sorry alsof dat bij sony niet het geval is ?
geloof me game ontwikkelaars hebben al van iedereen een profiel,
-ze weten hoelang jij speelt,
-hoevaak jij in de game op driehoekje, rondje, x of y drukt en op welk moment dat gebeurd.
-hoevaak jij een filmpje doorspoelt of overslaat.
-ze hebben all jou gegevens,naam, creditcard, huis adress, ip-adress(dan weten ze waar jij woont als je een nep adress invoert)
-hoevaak jij op pauze drukt tijdens het gamen
-in welk land en tegen wie je speelt
-wat voor ontwijkend gedrag je vertoond tijdens de game
-en of jij via een patroon gamed of dat jij altijd een ander gangetje kiest.
-het zou me niet verbazen dat ze sommige gamers gewoon volgen om te kijken hoe ze gamen, en hoe ze dat gebruiken voor interne game ontwikkeling.
-met een eigen launcher doen ze er nog een schepje boven op
geloof me ontwikkelaars hebben net zo veel informatie als google,ms apple.
sony net zoals microsoft hebben al een profiel van jou:
-zij weten ook naar welke site's jij bezoekt met de ps4 of dat nou pornhub, youtube, facebook, google.com, tweakers.net zij weten welke site op welk tijd stip en datum je dat doet.
-naam, adress, ipadress, creditcard nummer, hoe oud je bent,
-hoevaak jij bijvoorbeeld in de store kijkt van playstation of xbox,
-zij weten welk muziek je luister via youtube
-hoevaak jij netflix of spotify opent.
etc etc en zo zijn er nog meer voorbeelden,zij weten net zo veel over jou als google,apple etc etc er is niet voor niks een playstation en xbox app voor android windows ios alleen maar om van jou gedrag een profiel te maken,zij willen weten waar jij bent als jij niet aan het gamen bent.ik denk dat ontwikkelaars toegang hebben tot zulke informatie als ze het vragen aan sony of microsoft.het zou naïef zijn om te denken dat alleen google informatie verzameld en verhandeld.
sony is net zo erg als microsoft apple en android.
[Reactie gewijzigd door solozakdoekje op 24 juli 2024 02:56]