Hoofdcategorieën
Device Settings

Hitman Pro 1.7.6

Door Bart van Klaveren, zaterdag 29 januari 2005 19:03
Bron: Hitman Pro, views: 833

Hoewel Mark Loman hard bezig is met de ontwikkeling van Hitman Pro 2.0, heeft hij toch de tijd gevonden om de 1.x-tak nog even bij te werken. Het resultaat is 1.7.6 en deze kan vanaf hier worden gedownload. Hitman Pro is een bijna 19MB grote download met daarin de gratis versies van Ad-aware SE, Webroot SpySweeper, Spybot Search & Destroy, SpywareBlaster en McAfee Stinger met daaromheen een schil die de afzonderlijke programma's configureert en één voor één aanroept. Na afloop wordt er een rapport getoond met alle gevonden spyware. Mocht je trouwens al in het bezit zijn van dit programma, dan is het voldoende om het te starten om alle nieuwe componenten op te halen. Het release notes van deze versie ziet er als volgt uit:

Wat is er nieuw

Vanwege de uitgelopen werkzaamheden aan Hitman Pro 2 is deze update voor Hitman Pro 1 samengesteld. Deze update heeft enkele delen van Hitman Pro 2 geleend en is gecompileerd met AutoIt 3.0.103.
  • Bijgewerkt - CWShredder 2.12 toegevoegd. De oude CWShredder wordt niet meer ondersteund.
  • Gewijzigd - Optie om HTML applicaties uit te schakelen verwijderd. Het is onbekend of er HTA exploits bestaan en het uitschakelen van HTML applicaties brengt teveel nadelen met zich mee.
  • Nieuw - Hitman Pro AntiSpyware toegevoegd. Dit onderdeel is een aanvulling op de externe componenten en kan o.a. de EnterOne spyware verwijderen.
  • Bijgewerkt - Alle definities bijgewerkt in het installatiepakket.

Hitman Pro screenshot
WebsiteHitman Pro
Downloadhttp://members.home.nl/mloman/hitmanpro176.exe
Volgende 20:32 floAt's Mobile Agent 2.0 stable
Vorige 18:41 nVidia nForce 6.37 beta

Reacties

«  1  2  »

Gelukkig, hoef je het programma alleen op te starten om de huidige geinstalleerde versie bij te werken.

Scheelt je weer een kleine 19 mb :D

Dat betwijfel ik sterk, aangezien ik dit deed en de update alleen de definitie files update en niet een nieuwe CSW-Shredder bij mij installeerde...

Spijt me zeer maar ik heb na het opstarten van Hitman Pro 1.75 nu versie 1.76, met de nwe CWShredder 2.12

Dus weet niet wat je fout doet :?

Even gechecked omdat ik nog 1.75 had, en inderdaad werkt hij zichzelf bij naar 1.76 inclusief de nieuwe Shredder. Zeer handig programma en simpel in gebruik. 8-)

Ja leuk proggie, ik heb het getest maar BulletProof Spy-Ware Remover vondt er naar gescant te hebben met Hitman Pro toch nog 4 dus ik hou het toch maar bij BPS Spyware Remover :P :P

En als je het eens andersom doet.

Eerst Bulletproof en daarna Hitman pro.
Het is bekent dat elk progje dingen vind die de andere programma's niet herkennen. :o
Dus Bulletrpoof in Hitman verwerken zou dus nog beter zijn :Y)

Check deze lijst eens:
http://www.antispywareoffensief.nl/forum/showthread.php?t=60
BulletProof geeft valse positieven en het bedrijf is ook bekend van het installeren van spyware.

er loopt een draadje over op ons forum en verder kan je op zijn homepage ook zijn mailadres terugvinden.
Wanneer je een goed argument hebt zal dit zeker reden zijn om het te overwegen om BPS te intergreren.
Persoonlijk vind ik hitmanpro een heerlijk programma om mee te werken.

Ja daar ben ik het wel mee eens BPS intergreren.
in Hitman Pro ;)
Dan zou ik het zeker wel gaan gebruiken......

Gewoon stug volhouden hé :)

Fijn progje....ik zet hem als ik naar bed ga even aan en laat hem dan alles controlleren! Maar een uitbreiding van programmas die erin geintergreerd zijn, zou niet gek zijn!

Het enigste wat Hitman Pro vindt op mijn PC zijn 4 spyware cookies, terwijl Bulletproof Spy-ware Remover ( BPS ) er 57 vindt met nog 3 andere spyware bestanden.

Ik heb al gemailt met de makers van Hitman Pro om te vragen of ze het geen goed iedee lijkt om BPS te intergreren in Hitman Pro

Wat irritant is aan hitman pro is de integratie van Spybot. Of eigendelijk meer het feit dat spybot BPS Spyware Removal als spyware ziet en hem verwijderd. Dus er zal ook wat aan spybot moeten worden veranderd voordat BPS kan worden geïntegreerd.

nou nee want BPS bevat ook daadwerkelijk spyware :)


Check de lijst met foute anti-spywareprogramma's die ik eerder gaf, Bulletproof is echt geen aanrader.
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 20:32 floAt's Mobile Agent 2.0 stable
Vorige 18:41 nVidia nForce 6.37 beta
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011