CAPS

19.271 producten en 24.061 uitvoeringen

Gebruikers over webshop CAPS

Review toevoegen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Algemeen

Online bestelling ging makkelijk, levertijd van website was wat anders dan werkelijk maar alsnog wel snel te noemen. Telefonisch hierover gebeld, reactie was goed en ze deden hun best . Wel jammer dat je een 0900 nummer moet bellen. Ophalen zelf gedaan in Rotterdam, ik was al onderweg maar kreeg wat vertraging in het verkeer. Gebeld dat ik er net rond sluitingstijd (woensdag is dat 15:00 bij SiComputers) zou zijn en als ik iets te laat was, of dat een probleem zou zijn. Meer dan 5 minuten zou een probleem zijn ergo dan zouden ze weg zijn. (Ik kwam in totaal iets meer dan 1400 euro aan spullen kopen, was enigszins verbaasd. Gelukkig kon ik met een andere route er toch nog rond 14:55 zijn maar erg rustig gereden reed ik er niet naartoe....) Bij het afrekenen ging het prima, pinnen bij een klein afhaalbureau dat aan een magazijn gekoppeld is. Spullen werden neergezet, je kunt even kijken of het klopt en dan afrekenen.

Klantenservice

Ik twijfel of ik hier slecht neer moet zetten, we zijn nog niet helemaal 'klaar' dus het kan nog steeds opgelost worden naar tevredenheid.

Even terug in de tijd: bij 't bestellen heb ik telefonisch gevraagd of alle componenten samen tot een werkende server zouden kunnen worden gemaakt. Ja was daarop het antwoord: alles zou bij elkaar kunnen passen.

Het installeren ging eigenlijk prima, fijne kast van Fractal de Define R5. Daar zat het Asrock moederbord zo in. Processor en koeler en geheugen ook prima. Alleen had ik een probleem: de harddisks werden niet herkend. Na telefonisch overleg met SiComputers: waarschijnlijk zijn de harddisks niet goed bij dit systeem. (Vond ik gek want individueel op een losse sata poort werkte het prima maar via sas naar 4-sata kabel herkende het moederbord de schijven niet.) Er zitten twee sas naar 4 sata kabels bij. Helaas zijn ze beide defect(!) Ik heb ze getest bij een vriend. Een andere kabel werkte direct.

Linksom, rechtsom hoop gedoe. Vooral omdat ik op 't verkeerde spoor zat met de harddisks want SiComputers gaf aan dat ze niet op de QVL van Asrock stonden. (maar dat zegt m.i. niets...)

Nu wil ik gewoon twee nieuwe SAS naar sata kabels. Helaas kan dat niet, ik kan wel het hele moederboard terug sturen en die compleet omruilen.... Ik heb aangegeven dat geen goede oplossing te vinden. Het systeem draait nu, ik wil gewoon twee kabels. Helemaal weer uitbouwen, impliceert ook nieuwe koeler/koelerpasta etc. En weer veel tijd die ik er weer aan moet besteden.

Ik ben benieuwd of SiComputers het met mij eens is dat het op een andere manier opgelost kan worden. Twee van deze kabels kosten denk ik rond de 25 euro ? Ik verwacht dat zie die alsnog opsturen en dat ik de defecte kabels kan terugsturen......

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Prijs was goed en als een van de weinige winkels waar het artiekel leverbaar was

Verzending

levering was binnen de tijd die op de site stond aangegeven dus in orde

Klantenservice

via Ak racing werd aangegeven dat de stoel met een headset geleverd werd wegens een aktie. Op de site stond ook bij SI Computers meer info over de headset dan over de stoel zelf wat de indruk wekt dat de actie ook via hun loopt. echter zat deze in het pakket niet meegeleverd. De klantenservice draait hier verder alleen omheen zeggende dat dit alleen via AK racing zelf loopt en komt met 0 compensatie of andere oplossingen.
En wederom zoals in de reactie te zien is word er geen verantwoordelijkheid genomen voor de informatie op de site.

Beste Appelzaadje,

Wij zijn niet verantwoordelijk voor afhandeling van akties en aanbiedingen van fabrikanten, het is een aanbieding/actie, waar zowel wij als de officiële distributeur, niet van op de hoogte te zijn over afwikkelingsproces. De aktie is wel zichtbaar op de site van AK Racing, wij zelf verstrekken de headset niet. Indien wij de headset bij de zending/levering zouden krijgen, dan zouden wij vanzelfsprekend zorgen dat u deze bij de levering kreeg.

