PhoneMarket.nl

283 producten en 430 uitvoeringen

Gebruikers over webshop PhoneMarket.nl

Review toevoegen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Ik krijg er iets voor terug (beloning)

Algemeen

Bestelling verliep makkelijk. Was goedkoper dan bij andere zaken. Site was duidelijk. Donderdag avond besteld en werd zaterdag ochtend keurig bezorgd

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren

Ik kocht eind mei '17 een Samsung EVO 500gB, een SSD. Bij PhoneMarket veruit het gunstigst geprijsd. Ik kreeg de schijf binnen de door mij bij webwinkels als gebruikelijk ervaren tijd geleverd, wat 1 a 2 dagen langer is dan de site vermeldt. Hij was goed verpakt. Het zou prettig zijn als duidelijker aangegeven zou zijn hoe je verder moet als je wil afrekenen. Ook vind ik het prettig als je kunt laten afleveren op een afhaalpunt, maar ik besef dat daar een prijskaartje aan hangt.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Conclusie van deze review: Wilt u geld betalen voor een kapotte telefoon? Wilt u dat PhoneMarket vervolgens uw kapotte telefoon weer terugneemt zonder dat u er iets voor terugkrijgt? Wilt u veel van uw eigen kostbare tijd steken in het schrijven van emails waarvan maar een deel fatsoenlijk beantwoord wordt? Wilt u 2 maanden wachten voordat u nog steeds geen resultaat heeft? Dan is PhoneMarket de winkel voor u!

PhoneMarket is een oplichtersbedrijf en is oprecht de slechtste winkel waar ik ooit iets gekocht heb. Dit wordt alleen maar ondersteund door het feit dat PhoneMarket het logo gebruikt van het webshop keurmerk terwijl ze hier helemaal niet lid van zijn. In mijn ogen proberen ze actief mensen bij het ootje te nemen.

Twee maanden geleden heb ik hier een mobiel gekocht voor 262 euro die bij aanvang al kapot was. Nadat ik met Huawei en google gebeld had werd er geconstateerd dat het probleem bij de telefoon zelf lag. PhoneMarket weigerde echter verantwoordelijkheid te nemen voor haar daden en wilde mij geen nieuwe telefoon aanbieden omdat ik niet binnen 24 uur had gemeld dat de mobiel kapot is. Kortom, je betaalt hier dus 262 euro voor een KAPOTTE telefoon, niet een werkende. Omdat ik het hier logischerwijs niet mee eens was heb ik op meerdere sites reviews geschreven over deze oplichters. Ik kreeg werd vervolgens benaderd door PhoneMarket met de boodschap dat ze ineens inzagen dat ze toch niet zo klantvriendelijk hadden gehandeld. Toevallig! Zolang je je probleem maar voor jezelf houdt geeft dit bedrijf geen moer om je probleem. Zegt wel iets over hoe integer deze mensen zijn.

Verzending

Omdat ik de telefoon voor het contact op had gestuurd naar een reparatie punt en deze niet was gerepareerd was de afspraak dat ik de kapotte telefoon mocht opsturen in een aangetekend pakket en zodra het pakket ontvangen werd zou er een nieuwe, goedwerkende telefoon terug gestuurd worden. Op dit moment heb ik dus in totaal 287 euro betaald voor een KAPOTTE mobiel.

Ik heb vervolgens de mobiel opgestuurd naar PhoneMarket waarna het pakket vervolgens 2 dagen later is geaccepteerd. De afspraak was dat ik een nieuwe mobiel teruggestuurd kreeg ZODRA het pakket ontvangen werd. Dit betekend direct na het pakket ontvangen werd. Echter 5 dagen later had ik nog geen reactie of een pakket teruggestuurd gekregen. Vervolgens werden mijn emails met de vraag waar de reactie bleef compleet genegeerd door PhoneMarket. Na twee weken tijd en meerdere emails verstuurd te hebben had ik nog steeds geen reactie. Deze oplichters verkopen mij dus eerst een kapotte mobiel voor 262 euro, laten mij in total 25 euro verzendkosten betalen, en als klap op de vuurpijl stelen ze mijn mobiel die ik bij hun heb gekocht! Uiteindelijk na gedreigd te hebben met aangiften doen heb ik een reactie los kunnen krijgen. Het antwoord was dat ik had aangegeven dat ik de afspraak helemaal niet zou willen aangaan en dat ik na het contact meer reviews had geschreven over PhoneMarket. Ik ben echt benieuwd hoe PhoneMarket dit gaat onderbouwen sinds al mijn reviews van de zelfde datum zijn. De reactie van PhoneMarket op een negatieve review is dus het stelen van jou geretourneerde product en het negeren van jou emails! Voor iedereen die het overweegd om hier een product te kopen:

Klantenservice

1) PhoneMarket verkoopt kapotte telefoons
2) PhoneMarket maakt afspraken die ze vervolgens zonder fatsoenlijke onderbouwen niet nakomen
3) Er moet gedreigd worden met aangiften doen van diefstal tegen PhoneMarket als je een reactie wilt over je geretourneerde product.
4) PhoneMarket verkoopt je een kapotte telefoon en bied vervolgens aan om deze te laten retourneren en om te ruilen voor een nieuwe telefoon. DOE DIT NIET. PhoneMarket heeft dus laten zien dat ze niet willend zijn om je telefoon terug te sturen.
5) Voor een kapotte telefoon gekocht bij PhoneMarket heb ik:
- 287 euro neergelegd voor de kapotte telefoon en verzendkosten naar PhoneMarket en het reparatiepunt (repareren is niet gelukt)
- ongeveer 17 emails moeten schrijven die uiteindeijk niks hebben bereikt
- veel van mijn eigen vrije tijd en energie moeten steken in het contact komen met PhoneMarket. Mijn tijd en energie werd beloont door PhoneMarket met het negeren van mijn emails.

Logischerwijs ga ik aangiften gedaan tegen PhoneMarket. Het is onacceptabel dat een winkel je een kapot product verkoopt en daarna jou eigendom steelt. Niet alleen zeer onetisch maar ook strafbaar volgens de wet.

Conclusie van deze review: Wilt u veel van uw kostbare tijd besteden en geld betalen voor een kapotte telefoon? Wilt u dat PhoneMarket vervolgens uw kapotte telefoon weer terugneemt zonder dat u er iets voor terugkrijgt? Wilt u veel van uw eigen kostbare tijd steken in het schrijven van emails waarvan maar een deel fatsoenlijk beantwoord wordt? Wilt u 2 maanden wachten voordat u nog steeds geen resultaat heeft? Dan is PhoneMarket de winkel voor u!

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Een jaar geleden heb ik hier een LG Nexus 5X gekocht. Ik heb deze recentelijk opgestuurd vanwege de beruchte bootloopproblemen. De klantenservice verwijst me door naar de reparateur (Dynafix) en de reparateur wil mijn toestel niet repareren.

Klantenservice

Mijn LG Nexus 5X is in een bootloop gekomen, dit is een bekend probleem. Hiervoor heb ik contact opgenomen met Phonemarket, deze hebben me doorgestuurd naar DrMobile. Ik heb het toestel hiernaartoe verzonden en kreeg een aantal dagen geleden een mailtje dat de schade niet onder garantie valt omdat de telefoon eerder is gerepareerd door een derde reparateur. Opties zijn een reparatie voor €114,85 of het toestel ongerepareerd terugkrijgen voor €36,30. Het scherm van de telefoon is inderdaad vervangen, maar dit lijkt mij totaal ongerelateerd aan de bootloopproblemen waar mijn toestel mee kampt. Als ik Phonemarket bel krijg ik te horen dat ik voor garantie contact op moet nemen met DrMobile en dat ik hiervoor niet bij hen moet zijn.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

PhoneMarket is een oplichters bedrijf waar je betaald voor een telefoon maar waar je een kapot toestel krijgt.

