Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Televisie besteld met als doel het EK te kijken ging vrij makkelijk, via pricewatch van tweakers in een paar klikken

Verzending

Na 3 dagen bericht, verstruurt via Trans-O-flex. Maar de lokatie van het product bleef maar in duitsland staan, na een week gemaild maar geen reactie, na 2 weken nog geen reactie.

Gebeld aangeven, "bedrijf" want anders word je geneens door verbonden. De mederwerker zij u was niet thuis, de zending gaat terug. Zelf nooit een e-mail, sms of telefoon gehad over wanneer ze zouden leveren, en was genoemde datum gewoon aanwezig.

Klantenservice

Na een maand heb ik opnieuw gemaild met de vraag waar mijn geld bleef, omdat de televisie zou worden teruggestuurd. Na een paar dagen kreeg ik echter een reactie dat mijn e-mail was verwijderd omdat ze het te druk hadden.

Vervolgens heb ik weer contact opgenomen met de klantenservice. Daar kreeg ik te horen dat de televisie tijdens het transport beschadigd was geraakt, maar nog niet in hun magazijn was aangekomen. Mij werd verzekerd dat het goed zou komen.

Enkele weken later heb ik opnieuw gebeld. Toen kreeg ik te horen dat zij nog in overleg waren met de transporteur. Er werd beloofd dat ik zou worden teruggebeld, maar dat is uiteraard nooit gebeurd.

Daarna heb ik nogmaals gebeld, maar toen werd de verbinding gewoon verbroken. Vandaag heb ik opnieuw contact opgenomen en kreeg ik wederom hetzelfde verhaal te horen: ze zijn nog steeds in overleg met de transporteur. Ondertussen heb ik nog altijd mijn geld niet teruggekregen.

Scorekaart voor Conrad.nl

Algemeen 2.5 van 5 sterren
Verzending 2.5 van 5 sterren
Klantenservice 1.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie