Door RoD

Forum Admin Mobile & FP PowerMod

Live transit updates for Google Maps

08-06-2011 • 19:43

3

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Demonstratievideo van real time OV-informatie in Google Maps

Reacties (3)

3
3
2
0
0
1
Wijzig sortering
Natuurlijk zullen wij (lees ik) daar niet van kunnen genieten aangezien de kans klein is dat het ook in onze (lees mijn) regio beschikbaar zal zijn. Mocht dit ook bij ons komen zou dit natuurlijk zeer leuk zijn.
Je zou zeggen dat Nederland (Connexxion of andere) er klaar voor zijn. De bussen zijn bijna allemaal voorzien van GPS, dus beide systemen zouden prima gekoppeld kunnen worden.
Al ben ik benieuwd naar de betrouwbaarheid, aangezien de systemen er (bij mij de regio in ieder geval) regelmatig uit liggen.
Dit soort informatie is bij een groot aantal vervoerders reeds voorhanden....
Kijk naar de HTM hier in Den Haag; er zijn verscheidene haltes (bijv. de stations, waar alle bussen/trams netjes op dezelfde manier worden aangegeven)

Als deze informatie zou worden vrijgegeven, dan is het een koud kunstje om dit ook in NL te realiseren.....

Lijkt me een mooie ontwikkeling... (alleen gaat er vast weer een KPN/Vodafone/etc over mekkeren dat het allemaal zo veel bandbreedte vreet ;))

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.