Hyves breidt zijn activiteiten uit naar de handheld console van Sony, de PSP. De sociale netwerksite wordt voortaan in een speciale, aan het beeldscherm van de Playstation Portable aangepaste versie geserveerd.
De Nederlandse versie van Hyves is per direct in combinatie met de Playstation Portable te gebruiken. De communitysite heeft een versie gekregen die is aangepast aan het 480x272 pixels tellende beeldscherm van de draagbare console van Sony. De verbinding met het sociale netwerk wordt via de ingebouwde wifi-aansluiting van de PSP gelegd en de browser, die vanaf firmware 2.0 onderdeel van de PSP uitmaakt, wordt gebruikt om de site op het scherm te tonen.
Naast het reguliere Hyves-bezoek zoals dat ook via een volwaardige computer mogelijk is, biedt de PSP-versie van Hyves de mogelijkheid om foto's en video's te downloaden. Zo kan de gehele content van een Hyve, of tenminste de al dan niet bewegende beelden van een vriend op Hyves, met één druk op de knop worden gedownload. Hyves wil zijn marktaandeel in de mobiele markt uitbreiden, zo laat concept-manager Gijs van der Klei weten. Het bedrijf denkt met de PSP een doeltreffend middel daartoe te hebben gevonden, aangezien dit apparaat onder de doelgroep veel gebruikt zou worden. Voor Sony betekent de samenwerking met Hyves weer een nieuwe impuls voor zijn multifunctionele handheld.
