Door Dimitri Reijerman

Redacteur

Mogelijke videobeelden van HTC One M9 duiken op

25-02-2015 • 14:39

12

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Er zijn video's opgedoken waarin mogelijk de nieuwe HTC One M9 te zien is. De smartphone heeft, als de beelden kloppen, een behuizing die sterk leunt op het ontwerp van de One M8. Volgens een van de video's zou de 'selfie-camera' verbeterd zijn, evenals de ingebouwde BoomSound-speakers.

Reacties (12)

Sorteer op:

Weergave:

Zonde van de randen om het scherm en het HTC logo zonder functionaliteit. Had er eerlijk gezegd meer van verwacht. Achja nu blijf ik lekker bij m'n Oneplus One :)
Zonde van het HTC logo zonder functionaliteit.
Hoe had je anders moeten zien dat het een HTC is?
Functionaliteit.. Maak er een homebutton van ofzo met links en rechts in te stellen knoppen, dan hou je meer scherm over en ziet het er niet gek uit.
Op de achterkant? :+ Doen ze bij die "ander" ook ;)
Design valt iets tegen. er zijn mooiere renders verschenen.
Maar verder ziet hij er wel top uit. Sense ook qua customisation etc.
Na jaren HTC nu een OPO, maar de M9 ziet er verder toch wel erg mooi uit weer.
Kan niet wachten op het vervolg op de M8.

Alle renders, filmpjes en specificatiegeruchten klinken mij als muziek in de oren.

Na een paar jaar iPhone, ben ik toen de m7 op de markt kwam stiekem aan toch wel gek op mijn HTC.

De "matige" camera doet voor mijn doeleinden prima zijn werk tot nu toe, ook zie ik dat HTC iedere keer wat verbeteringen aanbrengt en dingen op en wegpoetst.

Dus kom maar door zou ik haast zeggen :P
"matige" inderdaad met een korreltje zout. De resolutie is het enige dat tegenvalt aan de camera, ik kan er echt hele mooie foto's mee maken.
Ik zie nu weer 4 knoppen op het scherm. Was dit bij de M8 ook al, nee toch. Ben zelf al jaren een HTC gebruiker, nu de eerste One en bevalt in principe nog steeds goed. Wacht momenteel op nieuwe versie van Android.
Zouden ze de camera verbetert hebben? :+ Voor de rest niets nieuws.
Ik ben benieuwd of er een windows versie van uit komt.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.