zeker, maar die 4gb ram en en die mega-multicore cpu zijn dan wellicht nog steeds een beetje overkill.
ik bedoel, zelfs een 4k scherm verbuikt met met de 10fps die we hier zagen, (of was het minder?), nauwelijks enige bandbreedte en zou met een SD410 oid nog prima aan te sturen moeten zijn.
Ik zou dus hopen dat men daar inderdaad iets op vond, als er dan middels een scharnier of extern, een mooi lcd of oled scherm aan te sluiten is (op de momenten dat die nodig zijn) dan heb je naar mijn idee het beste van 2 werelden. E-ink als het kan, en LCD of oled als het moet.
overigens heb ik het idee dat men bij de keuze van het OS niet heel veel rekening heeft gehouden met het feit dat er zo'n scherm in zit.
een navigatie app op zo'n scherm lijkt mij ideaal. maar dan niet volledig realtime maar juist eerder een overzichts-weergave die hooguit 1x per x seconden wordt gerefreshed. en die camera functie is natuurlijk helemaal zot, Doe er desnoods een 3inc oled schermpje naast waar je dat soort beelden op kunt laten zien.
[Reactie gewijzigd door i-chat op 24 juli 2024 11:47]