Gebruikers over webshop HelloTV
Review toevoegenUit eigen beweging
AlgemeenDe juiste tv beugel. Eenvoudig gevonden op de site van Hello tv, in goede staat ontvangen. Bleek middels een actie ook nog goedkoper dan de gemiddelde prijs.
VerzendingKwam goed en stevig verpakt aan, in keurige staat. Na het weekend binnen. Via PostNL
KlantenserviceToch nog even contact gehad in verband met het bestelde artikel, werd vriendelijk en kundig te woord gestaan
Uit eigen beweging
AlgemeenEen geweldige ervaring bij Hello TV, dankzij Tim! Hij bood niet alleen een serieuze korting aan, maar gaf ook uitgebreide uitleg over garantievoorwaarden. Tim's toewijding en expertise maken hem een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare tv-winkel. Aarzel niet om bij Hello TV te winkelen - je bent in goede handen met Tim!
VerzendingIk was onder de indruk van de snelle leveringsservice van Hello TV. Mijn artikel werd om 8 uur 's avonds verzonden en arriveerde de volgende dag al om 7.30 uur. Dat was echt zeer snel en maakte mijn ervaring bij Hello TV nog beter!
KlantenserviceAls klant kan ik met volle tevredenheid zeggen dat mijn ervaring bij Hello TV uitmuntend was.
Uit eigen beweging
AlgemeenSuper goed geholpen door Tim. Leuk mailcontact en alles ging heel erg vlot. Denkt super met je mee. Ben je op zoek naar een tv, soundbar of andere elektronica kijk dan vooral bij HelloTV!
VerzendingLevertijd met bezorgen zeggen ze 1 tot 2 weken, maar bij ons wordt het al binnen een 3 dagen geleverd! Helemaal top!
KlantenserviceJe wordt snel geholpen, krijgt echt heel snel een reactie op je vragen per mail. Echt helemaal top!
Uit eigen beweging
AlgemeenHet contact was via mail welke snel en correct verlopen is de opvolging voor bezorging was ook goed de afhandeling met de bezorger was erg goed en vriendelijk
VerzendingDe verzending was optijd en behulpzaam, vriendelijke omgang en fijne communicatie de bezorger was erg behulpzaam en de coating reiniger waren we allebei vergeten hij kwam netjes terug om deze nog af te leveren
KlantenserviceVia mail contact alles snel geregeld, bezorging ook goed gegaan prettige afhandeling. En duidelijk op de hoogte gehouden met de voortgang
Uit eigen beweging
AlgemeenOp zoek naar een nieuwe TV had ik mijn oog laten vallen op een LG G3. Op Pricewatch zag ik een mooie aanbieding van Hello TV voor een 'buitenkansje' 55". Via WhatsApp contact met Hello TV gezocht en wat vragen gesteld, want refurbished heb je in alle soorten en maten en dat maakt me een tikje nerveus. Het contact verliep snel en soepel; er werd me op enig moment nog een aanbod gedaan voor zelfde model TV, maar dan nieuw uit doos, ook voor een leuke prijs. Maar ik heb de gok gewaagd met het buitenkansje.
(LG levert deze TV zonder voet, die heb ik er los bijbesteld. Wat even zoeken was, want ze zijn bij veel winkels uitverkocht.)
De TV werd de volgende dag door PostNL bezorgd. Het was duidelijk dat de TV al eens uitgepakt was geweest. Aan de achterkant zat een krasje van ~1cm. En dat was alles. Alle onderdelen, AB, kabels e.d. compleet. Mooie TV, prachtig beeld, veel opties: blij mee!
Uit eigen beweging
AlgemeenBij HelloTV Naarden een NEO QLED 4K 75QN93C gekocht. De Samsung bevalt uitstekend. Even wat wat verschillende instellingen uit testen, en dan optimaal genieten van super scherpe beelden met prachtige kleuren. Het anti reflectie scherm werkt uitstekend, weinig to geen last meer van licht inval. De keuze op deze tv is tot stand gekomen door een prima inventarisatie van onze wensen en de daarop gebaseerde adviezen met uiteraard een concurrerende prijs. Een uitstekende en plezierige ervaring!
Kortom, ga je een TV kopen, ga zeker langs bij HelloTV.
Na de order bevestiging en verschillende tracking mails werd de tv volgens afspraak in prima staat afgeleverd in huis waar de tv geplaats zou worden.