Update: we hebben ook antwoord gehad van AK-Racing over de gratis headset, het betreft hier gratis headset indien de betreffende model direct bij AK-Racing was aangeschaft. Aangezien model bij ons is aangeschaft heeft u geen recht op de headset, dit is bevestigt door AK-Racing.

Met vriendelijke groet,

SiComputers
De directie

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 3 van 5 sterren
Algemeen

Bestelling van mijn Philips monitor verliep probleemloos. Werd netjes op de hoogte gehouden tijdens het leveringsproces, en kon na een paar dagen op de ophaallocatie mijn monitor ophalen.

Verzending

Naast de levering op adres ook op een afhaallocatie mogelijk

Klantenservice

Geen detail ervaring, was niet nodig.....werd netjes via mail op de hoogte gehouden

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren

Goedkooptste in de pricewatch voor mijn artikel. Netjes en sneller dan aangegeven en verwacht geleverd!

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

Over het algemeen een prima ervaring. Het was even spannen i.v.m. levertijd, maar uiteindelijk een prettige aankoop /ervaring geweest. En deze keer met bitcoins zowaar.

Verzending

De aangegeven levertijd van 3 dagen (wat zo goed als alle producten hebben) was helaas niet haalbaar. Ik las na bestelling een vergelijkbare ervaring op tweakers met langere wachttijd zelfs. Uiteindelijk heeft de levering een week geduurd. Verpakking was verder prima en goed beschermd.

Klantenservice

Klantenservice is prima! Ze zijn vriendelijk zowel in geschrift als telefonisch, reageren snel en duidelijk op de vragen die gesteld worden.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren

Snel schakelend bedrijf, vlotte afhandeling van mijn bestelling.
Geheugen voor een pre-kerst upgrade rondje geregeld. Of het op factuur kon voor het bedrijf gezien het 16 modules waren - dat was geen issue mits we eerst de factuur voldeden. Binnen 2 dagen geregeld, de derde werkdag was het geheugen er.
Mits het met ideal betaald was, het het gelijk opgestuurd kunnen worden. Wij konden dat niet als bedrijf.
Fijne toko, klantvriendelijk.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren

Had bij mijn bestelling een foutje gemaakt, gebeld en het werd direct recht gezet, zo leer je de jongens achter een webshop kennen, perfect opgelost.
Prima website en scherpe prijzen.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

PC kast besteld + nog wat fans, op de site stond dat de kast wat later geleverd werd. Ik heb nog een mailtje gestuurd om te vragen wanneer het precies zou zijn en die zelfde dag nog reactie gehad met een datum waarop ze verwachtte dat het zou worden verstuurd. Erg netjes en goedkoop!

Verzending

Zou sneller kunnen, maar het was dus al verwacht dat het wat uitgesteld werd.

Klantenservice

Zie eerste toelichting.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Algemeen

Htpc case besteld. Deze werd verstuurd in de originele doos. Deze doos was dusdanig beschadigd dat de case zelf een deuk op heeft gelopen. Deze deuk hebben we zelf recht moeten zetten omdat het moederbord anders niet meer paste. Ook zat er een restant van een oude pakbon op de verpakking.
Mijn gok is dat ik een teruggestuurd exemplaar gekregen heb.

Verzending

Mogelijk ligt de schuld bij post nl, maar daar heb ik dus mijn twijfels over.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 2 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Algemeen

Een videokaart bij hun bestelt en dan geannulleerd aangezien hun 2-3 dagen verzending plots veranderde naar 2-3 weken zonder ook maar iets te laten weten.

Verzending

Verzending tijd op site: 2-3 dagen, plots 2-3 weken zonder ook maar iets te laten weten.

Klantenservice

Ik vraag info over bestelling via mail nadat deze niet is aangekomen na 4 dagen. Vertelt men mij plots dat het 2-3 weken zal kunnen duren omdat hij op is. Ik heb deze dringend nodig en aldus annuleer de bestelling (ze stellen vriendelijk alternatieven voor). Nadat ik geannuleerd heb ontvang ik creditnota en mail van de klantendienst dat mijn terugstorting 14 dagen kan duren... Waarom zou ik een component annuleren dat 2 weken duurt om mij te leveren als ik 14 dagen moet wachten op mijn geld en dus onmogelijk het ergens anders kan bestellen. Een week later heb ik nog steeds niets ontvangen, Om het cru te zeggen: ze hebben mij gegijzeld..

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Algemeen

8 monitors besteld; deze waren bij een externe partij in voorraad, maar zijn via een drop shipment de volgende dag bij mijn kantoor afgeleverd.

Verzending

De monitors kwamen, goed verpakt, sneller aan dan via de site aanvankelijk aangegeven.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

Zeer tevreden van mijn aankoop. De leveringstermijn overtrof mijn verwachting.
Alle bestelde producten waren conform en vertoefden in goede staat.

Verzending

Ik heb gekozen voor afhalen omdat ik vaak in de buurt van Rotterdam passeer.
Betalen heb ik gedaan met een Belgische Maestro betaalpas en dat verliep perfect.

Klantenservice

Geen na-verkoop issues gehad, wel heb ik van te voren een aantal email vragen gesteld met betrekking tot afhalen en Belgische betaalpas en deze werden binnen enkele uren steeds gunstig beantwoord.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 4 van 5 sterren
Algemeen

Enkele artikelen waren gunstig geprijsd. Bestelling geplaatst en de spullen werden keurig afgeleverd in degelijke verpakking. Ik ben geheel tevreden

Verzending

Over levertijd en verpakking kan ik kort zijn. Deze is prima

Klantenservice

Een artikel was end-of- life bij de leverancier/importeur. Dit is correct gecommuniceerd. Heb een vervangend artikel besteld en ontvangen.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 3 van 5 sterren
Algemeen

De beloofde levertijd zijn ze niet nagekomen, klantenservice is ook niet je van het. Ze zijn vaak wel het goedkoopst maar kies voortaan toch voor een ander winkel ook al moet ik daar iets meer betalen.

Verzending

Levertijden die op de site staan kloppen niet. Te daar sowizo maar een paar dagen bij op.

Klantenservice

Staan je te woord, maar meer dan dat is het ook niet.
Lijkt meer ook een paar vrienden die vanuit een kantoortje dit erbij doen dan echt serieuze mensen die veel voor de klant over hebben.

Beste jdenijs,

Wilt u zo vriendelijk zijn om uw bestelnummer te mailen naar info@sicomputers.nl, op basis van de gegevens die wij hebben kunnen we de betreffende review niet linken aan een order. De bestelnummer die u opgeeft bij de review van Tweakers.net zijn voor ons niet zichtbaar (is policy van Tweakers.net).

Met vriendelijke groet,

SiComputers
De directie

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

SiComputers is flexibel en reageert snel via de mail.
Ze zijn niet met alles het goedkoopst maar ze zijn zeker niet de duurste.

Verzending

Netjes verpakt en snelle levering

Klantenservice

Heb veel mail contact gehad met SiComputers en ze reageren snel en correct.
Klantenservice is echt TOP na mijn mening.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

Reeds een aantal dingen besteld hier. Recenlijk een nieuwe CPU. Ik heb 'm niet op laten sturen, maar ik ben de bestelling zelf komen afhalen.

Order online besteld. Niet de meest overzichtelijke website, maar het werkt prima. Een uurtje later bevestiging dat de order klaar is om opgehaald te worden.
Het pand zelf is puur een opslagloods met een lege kamer als afhaalkantoor. Er staat dus ook echt niets in deze kamer behalve een bureautje waar iemand je ontvangt. Zit er niemand, dan moet je even aanbellen.
Het is dus echt een loods, geen showroom. Prima overigens hoor. Ze doen precies wat ze moeten doen.

Klantenservice

Ik heb nog geen problemen met de producten gehad om iets zinnigs over de retouren of garantieafhandelingen te zeggen. Echter had ik regelmatig vragen vóór aankoop en daar kreeg ik altijd zeer rap antwoord op.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren

Volgens afspraak geleverd. Juiste verpakking, prijs verzending is gebaseerd op de laagste verzendprijs, aan huis met bezorgd is iets duurder maar dat is een eigen keuze. Ik zou er zo weer iets kopen.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Algemeen

Compacte, overzichtelijke shop met duidelijke omschrijvingen van de producten. Overal staat een indicatie van de levertijd aangegeven.

Verzending

Ik kon er ook voor kiezen om het artikel, zonder meerprijs, in een winkel op te halen ipv thuisbezorgen. Voor mij een groot voordeel.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren

Snel bestelling process op website, snel aflevering, en regelmatig bezoek van mij als het lukt.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren

Mini ITX behuizing besteld, laagste prijs en als een van de weinige voorraad. Ik bestel hier graag weer!

Scorekaart voor CAPS

Algemeen 4.5 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie