Gebruikers over webshop Kamera Express België
Review toevoegenIk krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenDonderdagavond betaald via PayPal en de volgende dag in huis. Het product was precies volgens beschrijving.
KlantenserviceGevraagd of ze me een mailtje wouden sturen als het product weer voorradig was en dat hebben ze gedaan. Meteen besteld en id binnen 24 uur geleverd top heel blij mee.
Uit eigen beweging
Algemeenhad a great shopping experience with the Kamera Express. I had been planning to buy an R5 camera for a long time, and when I saw their summer promotion, I called customer service. They patiently guided me. They provided me with good facilities for ordering and payment. I wanted to pick up the camera myself from the store. All coordination was done. They were very friendly and kind in the store. They guided me. They answered my questions and made buying my dream camera a lovely experience for me.
VerzendingI chose to go to store to pick up my R5, but one month later I ordered AC power for my R5 and the next morning my purchase was in my mail box. fast and reliable
Klantenservicehad a great shopping experience with the Kamera Express. I had been planning to buy an R5 camera for a long time, and when I saw their summer promotion, I called customer service. They patiently guided me. They provided me with good facilities for ordering and payment. I wanted to pick up the camera myself from the store. All coordination was done. They were very friendly and kind in the store. They guided me. They answered my questions and made buying my dream camera a lovely experience for me.
Uit eigen beweging
AlgemeenIk heb een Sigma fotolens gekocht. De kwaliteit van het product en de service zijn zeer goed.
VerzendingIk plaatste mijn bestelling op een vrijdag en ontving het product de volgende woensdag.
KlantenserviceIk heb via internet een bestelling geplaatst en nog geen contact gehad met de klantenservice
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenVlotte service. Bij de aankoop van een nieuwe lens werden we zoals gewoonlijk erg goed geholpen.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIk was op zoek naar een nieuwe TV. Onze Sony was al van 2009. Na wikken en wegen, reviews lezen en specificaties vergelijken via tweakers, kwam ik uit bij een Philips 55OLED855/12. Op de tweakers site was Kamera Express een voordelige, bekende aanbieder. De TV was aanwezig in de showroom in Antwerpen.
De winkel is goed bereikbaar en ruim. Ik had al een paar keer fotoapparatuur bij hen gekocht en was altijd vriendelijk ontvangen. Deze keer was niet anders, na mij een tijd te laten rondsnuffelen bij de TVs, kwam een vriendelijke verkoper vragen of hij met iets kon helpen. Toen ik mijn voorkeur voor de Philips had uitgesproken is hij de afstandbediening gaan halen en mocht ik uitgebreid de TV uittesten en bleef hij mij te woord staan. Hij was volstrekt niet opdringerig. Hij stelde voor om er eens een nachtje over te slapen vóór ik een definitieve beslissing nam. Hij gaf ook een kaartje mee van de winkel met hun email adres zodat ik bij vragen hun kon emailen.
Ik ben 's anderendaags teruggegaan en heb de TV gekocht, hij was in Antwerpen op voorraad en heb hem meegenomen.
De goede prijs, de klantvriendelijkheid en de 5 jaar garantie als je een review schrijft, hebben me overtuigd om bij hen te kopen.
Ik heb al meerdere producten bij Kamera Express gekocht en ben steeds vriendelijk te woord gestaan zonder verkoopsprietpraat. De verkopers hebben geduld. De prijzen zijn steeds bij de betere. Hun website is duidelijk en gemakkelijk te doorzoeken.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenLage prijzen, ruime voorraad. En als je een review schrijft krijg je 5 jaar garantie.
Uit eigen beweging
AlgemeenZeer goed. Tevreden van de klantvriendelijkheid, de snelle en duidelijke hulp. het materiaal dat is aangekocht is ook super. Prijs kwaliteit top!
VerzendingEr moest 1 ding worden opgestuurd, dat was niet meer in voorraad in de winkel. Dit was 's avonds tegen sluitingstijd. De volgende dag tegen de middag werd het artikel al aan de deur geleverd.
KlantenserviceZeer goede klantvriendelijkheid: snel geholpen, duidelijke uitleg (ook bij mijn bijvragen), zochten mee naar goedkoopste optie voor hetgeen dat ik vroeg.
Uit eigen beweging
AlgemeenIk bestelde reeds verschillende camera's en andere producten bij Kamera Express, altijd netjes de volgende dag geleverd! Ze staan voor je klaar als je vragen hebt.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenNa ruim 7 jaar was het tijd voor een nieuwe fotocamera, namelijk de compacte Canon Powershot SX740 HS (de opvolger van mijn Canon SX280 waarvan de scherpe zoomfunctie de grootste troef is, zo leerde ik tijdens een safari in Zuid-Afrika). In een review werd verwezen naar de website van Kamera Express. Ik bezocht de website en las dat er een filiaal vlakbij was, dus ideaal voor mij. Ook de juli-actie was mooi meegenomen. De informatie op de website is mijns inziens zeer volledig en gedetailleerd. Ik reserveerde de camera en dit verliep erg vlot en snel. Ik koos voor de optie van ophaling en betaling in de winkel.
