maken.. als echte tweaker ga je hier toch geen support van de maker vragen...?

On-Topic
Ik ga CnC 3 Morgen ff downloaden, screenshots zien er lekker uit
Erg gaaf, draait alleen voor geen hol op mijn systeem. Behalve op very low, dan draait het super, dus qua scalability zit het imho zeker goed! Met xp2000+/1gb/9800se@pro@xt. En ziet er super uit op hogere settings!

Speelt ook super, ben benieuwd naar de final waarin we ook NOD en het nieuwe ras kunnen proberen (Nu is alleen GDI te spelen) :)
Je kunt natuurlijk altijd de nod MCV overnemen met een engineer :P
Je kan ook met de NOD spelen

Je doet gewoon het volgende:

ga naar skirmish, beweeg je cursor over GDI voor een tijd, druk daarna op N op je toetsenbord en dan klik dan op GDI, die zal nu veranderen naar NOD, dus je zal een skirmish spelen van NOD vs. NOD

Good Luck!!!!!
Doe mij maar Supreme Commander, daarmee kan je tenminste uitzoomen...
Domme opmerking slaat nergens op. Is dit jouw reden om voor Supreme Commander te kiezen?
Het viel mij ook op dat ik overzicht over mijn basis mis zoals ik dat in SupCom altijd had. Je kunt ten opzichte van andere spellen wel iets verder uitzoomen, maar zo ver als supcom gaat het niet. :'(
Dit probleem is gefixed in C&C 3, je kan echt ver uitzoomen, ik betrap mezelf erop van niet altijd volledig uitgezoomed te spelen
Hoe kom je daar bij?? zo ver uitzoomen kan je niet..
Dit is het soort spel wat denk ik thuis hoort in het rijtje Far Cry, Half Life 2, Company of Heroes. Spellen die je gewoon moet kopen zonder te veel over na te denken, dit is kwaliteits software,

Ik hou echter niet van zelfkastijding dus ik laat de demo lekker links liggen tot de full retail er is, anders maak ik mezelf alleen maar gek :)
Ben ik het absoluut niet mee eens. Ik heb zojuist de "The First Decade" box binnen en heb ook weer even C&C (1!) gespeeld. _DAT_ is kwaliteit. C&C3 komt bij mij over als de zoveelste game op de Generals Engine, zodat het gewoon een kwestie van wat maps in elkaar slaan is.

Daarbij vind ik het grafisch niet eens zo geweldig. Ik had 'em op 1600x1200 met alles op max details. Het ziet er niet zo boeiend uit, de schaduw partijen zijn gewoonweg lelijk en de framerate is om te janken.Gemiste kans, IMHO.
Dat je C&C 1 zo geweldig vind is gewoon omdat het nostalgie is. Want wat is er nou zo vreselijk goed aan dat spel?

Ik vind dit zeker een heel mooi spel en durf het zonder schamen in hetzelfde rijtje te plaatsen dat Tijgert aanvoert. Ik ben ook een van de weinigen die niet constant liep te whinen over Generals. Dat was gewoon een goed spel, maar het miste wat in het verhaal: De geweldige filmpjes.
Kwaliteitssoftware op een engine uit najaar 2002? Wel 's langdurig GOL/ZHOL gespeeld? Die netcode (icm. GameSpy) :')...

Leuk spel? Ongetwijfeld. Het is alleen al wel sinds 1995 hetzelfde. Maar bij FC, HL2 of CoH neerzetten is teveel eer voor het spel en EA.
Heel erg mooie Demo :9~ :)
En die tip hoe je als Nod kan spelen, werkt overigens ook om de Pc als GDI te laten spelen ;)

Je moet gewoon bij Army een keer op Nod/GDI klikken, en vervolgend op N voor Nod of op de G voor GDI

Erg handig, zorgt voor wat meer variatie :P
Kan in ieder geval niet wachten op de volle Game :)
dit werkt ook voor scrin, met s, helaas krijg je geen construction yard en ben je gelijk defeaded

edit: voor Ai personality werkt dit ook
Hmm, welke map zou dit nou zijn :P Er zitten er ook zo veel bij de demo (8>

Inderdaad een geweldig spel. Ik heb ook Generals gekocht, nooit spijt van gehad. Dit is dan wel een heel ander spel, maar volgens mij zeker weer zijn geld waard.
Heb het net gespeeld, en het is inderdaad een vet spel. Maar de engine is precies LOTR:BFME2 in een ander jasje, of ligt t aan mij?
sterkernog het is zelfs dezelfde engine als generals. Alleen is hij een beetje opgepoetst
LOTR had ik wel gezien na de drie hack&slash games, niet gespeeld dus. Het ziet er wel goed uit. Helaas zijn de verkeersborden met Broda erop uit Generals verdwenen :(
BFME2 is geen hack&slash.

Point is dat dit spel heel erg veel daarop lijkt, maar dan een andere verhaallijn zeg maar. Lijkt erop dat EA voor een bepaalde vaste engine gekozen heeft.
Ik moet zeggen dat de kwaliteit van het beeld afspat als je het spel speelt.

Dit is een topper!
Thanks!

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.