Uit eigen beweging
AlgemeenHet is fijn dat Conrad een groot assortiment heeft, maar daar zit soms wel flinke levertijd op. Soms kan je 3 week wachten op je artikel. rest is wel snel geleverd. Rest is wel snel geleverd.
VerzendingAlles was wel netjes verpakt, 1x was een zakje tijdens transport open gegaan, beetje slordig, verder niet erg.
KlantenserviceIk had èèn klem besteld, vervolgens krijg ik er 18 binnen. Dus ik wil de klantenservice hier over bellen, krijg ik "de wachttijd is langer dan u van ons gewend bent"
Dan zet je toch meer personeel in om die wachttijd te verkorten?! je kan niet altijd lagere wachttijden dan gemiddeld hebben, zo werken gemiddeldes niet.
Vervolgens keuze tussen zakelijk en particulier, krijg je doodleuk te horen, wij zijn telefonisch niet bereikbaar[bij particulieren]. Stelletje sjappies. Erg knap om lange wachttijden te hebben als je mensen niet eens te woord wil staan.
Maar goed die klem die ik 18 keer geleverd heb ipv 1, staat op nalevering voor over ongeveer 3 week. En ik kan de overige niet retourneren want ik heb ze officieel nog niet binnen.
je kan wel via de site een contactformulier invullen, moet je eerst invullen of je een zakelijke klant ben, volgende pagina heeft de link naar het formulier, en bij het formulier weer dezelfde vraag of ik zakelijk of particulier klant ben. slordig webdesign. En als ik door zoveel hoepels heen moet springen om hun fout te herstellen, heb ik iets zo van... laat maar.
Als er geen problemen zijn is Conrad prima partij, maar zou niet graag met een probleem naar hun klantenservice willen gaan.