Uit eigen beweging
AlgemeenPrinter besteld omdat hij daar het goedkoopste was. Vlak na de bestelling belde er iemand van 123inkt op of het klopte dat ik geen inkt bij had besteld en geen papier. Dit vond ik geen prettige ervaring en ik ging twijfelen of ik de bestelling niet moest annuleren.
VerzendingSnel verstuurd en goed ontvangen, de printer kwam in orginele doos, maar er waren wel pennen in de doos toegevoegd en de pakbon.
KlantenserviceVond het niet fijn dat ze aan upselling deden via de telefoon.
Goed dat je dit kenbaar maakt. Het is uiteraard niet onze bedoeling geweest om je hier mee lastig te vallen. Als je je gegevens door kunt mailen naar webcare@123inkt.nl noteren we graag in je account dat je niet meer gebeld wordt door onze verkoopafdeling en kunnen ze hier in de toekomst rekening mee houden. Groetjes, Jessica van 123inkt.