Klantenservice

Reeds een huawei p9 lite bij deze oplichters gekocht en bij aanvang werkte deze al direct niet goed. Vervolgens heb ik met huawei en google gebeld om hulp te vragen waarvan ik het antwoord kreeg dat de telefoon gerepareerd moest worden omdat deze niet goed functioneerde. Vervolgens wilde ik mijn geld terug omdat ik niet heb betaald voor een kapotte telefoon maar een werkende telefoon maar dat kon niet. Ik was niet snel genoeg met mijn reactie. Kortom: Koop hier een telefoon en je krijgt een kapot toestel. Verwacht je geld vervolgens niet terug want ze geven absoluut niet om hun klanten. Ik zou zeggen ga lekker naar een betrouwbare site en laat deze oplichters failliet gaan.

Geachte klant,

Hartelijk dank voor het schrijven van uw review. U heeft op 27 maart jl. een Huawei p9 lite bij ons gekocht. Echter heeft u ons na 2 weken benaderd dat het toestel defect was.

Wij hebben u voorgesteld het toestel aan te melden voor garantie, omdat wij na ongeveer 2 weken geen nieuw toestel meer kunnen leveren. U gaf echter aan dat hier sprake was van een DOA. (Dead On Arrival) en u het toestel niet wilde aanmelden voor garantie.

Indien een defect binnen 24 uur gemeld wordt, dan is er sprake van een DOA en heeft u recht op een nieuw toestel of uw geld terug. Dit staat ook expliciet vermeld op onze website bij de algemene voorwaarden, waarmee u akkoord bent gegaan.

Een toestel die na die tijd wordt gemeld, kunnen wij alleen nog maar ter reparatie aanbieden binnen het garantietermijn.

Kortom: Wij hebben u geprobeerd te helpen en samen met u tot een oplossing te komen. Daarnaast zijn wij er niet vandoor gegaan met uw geld en heeft u nog steeds recht op een goed werkend toestel.

Mocht u alsnog met ons tot een oplossing willen komen, dan kunt u ons mailen naar: info@phonemarket.nl

Met vriendelijke groet,

Team Phonemarket.nl

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 3 van 5 sterren
Algemeen

Phonemarket heeft uiteindelijk mijn probleem opgelost.Waarvoor een dikke duim. Ik hoop dat ze dit volhouden want ze hebben leuke aanbiedingen

Verzending

Goede snelle verzending.

Klantenservice

Phonemarket heeft uiteindelijk mijn probleem opgelost. Waarvoor een dikke duim

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

Het juiste product, tegen een goede prijs, met goede klantenservice, snel en makkelijk geleverd – Dat is zeker aan te raden!

Verzending

Besteld vanuit België en had het bestelde de volgende dag in huis. Prima!

Klantenservice

Goede service en oprecht heel vriendelijk!

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Algemeen

Het is een heel gedoe je mobiel ter garantie op te sturen bij dit bedrijf.

Klantenservice

Het is een heel gedoe je mobiel ter garantie op te sturen bij dit bedrijf. Ik wou mijn HTC M8 ter reparatie(binnen de garantie) opsturen wegens een defect. Ik keek hiervoor op de site van Phonemarket. Ik werd daar aangeraden contact met HTC te zoeken zo zegt zo gedaan.

Daar kwam ik erachter dat ik een Duits toestel had en dat mijn mobiel daarom niet bij HTC Nederland in aanmerking kwam voor reparatie onder garantie. Het was mij niet verteld op de site dat ik een Duits toestel zou krijgen, als ik had geweten dat dit problemen zou kunnen opleveren had ik de smartphone nooit aangeschaft.

Ik nam daarna via de telefoon contact op met Phonemarket die zei dat als ik de mobiel ter reparatie wou opsturen dat ik de mobiel aan moest melden bij drmobile.eu. Dat bedrijf zou mijn mobiel controleren op garantie en dan repareren. Echter het opsturen lukte meerder malen niet doordat de browser Chrome niet ondersteunt werd door drmobile.eu (slecht is de meeste gebruikte browser in Nederland) en daarna niet door een storing van de site. Dit heeft me bijna een week gekost. Toen ik mijn mobiel aan kon melden voor reparatie kwam ik erachter dat ik moest betalen voor het laten ophalen van mijn mobiel voor garantie. Dit mag volgens de wet niet je moet kosteloos gebruik kunnen maken van je garantie.

Ik stuurde een mail naar Phonemarket om dit te melden en met de vraag of ze dit willen betalen als het defect aan mijn mobiel onder de garantie valt. Dit waren ze echter niet van plan terwijl ze daar verplicht tot zijn. Erg jammer, ik ben erg teleurgesteld in hoe er met mij is omgegaan en ik heb onnodige belkosten gemaakt. Ik raad dus absoluut niet aan zaken te doen met deze winkel.

Geachte klant,

Hartelijk dank voor uw beoordeling.

Allereerst maakt het voor de garantie niet uit dat uw toestel uit Duitsland afkomstig is. U krijgt daarbij gewoon de 2 jaar fabrieksgarantie.

Wanneer uw toestel defect gaat en het ongeval valt binnen de garantie, dan wordt dit gewoon kosteloos voor u gerepareerd.

Daarnaast gaf u per mail aan dat u problemen ondervond met het aanmelden van het toestel via DrMobile, waarop wij een reactie hebben gestuurd of we u daarmee konden helpen. Wij hebben hierop geen reactie meer van u mogen ontvangen.

Echter is het zo dat wanneer uw toestel een defect bevat dat onder de garantie valt, dit gewoon kosteloos voor u gerepareerd wordt. Het feit dat u voor de verzending verzendkosten heeft moet betalen, kunnen wij helaas niks aan doen, omdat dit niks met de garantie heeft te maken.

Mocht u verder nog vragen hebben, kunt u ons altijd mailen of telefonisch bereiken.

Mvg,

PhoneMarket.nl

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 4 van 5 sterren
Algemeen

Februari 2016 een Nexus 5x bij Phonemarket.nl gekocht. De telefoon zelf opgehaald in de winkel. Prima ontvangst en aardige mensen in de winkel. Niets op aan te merken!

Update 31-01-2017:

Telefoon is gister stuk gegaan, telefoon gaat niet meer aan, reageert nergens meer op. Is niet in aanraking geweest met water en is niet gevallen. Na het lezen van de reviews maak ik me een beetje zorgen om de service. Ik zal verdere afhandeling beschrijven in deze review.

Klantenservice

Update 03-02-2017
Gister met de telefoon naar de winkel geweest. Probleem uitgelegd aan de medewerker en deze was begripvol. Aardige meneer achter de balie die direct aan de slag ging. We hebben samen de telefoon aangemeld bij Dr Mobile, de onderzoeks- en reparatieservice van LG. Goed geholpen dus. Medewerker waarschuwde wel dat als het een defect aan de batterij is, hier maar een half jaar fabrieksgarantie op zit, dit verbaasde mij.

Update 04-02-2017

Melding van Dr Mobile dat telefoon is ontvangen, telefoon is snel opgestuurd door de winkel, fijn!

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

Ik heb mijn toestel laten repareren bij phonemarket.nl en ben zeer tevreden over het resultaat.

Klantenservice

Ben goed geadviseerd over hoe mijn telefoon te beschermen voor schade en reparaties te voorkomen

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Net zoals velen hieronder...
11 december smartphone besteld. (op voorraad 24 uurs levering)
Vanuit Phonemarket zelf geen reactie dus zelf gebeld.
Geven aan dat er een zending vermist word bij transporteur maar dat deze zeker bij de transporteur is.
Phonemarket gevraagd een nieuw exemplaar op te sturen. Hier een ontwijkend antwoord op gehad.
1,5week na bestelling geannuleerd. Hierbij de wettelijke 14 kalender dagen aangehouden voor terugbetaling.
Phonemarket geeft geen bevestiging, dit ook niet na een reminder.
Na verstrijken betaal termijn Thuiswinkelwaarborg ingeschakeld.
Na meer dan een maand uiteindelijk het volledige bedrag terug gekregen.

Na annuleren smartphone besteld bij een bekende webshop zonder problemen.
In het vervolg weer bestellen bij bekende webshops.

