De film zelf komt pas over meer dan een jaar uit, maar in deze trailer zijn de eerste beelden te zien van Star Wars: The Force Awakens, het zevende deel uit de Star Wars-serie.
Reacties (116)
Wees niet bang, we lopen niet over naar de dark side door de hele tijd trailers van romantische komedies met Jennifer Aniston te plaatsen: dit is een eenmalig iets. Het is wel de nieuwe Star Wars-film en we houden ervan om te babbelen over dit soort dingen.
En ach, het is vrijdagmiddag. Ook voor ons geldt dat de lightsaber niet altijd gespannen kan staan
[Reactie gewijzigd door arnoudwokke op 4 augustus 2024 11:08]
Daar ben ik dus ook bang voor, ipv. te vernieuwen proberen ze altijd opnieuw te maken wat succesvol was, alleen nu is Han Solo 72 jaar oud, dat is wel even wat anders dan de 38 jaar die hij was in the empire strikes back. Waarschijnlijk komt heel de cast in rolstoelwagentjes naar de set elke dag.
Star Wars is echt een melkkoe geworden, zoals alles tegenwoordig. Wat dat betreft past dit bericht zeker op tweakers tussen GTA, CoD, BF en AC.
Edit: typo
[Reactie gewijzigd door mkools24 op 4 augustus 2024 11:08]
Met een beetje geluk wordt Jar Jar Binks in de openingsscène van deel 7 opgeblazen, je mag altijd hopen toch?
Ik ben echt van mening dat je klassiekers met rust moet laten. Je gaat nu ook geen opvolger maken van The Good, The Bad and The Ugly of van Back to the Future want je weet wat je ook maakt nooit dezelfde impact zal hebben als die film(s) destijds.
Het lijkt wel of die regisseurs allemaal hun eerste high weer opnieuw proberen te beleven door maar vast te blijven houden aan die klassiekers en dan te hopen dat er een soort mirakel gebeurt waardoor deze Star Wars nu wel ineens zes maanden lang op nr 1 staat in de box office en iedereen hem vijf keer gaat zien.
Waar blijft de nieuwe Matrix, of de nieuwe Avatar, kom weer eens met een film die de industrie compleet verandert ipv al die oude wijn in nieuwe zakken.
Wellicht schop ik nu een hoop Star Wars fans tegen de schenen, maar ik heb IV, V en VI alle drie geloof ik al wel 80 keer gezien en ik kan ze iedere week wel alle drie kijken want ze blijven geweldig alleen dat neemt niet weg dat ik dit een kansloos project vindt, sorry dat is mijn mening.
I, II en III waren zeer matig tot redelijk, maar ik vond ze uiteindelijk best interessant ondanks dat ze dus minder zijn dan de originele trilogie
zie het gewoon als iets extra, geen verplichting
The Hobbit vind ik ook maar een draak, maar LotR blijf ik wel heel goed vinden.
Hetzelfde met Crystal Skull die een stuk minder was.
Het gaat dus helemaal niet over de regisseurs, maar over de productiemaatschappijen die hiermee hopen veel geld te verdienen. Je kan dus maar hopen dat het leuk wordt.
https://www.youtube.com/watch?v=OMOVFvcNfvE
bekijk de originele trailer op youtube en je zal zien dat je in fullscreen de zwarte balken hebt.
BTW: -1? Ik geef de correcte AR versie, 1080p ipv 720p, ik geef negatieve ontopic commentaar, maar dus nog steeds ontopic... Maar dat laatste mag waarschijnlijk niet.
[Reactie gewijzigd door Nees op 4 augustus 2024 11:08]
Ik zie deze fout trouwens vaker, volgens mij gaat het elke keer mis met widescreen video, heel jammer.
De embedded video zie er echt afschuwelijk uit.
Ben erg benieuwd naar het verhaal. De cast, de regie en de schrijvers zijn allemaal geworteld in het Star Wars universum en velen vinden hun oorsprong in de originele serie. Ik heb tevens veel vertrouwen in J.J. Abrahams, zeker na zijn Star Trek reboot. Ik durf bijna te hopen dat dit niet gaat mislukken!
[Reactie gewijzigd door Dannydekr op 4 augustus 2024 11:08]
Ik mag hopen dat Abrams de Star Wars franchise een warmer hart toedraagt.
Inderdaad de visie van Gene is er niet meer maar dat was al weg in de series DS9 en Voyager waardoor deze series niet aansloegen bij de echte fans.
JJ deed daar goed aan omdat Star Trek meer dan alleen idioligie is ...
Star Wars zou hij wel helemaal houden in de gedachtengoed van de eerste 3 delen uit de 70's en dat merk je meteen aan manier van filmen want hij gebruikt slechts 10% aan greenscreen ipv 90% in de laatste 3 delen
Ieder zijn meug, de films zijn vermakelijk.
We zullen zien wat hij van deze Star Wars heeft gemaakt. Ik kan uit een stukje trailer van een tig aantal seconden zelf niet opmaken of de film goed of slecht zal zijn. Dat zal de gehele film later moeten aantonen.
Persoonlijk vind ik wel dat er al leuke stukjes tussen zitten. Van dat zwaard is inderdaad een beetje moeilijk te begrijpen, lijkt niet handig maar voor het doek(scherm) lijkt het natuurlijk wel cool en mooi.
[Reactie gewijzigd door Tourmaline op 4 augustus 2024 11:08]
Startrek was een lang lopende slechte soap aan het worden. DS9 en Voyager saaier dan saai maby they are trying to communicate ....wat een BS. De eerste start trek van meneer Abrahms was gewoon wauw een verademing. Breek met die saaie drama soaps . Meer actie, meer lol meer spanning meer diep gang eigenlijk meer van alles. Heerlijke humor , plots en sub plots. start trek was weer cool.
Begin van deel 2 was ook geweldig F the Prime directive! Het doel heiligt de middelen was de message. oeps ooh nee toch niet helemaal
Echte Scifi is iets wat niet voor iedereen interessant is, dat is best, en ze moeten het vooral ook blijven combineren voor het grote publiek. Maar blijf alsjeblief af van bestaande producten die echte Scifi fans hebben, het is gewoon pijnlijk om te zien om 'jouw' series/films omzeep te zien worden geholpen door mensen die puur voor het grote geld gaan.
Waar ik op doel is bijvoorbeeld een Vulcan in Enterprise, met gigantische implantaten die ze zoveel mogelijk met zo min mogelijk kleding in het beeld doen. Ik heb geen moeite met vrouwelijk schoon, maar Vulcan's zouden nooit de logica in zien van implantaten.
In Stargate Universe gebruiken hebben ze enerzijds een meid die een soort van slet van het schip is, en anderzijds een kolonel die een machine gebruikt om seks met de vrouw van zijn collega kolonel te hebben.
Dit soort dingen passen niet in Scifi, dit soort verhaallijnen passen in drama series of porno films.
Ik heb met veel plezier de nieuwe Battlestar Galactica gekeken, deze heeft alle dingen die jij benoemt, maar ook niet van die goedkopere verhaallijnen waar ik het over hebt. De rollen passen, de verhaallijnen passen. De zeer schaars geklede Six is zo gevormd en gekleed om juist mannen te verleiden met een zeer specifiek doel, dit is geloofwaardig en maakt het niet goedkoop. T'Pol in schaarse kleding zonder doel, is wel goedkoop.
Star Trek was een serie gericht op veel maatschappelijke problemen, vertelde over idealen enz. Dit is zeker terug te zien in The Next Generation, daarna begon het enigszins af te glijden, maar het werd beschamend met Enterprise. De nieuwe films passen daar helemaal niet meer bij.
Jij mag ze tof vinden, iedereen mag ze tof vinden, vind ik geen probleem. Maar doe het onder een andere naam.
Moet een Scifi film voor mij vol actie zitten? Nee zeker niet, ik kan even hard genieten van slo mo films zoals Solaris of Moon. Zolang het intrigerend is zal ik het kijken. Maar Star Trek was toch meer een doodgewone soap in de ruimte en de films zelf waren meestal nog slechter dan de serie.
Maar dat is gewoon mijn visie op Star Trek. Is Roddenberry's Star Trek slecht? Tuurlijk niet, gewoon niet mijn ding net zoals Abrahams Star Trek niet jouw ding is.
Ik zeg dat Abrahams Star Trek verziekt, jij zegt vervolgens dat de hele franchise kut is behalve die nieuwe films.
Dus ondanks dat wij het met elkaar eens zijn dat de films niet op de series lijken ben je het toch totaal niet met mij eens.
Dat begrijp ik dus niet. Waarom kan je niet gewoon zeggen "Ik ben het wel met je eens hoor, zelf vind ik die Star Trek films van Abrahams wel leuk en juist daarvoor niet, dus begrijp wel dat jij als fan van het 'oude' hier anders naar kijkt"
Ik weet het wel. Geeft me maar meer van het nieuwe i.p.v. de nostalgie van het oude want het oude zou niet meer werken! Het nieuwe komt ook alvast realistischer over omdat het niet meer zo 'clean' is. Ik persoonlijk verlangde al lang geleden naar Sci-Fi die meer weg had van de Alien film(s).
Smaken verschillen maar de meeste Sci-Fi fans zitten volgens mij op deze spreekwoordelijke golflengte. Dus is JJ Abrahams the perfecte man for this job (zeker commercieel).
[Reactie gewijzigd door mutmong op 4 augustus 2024 11:08]
Wat me ook opvalt is dat het "onstabiel" overkomt. Lijkt op een plasma zwaard ipv de meer traditionele "neon" zwaarden. Hopelijk een soort Rogue Sith die zelf een tweedehands lichtsabel heeft gemaakt. Hopelijk is die handguard voor show. Werkt natuurlijk voor geen meter
[Reactie gewijzigd door Dubrillion op 4 augustus 2024 11:08]
Het is geen reboot maar vervolg op Return of the Jedi en de originele cast doet ook mee
Dit is 30 jaar na RotJ
En er wordt niets overgeslagen want die lightsaber komt ook in de expended universe verhalen voor bij 2 personages en is bedacht door Lucas zelf in het originele korte verhaal wat hij ooit schreef waar later star wars uit voortkwam
en dit is duidelijk aangegeven als 30 jaar na return of the jedi
dit is echt een vervolg dus en geen reboot
Effecten zien erg matig uit, krijg een beetje episode one gevoel hierbij
en varianten op hetgeen in de trailer te zien is (met één extra (kleine) cone die schuin naar bovenstaat, dan lijkt het 'minder' ver gezocht,
maar idd.. het echte nut zie ik er ook niet van.. de uitleg bij die sabres met extra cone was om andere sabres tussen te 'vangen', waarbij de hilt van lightsabre-bestendig materiaal is..
om een of andere reden heb ik onlangs eens heel wat pagina's opgezocht over lightsabres
/nerd mode off
/Lock mode
Waarschijnlijk is de hilt gemaakt van Cortosis of van Beskar'gam oftewel Mandalorian armor.
De soort lightsaber kan van alles zijn er staat nergens dat hij standaard eruit moet zien, denk maar eens aan de dual LS van Darth Maul of dat ronddraaiende aparaat van de Inquisitor
Maar who cares, lightsabers=coolness!
/encrypt lock mode
zie ook hier:
https://www.google.nl/sea...iddle+ages+sword&imgdii=_
[Reactie gewijzigd door Cyclonic op 4 augustus 2024 11:08]
Ik denk dat ze de goth/vampieren crew willen strikken.Gewoon onder het motto we moeten wat extra toevoegen.
Nog een beetje zombie erbij en het feest is compleet...
[Reactie gewijzigd door Goron op 4 augustus 2024 11:08]
Maar ja, fan sinds '77, dus ik vond het toch een beetje spannend, beelden van de nieuwe film. X-Wings, TIE-Fighters, de Falcon!
Vroeger moest ik het doen met 'exclusive preview' zwartwit-foto's in Bantha Tracks, het blad van de officiele Amerikaanse fanclub, die ik met een Engels woordenboek verslond.
Ik hoop alleen maar dat dit deel de episodes 1-2-3 overstijgt. De lat ligt eigenlijk onneembaar hoog voor de early fans.
[Reactie gewijzigd door SeismicCharge op 4 augustus 2024 11:08]
Btw de rest ziet er wel goed uit!
clone troopers werden na empire niet meer gemaakt omdat deze niet meer nodig waren.
deze gast is trouwens een vluchteling van tatooine vermomd als trooper zoals je kan lezen in het gelekte script vorige week
staat in het gelekte script wat vorige week verscheen
Cinematographer Daniel Mindel stated that the film would rely on the employment of real locations and scale models over computer-generated imagery, in order to make the film aesthetically similar to the original Star Wars trilogy. Rian Johnson, director of Episode VIII, reiterated that Abrams will use little CGI and more practical, traditional special effects, saying, "I think people are coming back around to [practical effects]. It feels like there is sort of that gravity pulling us back toward it. I think that more and more people are hitting kind of a critical mass in terms of the CG-driven action scene lending itself to a very specific type of action scene, where physics go out the window and it becomes so big so quick
Plus, het filmpje waar het duidelijk te zien is dat er minder CGI de rondte in word geslingerd dan EP1-2-3.
Ik heb goede hoop na die draken van films.
Overigens ben ik van mening dat overmatig gebruik van CGI afbreuk doet aan elke film (hell, ik val er zelfs van in slaap) en dat deze gekozen richting van practical effects de beste richting is - niet alleen voor de oudgediende fans, maar ook voor het nieuwe publiek dat kennis gaat maken met de franchise -
[Reactie gewijzigd door Ricepuppet op 4 augustus 2024 11:08]
(Uiteraard zwaar gegeneraliseerd)
Wat waren die films verassend goed. Ben trekkie en star wars fan al zo'n 35 jaar, en nee de oude trage star trek kan echt niet meer.
Zeker niet in de bioscoop.
Wees gewoon blij mensen. Er komen nieuwe star wars films aan. Ik pieste bijna in mijn broek van blijdschap na het zien van de trailer.
Maar de geluiden. Nog steeds legendarisch. Chapeau voor diegeen welke het geluid van zo'n "zweef-scooter" heeft bedacht. Heerlijk!
Terecht een teaser. Nog een jaar... Pff...
De correct telling van de reeds bestaande delen is natuurlijk:
-II; -I; 0; I; II; III
Dus nu is IV aan de beurt.
Star Wars Episode II: Attack of the Clones (2002)
Star Wars Episode III: Revenge of the Sith (2005)
Star Wars Episode IV: A New Hope (1977)
Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back (1980)
Star Wars Episode VI: Return of the Jedi (1983)
Star Wars Episode VII: The Force Awakens (2015)
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
:strip_icc():strip_exif()/u/85308/mirko.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/12828/crop565bfa778a1d4.jpeg?f=community)
/u/269377/arnoud8bit.png?f=community)
/u/500448/crop55e49e173c67e_cropped.png?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/18149/catfish60.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/467017/crop6880f1a73ae41_cropped.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/264672/trap60x60.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/1057/crop63e7c745122a3_cropped.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/134130/crop656d9955ccc54.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/57655/SuperTeamLogo.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/258684/DSC_0093.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/6764/cergorach.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/376355/crop6738677d28b64_cropped.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/204309/goron.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/124925/seismiccharge-60x60.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/21247/oranje.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/299339/anonpict.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/14260/crop5ed96cea84827.jpeg?f=community)
:strip_exif()/u/235224/ezgif.com-optimize.gif?f=community)
:strip_exif()/u/145927/crop5acf58594095d_cropped.gif?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/300844/crop6963884d9c786_cropped.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/327784/02723_vanishingbridge_60x60.jpg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/92368/crop67f122a4021bc.jpg?f=community)
/u/366173/groen_klein.png?f=community)