Door Luke van Drie

Teamlead Mediateam

South Park: The Stick of Truth

07-03-2014 • 08:00

13

De succesvolle cartoonserie South Park leende zijn naam in het verleden al meerdere keren uit aan een videogame, en zelden leverde dat echt het gewenste resultaat op. Obsidian Entertainment doet nu weer een dappere poging met South Park: The Stick of Truth. Redacteur Jurian Ubachs speelde de game op de Playstation 3 en vertelt je er alles over in deze video.

Bij deze video hoort ook een geschreven review.

Reacties (13)

13
12
2
0
0
10
Wijzig sortering
Geen vorm van Multiplayer? hmm dat is wel jammer. Ik denk dat dit een goed co-op game had kunnen worden. wellicht met 1 extra player op 1 scherm? Ik ga het toch proberen. Zelf ben ik niet echt van cartoongames, maar na deze review wil ik wel een poging wagen. Goede review verder. !!
iK GA DE NAGASAKI ook leren.
Goeie defense aanval xD

jammer dat geen last-gen console meer heb anders was dit zeker een aankoop waard.
Hoe ze de game omtoveren tot een gewoon serielijkende game is echt geniaal. Dat zie je niet vaak.
En dat maakt juist southpark wat het is een toffe serie en om erin te kunnen spelen is dus echt geniaal.
Is die Cencuur dan echt alleen voor Europa? Zijn die gecensureerde scenes in niet-europese versies dan niet meer gecensureerd?
Als je er 1 buiten Europa koopt zoals Amerika dan heb je alle scenes gewoon.
In Australië is het ook gecensureerd, overigens zijn alleen de console versies gecensureerd. De pc versie bevat hier gewoon alle scenes
Het is gewoon een slechte button smasher met waar niet eens de moeite is genomen om key remapping toe te staan en ik dus als linkhandige niet eens kan spelen zonder in een slechte positie te zitten...

Het ziet eruit als de zoveelste slechte console port...
wablief? Ik ben linkshandig en ervaar geen enkel probleem met de default layout van games o.O

Kun je uitleggen wat je bedoelt?
Weet niet hoe jij je keuboard heb liggen dan maar die van mij licht netjes voor me zoals hij bedoeld is met de muis ernaast aan de linker kan.
Hoe kan je dan zonder krampachtig te zitten de wsad knoppen gebruiken met je rechterhand als de op een plek voor je linkerhand zitten.
ah vandaar, ik ben wel linkshandig echter niet linksmuishandig(?) lol
Hehe ik ben met tb+muis volledig linkshandig maar met andere dingen weer niet haha.
Wij linkshandigen zijn een geval apart.
Denk dat ik maar flink moet gaan oefenen om het andersom te doen aangezien linkshandigen compleet vergeten worden.
niet alleen met spel indelingen maar ook met gamers muizen en toetsenborden en flight sim controllers en joysticks zijn om te huilen voor mij...(heb er dan ook helaas geen).
Ik hoorde laatst dat deze aankleding van south park gebaseerd is op Game of Thrones, wat ik niet eens kijk. Dit, en de tegenvallende uitgemelkte south park humor weerhouden mij ervan dit spel te proberen.

[Reactie gewijzigd door Electric Vibes op 23 juli 2024 21:58]

Voor een tegenwoordige game is 10-15 uur toch wel echt gewoon normaal als singleplayer. Helaas worden die games ook gewoon voor de volle mep verkocht. Ik zou hem nu op de ps3 al gekocht hebben als die 30 euro bij de gemiddelde winkel zou zijn ipv 60

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.