Wat mij ook irriteert is dat in de dagen dat er geklaagd werd hier op tweakers er verschillende goede shopreviews werden geschreven van accounts welke op dezelfde dag werden aangemaakt waarvan enkele ook weer verwijderd.

Verzending

Direct een email met bevestiging bestelling, maar in dagen erna geen pakketje of tracking code.
Pakket nooit ontvangen.

Transporteur vraagt mij via email (privacy?) een verklaring te ondertekenen dat ik een pakket verwacht maar niet heb ontvangen.

Klantenservice

-Phonemarket reageert niet proactief.
-Geven geen bevestiging bij annulering.
-Gaan niet in op voorstellen om problemen op te lossen.
-Nemen geen verantwoordelijkheid als er een probleem is tussen hen en de door hen gekozen transporteur.
-Blijven wijzen in de richting van transporteur.
-Wijzen eigen voorwaarden welke een kopie zijn van de Thuiswinkel waarborg van de hand.
Volgens Phonemarket: "Annuleren mogelijk wanneer pakket niet is verzonden, herroepingsrecht van kracht na ontvangst pakket."
Dit waarbij ze durven vragen om de order te annuleren, opnieuw te bestellen bij Phonemarket waarna terugbetaling zal plaatsvinden NA onderzoek transporteur.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Eind November een iPad air2 besteld bij deze club. Is volgens Phonemarket de dag erop verstuurd. Nooit iets ontvangen. Zoekgeraakt bij PostNL. Blijkbaar raakt via deze shop bijna alles kwijt bij PostNL. Lees hieronder allemaal reviews van mensen die in exact hetzelfde schuitje zitten als ik. Weken geleden al de toezegging gehad dat geld wordt teruggestort. Niets ontvangen. Het is allemaal de schuld van PostNL blijkbaar. Hoe geloofwaardig klinkt dat nog?
Tevens valt me op dat het grootste gedeelte van de producten in de shop tijdelijk niet leverbaar is.

Verzending

Zoek geraakt bij PostNL wordt gezegd. Betwijfel of er wel ooit iets verstuurd is.

Klantenservice

Je moet telkens zelf contact zoeken en wordt niet op de hoogte gehouden. Email wordt niet of nauwelijks beantwoord.
Vertrouwen in deze club is bij mij volledig weg.

Geachte klant,

Hartelijk dank voor uw shopreview, zoals eerder in de voorgaande emails bevestigd erkend PostNL dat de pakketten aan hen zijn overgedragen en dat het tijdens transport mis is gegaan.

Wij vinden het zelf ook super jammer dat het zo gelopen is, toch blijven we aan ons belofte u te voorzien van een oplossing. Zodra het onderzoek van PostNL afgerond is kunnen wij u terugkoppeling hierover geven.

Houdt u hiervoor uw email in de gaten voor meer informatie.

Mvg,

TeamPhonemarket

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Op 9 december een telefoon besteld. Ging prima. De week daarna bericht dat er een onderzoek gestart wordt door PostNL, PostNL claimt het pakket nooit in ontvangst genomen te hebben. En ik dus nooit mijn telefoon, want die is kennelijk zoek.
Op 21 december heb ik de bestelling na veel mailen en bellen met Phonemarket geannuleerd, ik was het zat. Het is nu 31 december en ik heb nog steeds mijn geld niet terug! Ongelooflijk, maar waar.
Ik heb een afspraak met Phonemarket, niet met PostNL. Deze winkelier begrijpt dat niet, claimt pas tot terugbetaling over te kunnen gaan als PostNL de schade vergoed. Ik ben bang dat het terugkrijgen van mijn eigen geld heel moeilijk gaat worden.

Klantenservice

Elke vorm van een serieuze klantenservice ontbreekt. Op mails wordt niet gereageerd, uit telefoongesprekken blijkt dat deze winkelier een diepe minachting voor de klant heeft, hij acht zichzelf niet verantwoordelijk voor schade waaraan klant part noch deel heeft
Volgens mij heeft hij niet de middelen om klanten schadeloos te stellen. Gewoon een amateur dus, niet bij kopen!

