Uit eigen beweging
AlgemeenProbeer hier een bureau stoel te bestellen. Leuk maar het gaat niet.
Wil met klarna betalen. Maar er schijnt een technisch probleem te zijn met de webshop. (zorg er dan voor dat het werkt)
Een probleem dat bij een vorige bestelling ook al voorkwam (kon het toen nog laten aanpassen). Maar deze nooit opgelost lijkt te zijn aan de kant van informatique.
Je kan de bestelling plaatsen als normaal. Maar als je klarna aan klikt en je bestelling wilt afronden gaat het niet door naar klarna zelf om te kunnen betalen. De bestelling word wel geplaatst, maar is niet betaald.
Contact per mail met ze opgenomen, en lijken niet te willen reageren..(ondertussen al weer 1 week geleden)
Heb ze kenbaar gemaakt of het alsnog via klarna te willen betalen en anders via de bank. Maar hier is geen reactie meer op gekomen.
Twijfel heel erg om de bestelling opnieuw te bestellen en dan via bank over te maken.
Alleen het helpt niet als je klant onvriendelijk doet om niet te willen reageren als er toch duidelijk een mail is gestuurd om voor een oplossing te zoeken.
Als je betrouwbaarheid zoek zou ik zelf niets meer bestellen hier.
Geen enkele response op me e-mail. Alsof ze je vergeten zijn.