Uit eigen beweging
AlgemeenIk was op zoek naar de Samsung Galaxy Buds2 Pro en had een price alert ingesteld hier op tweakers. Onmiddellijk nadat ik een alert kreeg, deed ik mijn bestelling bij redshell.nl.
Anderhalf uur later annuleerde redshell.nl echter mijn bestelling. De opgegeven reden: "Helaas hebben we net te horen gekregen van onze leverancier dat ze volledig zijn uitverkocht. Aangezien dit een eenmalige actie was, gaat hij ze ook niet meer binnenkrijgen."
Maar op hun website zag ik het artikel wel nog gewoon staan; wel tegen een hogere prijs dan dat ze 's ochtends afficheerde. Ik nam dus contact op met hun service afdeling en daar kreeg ik te horen dat de EAN nummer van het product dat ik besteld had verschillend was van het artikel dat nog te zien is op de website. Maar uiteindelijk gaat het gewoon om hetzelfde product: de Galaxy Buds2 pro in exact dezelfde kleur. Dit product is namelijk beschikbaar onder wel 8 verschillende EAN nummers (bron: https://tweakers.net/pric...fiet-zwart/specificaties/).
Na wat heen en weer gemail, ben ik er verder ook niet uitgekomen met de sales afdeling. Voor mij is het gewoon boerenbedrog en wilden ze onze overeenkomst gewoon niet nakomen aan de eerder geafficheerde prijs.
De contactpersoon van de Sales afdeling was erg vriendelijk en antwoordde snel.
Helaas hebben we geen oplossing gevonden voor het probleem en wou hij het ook niet vanuit mijn kant bekijken.