Door Bart de Water

Nieuwsposter

E3: BioShock Infinite

07-06-2011 • 14:42

5

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

BioShock Infinite speelt zich niet af in Rapture, maar in een zwevende stad genaamd Columbia. Op De E3-gamesbeurs in Los Angeles is een nieuw filmpje van het spel getoond. Het derde deel in de Bioshock-serie moet in 2012 verschijnen voor pc, Xbox 360 en PS3.

Reacties (5)

5
5
3
0
0
2
Wijzig sortering
Anoniem: 380368 7 juni 2011 16:06
Prachtig vormgegeven, net zoals de vorige Bioshocks. Vooral die sprong op het einde, al dat detail en die variatie in architectuur en flora. Nu nog een ijzersterk verhaal, goeie voice casting en dit wordt hopelijk een knaller van formaat. :D
De stad ziet er leuk en erg goed uit :)
Dit deel ga ik zeker wel weer kopen.
Bioshock 1 en 2 zitten in me top-10 van games. Vanaf de eerste trailers al! Met t meest belangrijke aspect de sfeer. De heerlijke sfeer die je had in rapture....ik mis dit in deze trailer heel hard! De game gaat er komen hoor...maar zit hier minder op te wachten dan dat ik op bioshock 2 zat:S
Ben het eens met lj_tree. Ik mis meteen die beklemende sfeer van rapture.
De wijdse open ruimtes vallen op. Inderdaad heel andere sfeer dan Bioshock 1 en 2, maar dat is niet slecht. Bioshock 2 was toch maar matig, been there done that gevoel.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.