Door Mark van der Kruit

Videoredacteur

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

30-01-2013 • 18:00

6

In augustus brengt Ubisoft Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist op de markt, met opnieuws Sam Fisher in de hoofdrol. Fisher is wat jonger dan in de vorige editie en zijn stem wordt ingesproken door een nieuwe stemacteur, wat zorgt dat je even moet wennen. Maar verder is Blacklist weer een ouderwetse Splinter Cell, waarin je weer ouderwets als 'one man army' op pad gestuurd wordt om de VS te beschermen. We mochten van uitgever Ubisoft alvast twee missies spelen en al wat proeven van de vele upgrade-mogelijkheden in de game. In deze video bespreekt redacteur Paul Hulsebosch zijn bevindingen.

Reacties (6)

6
6
2
0
0
4
Wijzig sortering
ziet er leuk uit, wat ik jammer vind is dat er over die sticky cam word gedaan of deze volledig nieuw is, maar exact deze functies waren er ook al bij conviction, ziet er verder heel goed uit.
Goed om te lezen dat Splinter Cell meer terug naar het oorspronkelijke concept gaat, want Conviction was gewoon een slechte game. Ik had de serie na dit deel eigenlijk al afgeschreven.

Hopelijk heb je in Blacklist ook echt de vrijheid om je eigen pad te kiezen en speelt stealth weer de hoofdrol. Dan wordt het misschien nog wat.
Wat me gelijk opvalt in deze game, is dat wanneer Sam langs richels of muurtjes hangt, er een soort van "handje-over-pak" gedaan wordt om verder te komen (dus linkerhand vasthouden en dan met de rechterhand er overheen).

Bij de meeste games wordt dit niet gedaan (denk aan Tomb Raider of Uncharted). Bewuste keuze van de makers voor e.e.a.?
Wat mij opvalt is dat met 1 tik op het strottenhoofd en een hand voor t mondje, tegenstanders na 2 seconden bewusteloos gaan. Niet echt realistisch..
Anoniem: 494461 @dannbla2 februari 2013 13:37
Dat is juist realistisch. Een strottenhoofd is een 'tenderpoint'. Of hoe dat in het Nederlands mag heten. Ook een leuke is de tenderpoint bij je schouderlijn. Die wordt vaak gebruikt in actie,- en oorlogsfilms. Met een precieze klap kan je zo je bewustzijn verliezen.
Anoniem: 500110 1 februari 2013 18:55

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.