Megekko

21.767 producten en 25.887 uitvoeringen
Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Mijn ervaring met Megekko is erg teleurstellend verlopen.

Op 11 mei 2026 bestelde ik drie WD HDD 3.5" 16TB S-ATA3 512MB WD161KFGX Red Pro-schijven voor €599 per stuk. Tijdens het bestellen stond het product vermeld als “Uit voorraad leverbaar” met een levertijd van enkele dagen. Na betaling werd de levering echter meerdere keren uitgesteld.

Eerst werd aangegeven dat de levering rond 15–16 mei zou plaatsvinden. Vervolgens kreeg ik bericht dat de levering opnieuw werd verschoven, ditmaal tot uiterlijk 13 juni 2026. Tegelijkertijd bleef hetzelfde product op de website vermeld staan als “Uit voorraad leverbaar” met een levertijd van 2 à 3 dagen.

Dat vond ik bijzonder verwarrend en weinig transparant. Als klant verwacht je dat de voorraad- en levertijdinformatie op de website overeenkomt met de daadwerkelijke beschikbaarheid. In mijn geval bleek dat niet zo te zijn.

Daarnaast zag ik dat de prijs van hetzelfde product in de tussentijd was verhoogd van €599 naar €629 per stuk. Ik kan niet beoordelen wat daarvan precies de reden is, maar de combinatie van oplopende prijzen en voortdurende vertragingen wekte bij mij weinig vertrouwen.

Wat voor mij extra meespeelt, is dat dit niet de eerste keer is dat ik bij Megekko problemen ervaar met levertermijnen en voorraadindicaties. Juist daardoor is mijn vertrouwen in de juistheid van de gecommuniceerde beschikbaarheid en levertijden inmiddels sterk afgenomen.

De klantenservice bleef beleefd, maar verwees voornamelijk naar problemen bij de leverancier of distributeur. Uiteindelijk heb ik de bestelling geannuleerd omdat er geen duidelijke of betrouwbare levertermijn meer gegeven kon worden.

Mijn advies: bestel hier alleen als je flexibel bent qua levertijd. In mijn ervaring kwamen de gecommuniceerde voorraadstatus en levertermijnen niet overeen met de werkelijkheid.

Verzending

De bestelling werd meerdere keren uitgesteld ondanks dat het product als “Uit voorraad leverbaar” vermeld bleef staan. Eerst werd levering rond 15–16 mei gecommuniceerd, later verschoof dit naar uiterlijk 13 juni 2026. De gecommuniceerde levertijden kwamen in mijn geval niet overeen met de werkelijkheid.

Klantenservice

De communicatie verliep beleefd en de terugbetaling werd correct en vlot verwerkt. De communicatie rond voorraadstatus en levertermijnen vond ik echter erg slecht en tegenstrijdig. Daarnaast kreeg ik op vrijwel elke e-mail reactie van een andere medewerker, waardoor er weinig consistentie of eigenaarschap in de opvolging van het dossier leek te zijn.

Scorekaart voor Megekko

Algemeen 5 van 5 sterren
Verzending 5 van 5 sterren
Klantenservice 4.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

ICTWaarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie