Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Zij beloofde mij een goede tv. Maar het is een model uit Hongarije . Na 3 jaar stuk

Verzending

Bij levering was men heel correct. Maar na 3 jaar tv al defect

Klantenservice

Helaas is 1 ster nog 5 sterren te veel.
Hoe kan deze winkel keten een 9,5 score aan review.???????

11-11-2022 SAMSON tv gekocht € 1500,-
Op advies van de verkoper meer geld uitgegeven dan de bedoeling was. Het zou het beste apparaat zijn.
14-6 de stroom ingeschakeld ( gaat s nachts uit) maar de tv doet niets. Zelfs het indicatie lampje brand niet.
Naar de winkel in Tilburg geweest.
15-6 eerste bezoek winkel met aankoop bon. √ Er wordt een mail gestuurd waar ik op moest reageren met het serienummer. Dan konden ze pas mij info geven over reparatie.
Bij thuiskomst direct het serienummer door gegeven.
17-6 nog steeds niets gehoord.
Terug naar de winkel. Weer mijn verhaal gedaan √ Ze hadden nog niets gedaan sturen het direct door naar de service afdeling.
19-6 niets gehoord maar weer terug naar de winkel. Zit in middels al bijna een week zonder tv tijdens de WK.
In de winkel wordt in het bestand gekeken √ Het is door gegeven maar zal het nog een keer doen.
Hiermee wordt ik weg gestuurd en is er geen enkel begrip van uit de winkel. Ze verschuilen zich achter de regeltjes en het dicht getimmerd systeem waar je als klant kansloos bent.
19-6 Een uurtje na mijn bezoek in de winkel wordt ik gebeld door klanten service. Voor de derde keer weer de vragen van stekkers, opnieuw aanzetten ed. Moeten beantwoorden, maar mijn tv is gewoon dood. Nu zou ik maandag een mailtje krijgen met plannings afspraak.
Maar weer afwachten.
22-6 De mail is binnen. Maar het is een mail met link om afspraken te maken.
Op de link geklikt en kan een afspraak maken. EERST VOLGENDE MOGELIJKHEID 6 JULI.
Dan zitten we 3 weken zonder tv zonde WK.
Schande, respectloos naar de klant.
De inhoud van de service afspraak is dusdanig dat je bang wordt om een afspraak te maken. De voorwaarde staan vol met waarschuwingen en mogelijke boetes van 75 tot 112 euro.
√ Mijn tv is 3,5 jaar oud.
De westelijke regeling zegd het volgende.
√ De tv valt niet meer onder de fabrieksgarantie van 2 jaar, maar er is sinds 27 april 2024 wel een nieuwe garantiewet, waardoor je langer garantie hebt op je product als je aan de volgende eisen voldoet:

- Woon je in Nederland én is de dealer in Nederland gevestigd?
- Aankoopdatum na 27 april 2022

Dit ook in de winkel voorgelegd maar halen dan hun schouders op en blijven zich verschuilen achter de regeltjes. Enige vorm van begrip voor de klant zijn situatie is er niet.

√ Ik wil een oplossing en geen die nog 3 weken duurt met mogelijk ook nog hoge kosten.

Beste klant, bedankt voor je uitgebreide review. We vinden het jammer om te lezen dat je ontevreden bent over zowel de afhandeling als de communicatie rondom je defecte tv. Dit is niet de ervaring die wij willen bieden. Zou je het ordernummer willen delen via Klanttevredenheid@hellotv.nl, zodat we jouw situatie kunnen beoordelen en eventueel kunnen kijken naar een passende oplossing.

Marco

Scorekaart voor HelloTV

Algemeen 4 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie