Ik maak kans op een prijs
AlgemeenNa een lange poos met onderzoeken, vergelijken en uitzoeken, heb ik de knoop doorgehakt welke camera ik graag als upgrade wilde hebben: De Canon EOS R6 Mark II. Net als altijd, bestelde ik hem bij Kamera Express. Want daar ben ik sinds 2005 een trouwe klant. De website is trouwens overzichtelijk en makkelijk in gebruik.
VerzendingIk heb mijn bestelling vlak na 23:00 gedaan, en ik kreeg hem net als altijd de volgende werkdag in huis. Ook bij voorgaande bestellingen heeft Kamera Express mij hierin nog nooit teleurgesteld, en werden de bestelde producten altijd op de afgesproken dag geleverd.
KlantenserviceEen aantal jaar geleden heb ik met een vraag de klantenservice benaderd, en daar hebben ze me uitstekend te woord gestaan en mij verder geholpen. Hier kunnen andere bedrijven nog wat van leren.
Bij deze bestelling heb ik tot nu toe de klantenservice niet nodig gehad. Maar mocht blijken dat ik het wel nodig heb, dan weet ik op voorhand al dat het goed zal verlopen.