Gebruikers over webshop EP.nl
Review toevoegenAl talloze producten gekocht bij de EP (van wasmachines tot av-recievers). Ook de fysieke winkel in Coevorden (waar ik woon) is alles super voor elkaar, altijd goed advies, kwalitatief goed assortiment en juiste garantieafhandeling.
VerzendingBlender besteld via de webshop. Werd netjes en op tijd bezorgd (volgende dag al).
KlantenserviceTot nu toe altijd nog goed advies gekregen, verkopers komen met logische alternatieven en proberen niet alleen maar het duurste product aan te smeren. Reparaties worden altijd netjes uitgevoerd en er wordt altijd met de klant meegedacht over een oplossing (zo werd een TV welke ik een aantal jaar gelden gekocht heb netjes aan huis gerepareerd).
Ik had mijn oog laten vallen op de Samsung WF80F7E6P6W wasmachine, welke bij zowel EP als een andere grote bekende zaak te koop werd aangeboden voor 569 euro. Op de website van de concurrent stond een levertijd van 5-10 dagen vermeld en op de website van EP stond onbekend. Met beide zaken contact opgenomen. De concurrent kon mij alleen vertellen dat er een grote wachtrij was en leveringsproblemen en het zeker 4 weken kon gaan duren. EP wees mij eerst op mogelijke alternatieven, maar nadat ik aangaf dat ik geen alternatief wou heeft de meneer van EP: Semmekrot zijn leverancier gebeld, en belde mij vervolgens direct terug om te vertellen dat de wasmachine de volgende dag bij hem bezorgd zou worden. Vervolgens kon de levering zonder problemen op de door mij gekozen zaterdag plaatsvinden om half 2.
VerzendingUitstekende bezorging, netjes tot in mijn keuken afgeleverd, en geholpen met het tillen op de trap en drempels. Ook echt prima optijd, volgens afspraak om half 2 geleverd. Top!
KlantenserviceIk zou graag 6/5 sterren willen geven voor grandioze service. Tóch speciaal voor mij die leverancier bellen, en uitstekend en uiterst professioneel telefonisch contact. Écht een fantisch bedrijf!
Ik had eerst een Philips PowerPro Compact FC8472 besteld bij EP voor €85. Omdat ze verzending binnen 24 uur beloven en we niks meer hadden gehoord van EP, hebben we na 2 dagen contact opgenomen. Toen bleek dat deze stofzuiger niet op voorraad was, ondanks dat de website dat wel aangaf. Daarom hebben we de Philips PowerPro Active FC8632, een stofzuiger van €119 gekregen, zonder te hoeven bij te betalen. Goede zaak vind ik.
VerzendingVerzending was een paar dagen later dan de aangegeven 24 uur, maar daar zijn wij goed voor gecompenseerd naar mijn mening.
Na 20 jaar touwe dienst van mijn wasmachine was het tijd voor een nieuwe. Nadat ik veel recensies heb gelezen is de keuze op de Samsung WF705P4SAWQ gevallen die ik via EP wilde bestellen. Ik heb EP gebeld en nog wat vragen gesteld aan de klantenservice. De vragen werden goed en rustig beantwoord, waardoor ik een betrouwbaar gevoel van deze leverancier kreeg. Uiteindelijk werd er ook nog 50 euro van de prijs af gedaan. Kortom prima service.
---
Aftersales heb ik nog geen ervaring mee, maar ik vertrouw erop dat dit goed zit.
De Samsung WF705P4SAWQ was niet op vooraad bij Samsung Nederland, maar ik had deze toch nog binnen 5 werkdagen op locatie.
Website is duidelijk en overzichtelijk, bij het plaatsen van een bestelling wordt je gebeld door de winkel indien je het product afhaalt. Vriendelijke en behulpzame mensen in de winkel zelf. (Locatie: Best)
VerzendingProduct opgehaald in de winkel, vanaf het contact met de winkel heeft het 3 dagen geduurd wat normaal is. Winkelbediende hielp met de TV in de auto te leggen, zonder hierom te moeten vragen.
KlantenservicePhilips tv op zondag besteld, op maandag stond dat deze tv niet meer leverbaar was. Niks over gehoord, uiteindelijk op dinsdag contact opgenomen (0800 nummer). Bestelling kon niet geleverd worden, uiteindelijk een prima (duurder) alternatief aangeboden gekregen. De winkel in Best gaf aan dat deze op een donderdag waarschijnlijk binnen was, dit werd een vrijdag wat nog binnen de 1-3 werkdagen levertijd zat. Jammer dat EP zelf geen contact op nam, wel perfect verder afgehandeld!
Website is verzorgd en duidelijk. Bij het bestellen wordt een levertijd aangegeven van 1-3 werkdagen. Heb het product 's avonds om 20:00 uur besteld en ongeveer een half uur na mijn bestelling werd ik nog gebeld door iemand van de dichtstbijzijnde EP vestiging dat mijn bestelling goed was doorgekomen en dat de verwachte dag van levering aan de betreffende EP winkel dinsdag zou zijn. Het was koopavond in die plaats, dus ik weet niet of dit altijd gebeurt.
VerzendingEr is niet echt sprake van verzending maar van bezorging. Dinsdag werd ik gebeld dat mijn bestelling binnen was en er werd een afspraak gemaakt met een venster van 2 uur. De bezorger was keurig op tijd en heeft geholpen om de bestelling mee de trappen op te dragen. Doos was intact en zat keurig rechtop in de bestelbus.
Goede service en advies. Voor mij de meerwaarde van EP: boven andere electronicaketens.
Verder goede en duidelijke site waar je eenvoudig bestelling kunt doen.
netjes binnen een dag