Ik maak kans op een prijs
AlgemeenIk bestel regelmatig spullen bij kommago of een van hun websites. Gaat eigenlijk altijd goed, vriendelijke klantenservice, mensen die weten waar ze over praten. Als ze het niet weten wordt er een collega bij geroepen dit advies geeft.
Laatste dagen ging het mis met 1 bestelling, er staat voor 21:00 besteld, volgende dag in huis. Bestelling werd gedaan en betaald. Volgende dat zag ik dat het pas die dag verzonden zou worden. Na een tweetal telefoontjes hierover én omdat de bestelde spullen echt nodig waren werd er een spoedkoerier ingezet en had ik alsnog mijn bestelling in huis die dag.
Dat is echt héél netjes opgelost, chapeau!
Zeker tot de volgende keer
Het ging mis met verzenden máár dat werd heel netjes opgelost zoals ik net al omschreef
KlantenserviceGoede klantenservice, luisteren en vragen goed door om je te helpen. Bieden alternatieven aan en denken mee. Medewerkers zijn correct en doen wat ze beloven