Ik maak kans op een prijs
Algemeen9 stuks noctua fans gekocht, was de enige partij met voorraad. Levering is initieel niet doorgegaan (verhinderd) daarna direct terug naar de leverancier.
Hierdoor extra kosten moeten maken om mijn pc te voorzien van tijdelijke fans (eigen overweging). Aangegeven per e-mail dat ik toch wel mijn producten wil en gevraagd of ze het nogmaals kunnen versturen.
Pakket is nooit aangekomen, waardoor het simpelweg waardeloos is. Maandag besteld, gaat vandaag terug naar de leverancier, ben benieuwd hoe lang het nog gaat duren voordat ik eindelijk mijn producten krijg. Het is maar 2020
KlantenserviceKlantenservice is vakkundig, maar geven de basis antwoorden en empathie. Niks op aan of op te merken.