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Op 9 december hebben wij een tablet besteld, die de volgende dag geleverd zou worden. Toen dit niet gebeurde hebben wij telefonisch contact gehad met Phonemarket.nl waarbij zij aangaven dat er een onderzoek opgestart zou worden bij PostNL.
Hierop hebben wij diverse e-mails gestuurd (die niet worden beantwoord) en gevraagd ons geld terug te storten. Wij hebben immers niets te maken met het onderzoek bij PostNL. Phonemarket.nl komt zijn afspraak met ons niet na en is dus in verzuim.

Ook wij moesten een lijst invullen waarbij zij vragen of we de tablet ontvangen hebben. En ook bij ons kwam Phonemarket.nl ineens met het voorstel om een nieuwe bestelling te plaatsen (alsof we dit nog een keer zouden doen!!). Dit zijn allemaal standaard mails, die blijkbaar aan meerder klanten worden gestuurd. Op de door ons aan Phonemarket.nl verstuurde e-mails krijgen wij echter geen antwoord.

Het onderzoek bij PostNL zou tot 22 december duren. Maar ook hierna hebben wij nog steeds geen reactie van Phonemarket.nl ontvangen. Inmiddels hebben wij Phonemarket.nl in gebreke gesteld en gezegd dat we de overeenkomst zullen ontbinden, maar in een telefoongesprek met Phonemarket.nl geven zij aan dat dit niet mogelijk is!! Toch zullen wij de overeenkomst ontbinden, omdat zij ook de bij de ingebrekestelling genoemde nieuwe termijn om de tablet alsnog te leveren of het geld terug te storten niet zijn nagekomen.

Gezien het feit dat wij niet de enige zijn, overwegen ook wij om aangifte te doen. Daarnaast zullen wij een klacht indienen bij de Commissie Thuiswinkel.

De tablet hebben wij inmiddels bij een andere leverancier besteld en deze is de dag erna geleverd. Voortaan dus maar iets meer betalen, dat scheelt een hoop tijd en ergernis!!
Verzending

Het pakket is is nog niet aangekomen, Phonemarket geeft niet thuis om dit op te lossen en schuiven e.e.a. voor zich uit.
Klantenservice

Zie het verhaal hierboven. Zeer onpersoonlijk, verschuilen achter algemene voorwaarden maar zich niet aan het consumenten recht houden.

Verzending

Nog steeds niet vernomen wanneer geld word terug gestort, echt een drama, ik heb niets met post NL te maken, heb overeenkomst met Phonemarket.
Niet kapitaal krachtig genoeg om gedupeerde klanten hun eigen geld terug te geven.

Klantenservice

Nog steeds niet vernomen wanneer geld word terug gestort, echt een drama, ik heb niets met post NL te maken, heb overeenkomst met Phonemarket.
Niet kapitaal krachtig genoeg om gedupeerde klanten hun eigen geld terug te geven.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Overal wordt vermeld dat er €5 korting wordt gegeven bij afhalen, echter wordt dit niet toegepast in het winkelmandje, waardoor je bij vooruitbetalen via iDeal effectief dus teveel betaalt. Verder is €5 korting bij afhalen natuurlijk gewoon een verkapte manier om €5 verzendkosten te berekenen, maar dat terzijde.

Klantenservice

Ondanks dat ik bij het bestellen mijn NAW-gegevens heb doorgegeven kreeg ik een bonnetje zonder deze gegevens erop. Een bon met bedrijfsnaam was mogelijk, maar daar was ik al te laat voor. Op mijn suggestie dat ze deze dan konden crediteren en daarna een nieuwe bon maken werd aangegeven dat dit inderdaad mogelijk was, echter moest ik de bestelling dan nog een keer afrekenen en dan kreeg ik het bedrag dat ik 10 seconden daarvoor had gepind binnen 14 dagen terug overgemaakt. Waardeloze service, onflexibel en onvriendelijk. Vreemd dat het niet goed gaat met de lokale middenstand?

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Algemeen

Na een eerste goede ervaring recent een tweede bestelling gedaan (draadloze oplader) omdat deze bij Phonemarket net iets voordeliger was dan elders.
Vlotte levering.

Verzending

Snel geleverd, verpakking in orde.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 4 van 5 sterren
Algemeen

Mooie site met duidelijke verwijzingen. Ruim voldoende keuze mogelijkheden aan artikelen en merken. Makkelijke ideal betaling.

Verzending

Snel en op de aangegeven tijd geleverd.

Klantenservice

Slechts één keer nodig gehad: prima geregeld, vriendelijke benadering, ondanks de vele vragen

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren

Weer een aankoop gedaan bij Phionemarket.nl. Meestal de scherpste prijs en een zeer groot aanbod van artikelen. Wat mij sterk aan spreekt is dat het bestelde de volgend dag al bezorgd wordt, en nog gratis ook! De website is er een die bijzonder overzichtelijk is met de mogelijkheid om artikelen online te vergelijken. TOP.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Op 12 december hebben wij een tablet besteld, die de volgende dag geleverd zou worden. Toen dit niet gebeurde hebben wij telefonisch contact gehad met Phonemarket.nl waarbij zij aangaven dat er een onderzoek opgestart zou worden bij PostNL.
Hierop hebben wij diverse e-mails gestuurd (die niet worden beantwoord) en gevraagd ons geld terug te storten. Wij hebben immers niets te maken met het onderzoek bij PostNL. Phonemarket.nl komt zijn afspraak met ons niet na en is dus in verzuim.

Ook wij moesten een lijst invullen waarbij zij vragen of we de tablet ontvangen hebben. En ook bij ons kwam Phonemarket.nl ineens met het voorstel om een nieuwe bestelling te plaatsen (alsof we dit nog een keer zouden doen!!). Dit zijn allemaal standaard mails, die blijkbaar aan meerder klanten worden gestuurd. Op de door ons aan Phonemarket.nl verstuurde e-mails krijgen wij echter geen antwoord.

Het onderzoek bij PostNL zou tot 22 december duren. Maar ook hierna hebben wij nog steeds geen reactie van Phonemarket.nl ontvangen. Inmiddels hebben wij Phonemarket.nl in gebreke gesteld en gezegd dat we de overeenkomst zullen ontbinden, maar in een telefoongesprek met Phonemarket.nl geven zij aan dat dit niet mogelijk is!! Toch zullen wij de overeenkomst ontbinden, omdat zij ook de bij de ingebrekestelling genoemde nieuwe termijn om de tablet alsnog te leveren of het geld terug te storten niet zijn nagekomen.

Gezien het feit dat wij niet de enige zijn, overwegen ook wij om aangifte te doen. Daarnaast zullen wij een klacht indienen bij de Commissie Thuiswinkel.

De tablet hebben wij inmiddels bij een andere leverancier besteld en deze is de dag erna geleverd. Voortaan dus maar iets meer betalen, dat scheelt een hoop tijd en ergernis!!

Verzending

Het pakket is is nog niet aangekomen, Phonemarket geeft niet thuis om dit op te lossen en schuiven e.e.a. voor zich uit.

Klantenservice

Zie het verhaal hierboven. Zeer onpersoonlijk, verschuilen achter algemene voorwaarden maar zich niet aan het consumenten recht houden.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Algemeen

Het bestellen en afrekenen van mijn toestel leverde geen problemen op. Dit gebeurde later pas.

Verzending

Vanwege storing bij PostNL heb ik mijn toestel na anderhalve week nog niet ontvangen. Dit is niet het probleem van phonemarket.nl, maar nu moet ik wel zelf het contact met PostNL regelen.

Klantenservice

De livechat die op de site wordt aangeboden biedt geen reactie. Daarnaast zou ik op de hoogte gehouden van eventuele voortgang van mijn bestelling, dit gebeurde ook niet. Ik kreeg wel nette reactie op mijn eigen mails.

Scorekaart voor PhoneMarket.nl

Algemeen 4.5 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 3.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg
Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie