Uit eigen beweging
AlgemeenHelaas klopt de aangegeven voorraadinformatie op de website niet, waardoor de levering twee keer werd uitgesteld. Probleem daarbij is dat de factuur pas bij levering wordt afgegeven. Hierdoor ben ik op 1 dag de cashbackactie van Asus misgelopen.
VerzendingAls de voorraadinformatie correct was geweest en de eerste leverdatum gewoon gehaald was had ik de deadline voor de cashback gewoon ruimschoots gehaald, zelfs bij de tweede leverdatum was dat nog het geval.
KlantenserviceUiteraard klacht ingediend maar krijg een verhaal dat ze geen factuur kunnen sturen met een eerdere datum, wat ik snap, ik werk ook bij een bedrijf, maar ik moet verder maar zelf bij Asus gaan hosselen voor coulance.
Ik had dit niet verwacht gezien de vele positieve reviews, alhoewel ik zie dat veel motivatie bij jullie wegkomt omdat je wat kan winnen, wat een vertekend beeld kan geven.
Daarom deze eerlijke review over de mijns inziens teleurstellende afhandeling.