KlantenserviceHet personeel in het filiaal van Turnhout is zeer behulpzaam en vriendelijk. Ik bestelde de travel set, maar er ontbrak een item dat wel vermeld stond op de website (vandaar is het altijd een aanrader om de recente informatie over het apparaat even vooraf uit te printen ter controle). Dit werd gauw verholpen. De betaling ging vlot en ook al mijn vraagjes over het toestel werden beantwoord. Het enige minpunt vond ik dat ze mijn oude (nog werkende) camera niet (meer) konden aanvaarden. Ik hoop dat ik even veel plezier beleef aan dit toestel. Ik beveel deze winkel én de vlotte service zeker aan, en kom er in de toekomst graag terug.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenStap 1. Op de site de diverse kandidaat systeemcamera's bekeken
Stap 2. Via de site een reservering gedaan van het toestel dat mij het beste leek.
Stap 3. In de winkel een vakkundige uitleg gekregen over het betreffende toestel en de lens in de bundle.
Stap 4. Toestel gekocht en nu een week in bezit.
Zonder vaste afspraak in de winkel geholpen om inlichtingen te verschaffen over gebruik en dergelijke van het toestel. Duidelijk een medewerker met kennis van zaken.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIk heb deze week een nieuwe camera gekocht in het filiaal van Mechelen. De verkoper nam zijn tijd om uitleg te geven en verschillende modellen te tonen. De uitleg was zeer duidelijk. De verkoper probeerde niet gewoon het duurdere exemplaar te verkopen, maar gaf goede argumenten zodat de keuze maken een stuk eenvoudiger was. Op deze manier is een dure aankoop toch een stuk eenvoudiger. Dit soort service mis ik dikwijls bij online winkels. De combinatie zoals in dit geval is super. Je kan je goed voorbereiden met de duidelijke info op de website, maar nadien krijg je professionele hulp én kan je de toestellen ook eens vastnemen.
(Verzending staat op 0 omdat ik de camera in de fysieke winkel heb gekocht)
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenAfgelopen zaterdag langs geweest in het filiaal in Turnhout. Heel vriendelijke en professionele verkoper. Heeft correct advies gegeven bij de aankoop van mij spiegelreflexcamera met lens, en alle nodige informatie verschaft, inclusief eventuele voordelen en lopende acties.
En heel belangrijk, zonder aan te dringen bij de verkoop.
Ook na mijn aankoop had ik nog een vraag die ik via mail gesteld heb, en deze werd ook heel snel en correct beantwoord.
Zeer vriendelijk en professioneel personeel.
Ook met vragen achteraf had men geen probleem.
Uit eigen beweging
AlgemeenWe kregen in de winkel duidelijk en gepaste informatie over het product naar voorkeur. Er werd door de verkoper een eerlijke mening geboden en dit konden we wel appreciëren. Deze eerlijke mening werd ook verduidelijkt met foto's. Zo kregen we een realistisch beeld. De verkoper nam zijn tijd om de gepaste informatie te geven. Iedereen was zeer vriendelijk.
VerzendingIk kocht in de winkel een systeemcamera en twee objectieven. Een van de objectieven moest nog worden geleverd aan huis. Deze heb ik de volgende dag thuis ontvangen. Alles was netjes in orde
KlantenserviceZeer vriendelijk personeel. De verkoper geeft een eerlijke mening zonder het idee van de klant af te breken. De verkoper neemt je mee in zijn verhaal.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenWinkel is zeer groot en bij het aanbod zijn er accessoires die je in andere winkels soms niet kunt vinden.
Zeer vriendelijk personeel en goeie bediening
Super bediening in de winkel waarbij ze hun eigen ervaring vertellen en zo helpen om het perfecte product te vinden. Ze willen je ook niet per se het duurste verkopen, maar zoeken samen wat er voor jou het beste past!
Uit eigen beweging
AlgemeenIk had een foute bestelling gemaakt met materiaal die ik last minute nodig had. Ik heb de klantenservice nog kunnen bereiken om 23:45 (weekdag)!
Daar hebben ze de fout op het moment nog kunnen rechtzetten en werd mijn bestelling de dag erop nog geleverd! 5*
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenZoals gewoonlijk, alles heel vlot afgehandeld met Kamera Express Gent.
Prachtig toestel, die Canon R5 !
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenZoals steeds heel vlot en netjes afgehandeld door Kamera Express Gent !
Extra leuk was het dat de lang verwachte macrolens Canon RF 100 3 weken eerder dan gepland geleverd werd !
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenDe reservering en betaling van de Sony a7M3 bij Kamera Express te Gent was probleemloos.
KlantenserviceNa één jaar ervaring met de Sony a7M3 en het gebruik voor het digitaliseren van dia's via balg en het gebruik van oude manuele lenzen heb ik besloten om een bijkomende Sony A7 mark III body aan te schaffen.
Voor het gebruik van Canon FD lenzen en Sony A7 zie ook: https://phillipreeve.net/...-fd-lenses-digital-age-2/
Ik ben zeer tevreden met de Sony A7M3 en de service bij Kamera Express.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
Algemeenalles in orde, perfect verlopen zoals het moet zijn, vriendelijkheid kon beter . Toch tevreden
Verzendingok
Uit eigen beweging
AlgemeenJe viens de commander mon premier appareil à 64 ans, un canon EOS 2000D avec accessoire, kit 25 ans de Kamera, j'en suis enchanté, livraison très rapide, bien emballé et prise en main rapide, merci, j'en suis enchanté
VerzendingLivraison rapide, commandé un weekend et reçu le mardi