Uit eigen beweging
AlgemeenOp de site staat "Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen". Echter na bestelling blijkt dit onwaar. De voorraad die hier bedoeld wordt (volgens de klantenservice) is die bij een leverancier, en die voorraad blijkt 0 te zijn. Ik krijg een automatisch mailtje waarin mij wordt verteld dat de levertijd 'onbekend' is.
Inmiddels zijn we dagen verder, zonder update, en staat op de site bij het product nog steeds doodleuk dezelfde levertijd vermeld. In mijn 'bestellingen' overzicht op de site is geen status van de bestelling de bevinden, behalve "besteld".
Pluspuntje: de klantenservice reageert snel en heeft de bestelling voor me geannuleerd (maar praat als een robot 'Wat vervelend dat je bla bla bla').