Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIk bestelde bij deze webshop een access point en een netwerkswitch. Het bestellen zelf verliep heel vlot: de site is overzichtelijk, de producten zijn goed te vinden en de productinformatie en specificaties waren duidelijk en volledig. Dat maakte de keuze eenvoudig.
Het enige werkpunt is de communicatie na de bestelling. Ik bestelde op donderdag, maar kreeg pas op maandag een update over de status. Ik had verwacht sneller op de hoogte gebracht te worden, al is het maar met een bevestiging dat de bestelling in behandeling was of een verwachte leverdatum. Het zou fijn zijn als dat in de toekomst vlugger gebeurt.
Voor de rest was alles in orde: de producten waren zoals beschreven en ik ben tevreden over mijn aankoop. Ik bestel hier zeker nog eens.
Communicatie na bestelling kon sneller, ik kreeg pas na 4 dagen een update.