Uit eigen beweging
AlgemeenIk ben al langere tijd klant bij Megekko en tot nu toe verder geen negatieve ervaringen gehad met de website en het bestellen. De website ziet er goed uit en de bestelprocedure verloopt ook vrij eenvoudig.
VerzendingProducten worden altijd netjes geleverd maar soms is het niet helemaal duidelijk door welke bezorgdienst, Post.NL of DHL. Het verdere verloop is niets op aan te merken en je altijd een track en tracecode via mail krijgt. Verder zijn de producten altijd goed en netjes verpakt.
KlantenserviceIk heb wel eens een geschil gehad met de klantenservice in verband met een retour gestuurd product. Jammer is dat alles alleen via mail verloopt maar uiteindelijk heeft Megekko het naar tevredenheid opgelost.