Uit eigen beweging
AlgemeenProduct besteld wat volgens hun site "Uit voorraad leverbaar" was. Hiervoor een bestelling bij een andere leverancier afgezegd, omdat Megekko eerder kon leveren. Nu krijg ik opeens te horen dat het allemaal later wordt. Erg jammer, vooral omdat ze zelfs opscheppen over hoe goed hun backoffice systeem wel niet werkt en de levertijd "Up to date" is. Zelfs op de dag van bestelling nog achteraan gemaild om te laten bevestigen dat ze dit op tijd binnenkrijgen.
Het komt over alsof Megekko dingen beloofd die ze niet waar kunnen maken om extra klanten binnen te halen. Ik voel me bekocht en belazerd en dit is de laatste keer dat ik hier iets heb besteld. Voor Tweakers die hier ook willen bestellen en vertrouwen op een levertijd / afspraak met Megekko: Doe het niet! Je kunt niet van ze op aan. Update: Uieindelijk is het product alsnog geleverd, helaas te laat. Een ander product wat in eigen voorraad was is wel op tijd geleverd, maar dat lijkt me niet meer dan normaal.
Het product was te laat en niet op afgesproken datum geleverd. Megekko probeert dit recht te praten dat het product schaars is, dat ik geluk mag hebben dat het uiteindelijk slechts 1 dag te laat was. Ik vind dit zeer zorgelijk. Als een product zo schaars is dat je niet weet of je op tijd kunt leveren, dan dien je hier ook niet mee te adverteren. Je belooft iets, dan kom je het na. Zo niet, dan beschaam je het vertrouwen van de consument.
KlantenserviceDe reden dat de klantenservice 3 sterren krijgt is omdat ze redelijk snel over de mail reageren. Helaas proberen ze op alle punten hun inaccurate levertijden te verdedigen. Omdat het product slechts 1 dag te laat was in dit geval, krijgen ze alsnog 3 sterren voor het direct versturen op de volgende dag.