De HTC Desire Z wordt wel de opvolger genoemd van de HTC G1, de eerste Android-telefoon. Net als de illustere geek-chic-smartphone G1 heeft de Desire Z namelijk een fysiek toetsenbord. In de tussentijd bracht HTC alleen slates uit, die voor de tekstinvoer afhankelijk zijn van een touchscreen.
Net als met de Desire HD wordt er met de Desire Z voortgeborduurd op de Desire, het succesvolle Android-toestel dat de Taiwanese fabrikant in april van dit jaar in Nederland uitbracht. De Desire Z, die dit voorjaar opdook onder de naam Vision, heeft ook een Amerikaanse evenknie in de vorm van de T-Mobile G2.
Tweakers.net bekeek dit toestel al eerder in een preview, maar in deze review gaan we dieper in op het toetsenbord, de prestaties en alle andere facetten van dit toestel.

Populair: Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Microsoft Sony Games Politiek en recht Galaxy S
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True