Uit eigen beweging
AlgemeenNa een aantal toch positieve ervaringen van mensen uit mijn omgeving ben ik niet positief of tevreden over/met HelloTV.
Op 30 januari een tv gekocht, initiële contact via chat verliep prima, niet spectaculair. We zijn een prijs overeen gekomen met de voorwaarde dat ik mijn oude tv zou inruilen. Dat betekende dat de levering van mijn nieuwe tv niet de volgende dag zou zijn, maar ik moest er van uit gaan dat dat 2 weken kon duren. Prima.
De volgende dag wordt er netjes contact opgenomen om een bezorg afspraak te maken. Binnen een week al, dus meevaller. Alleen dat moment schikte mij niet, want wat ik vergeten erbij te vertellen ben is dat ik mee zou moeten helpen met tillen. Ik wilde dat graag zelf doen en niet door een ander laten doen. So far, so good.
Hierna ontstaat voor mij het probleem. Voor de beeldvorming, de communicatie verloopt via WhatsApp. Ik vond de reacties al steeds lang op zich wachten met als hoogtepunt een reactie op een vraag van mij op 2 februari. Daar volgt uiteindelijk geen reactie op. 3 februari geef ik aan dat ik van de koop af zie. Uiteindelijk wordt volgt er 3(!!) dagen later pas een reactie. Ik heb de koop kunnen ontbinden en mijn tv elders gekocht.
Ik zou het wenselijk hebben gevonden als er een direct gesprek had plaats gevonden. Dan waren we samen tot een geschikt moment gekomen en had ik hier een heel ander gevoel aan over gehouden. Nu gaf ik aan dat de eerste datum mij niet uitkwam, deed ik een tegenvoorstel, moest ik weer een dag wachten op een reactie.
Ik vind de reacties lang op zich laten wachten. Het lijkt mij logisch dat je de ene klant afhandelt en dan door gaat met een andere klant. Nu duurde het m.i. erg lang voordat ik een reactie kreeg (volgende dag pas), als ik al een reactie kreeg (vraag van 2 februari).
Vervolgens wordt ik een paar dagen later gebeld, aanvankelijk super netjes natuurlijk dat iemand de moeite neemt contact op te nemen, zou je denken...
Maar schijn bedriegt, want ik heb een heel vervelend gevoel over gehouden aan dat gesprek. De strekking van het gesprek zou ik omschrijven als ''aanvallend, verwijtend en onvriendelijk'' terwijl ik zou verwachten dat men ''onderzoekend, begripvol en vriendelijk'' zou zijn. Ik voelde mij heel erg op het matje geroepen.
Toen ik aangaf de tv elders gekocht te hebben werd er gevraagd bij welke winkel. Op mijn wedervraag waarom de medewerker dat überhaupt wilde weten kreeg ik als respons ''moet ik toch kunnen vragen?''. Ja, dat mág jij zeker vragen, alleen is mij nu nog steeds niet duidelijk waarom? Ik heb mij tijdens dit gesprek niet gehoord gevoeld en men stond niet open voor feedback. Zonder ook maar gedag te zeggen werd ik opgehangen.
Al met al blij dat ik mijn tv elders gekocht heb.
Hi Bob,
Wat ontzettend jammer dat je de aankoop van jouw nieuwe TV op deze manier hebt moeten ervaren, onze excuses daarvoor!
We hebben jouw order erbij gezocht en de contacten die met ons hebt gehad doorgelezen en kan me heel goed voorstellen dat dit niet is wat je van ons verwacht.
We zullen deze situatie dan ook verder intern bespreken zodat we hier van kunnen leren en dit in de toekomst kunnen voorkomen.
We wensen je alsnog heel veel plezier van jouw nieuwe TV en hopen je graag in de toekomst weer terug te zien.
^
Tim van HelloTV
Uit eigen beweging
AlgemeenVia de mail goed aanbod gehad. Werkte erg gemakkelijk.
Makkelijk link om vervolgens te bestellen en afrekenen
Verkoper heeft goed geholpen, om bestelproces makkelijk te laten verlopen. Tim dank voor de hulp!
Uit eigen beweging
AlgemeenJe komt om een TV te kopen. Er wordt flink gepusht om extra’s erbij te nemen.
Uiteindelijk ook nog een extra verzekering afgesloten, die achteraf totaal overbodig bleek, want de service bij een defect was/is dramatisch.
In april 2023 een 8K Samsung TV gekocht bij deze zaak plus voor 80 Euro extra verzekering.
De TV tikt voortdurend, dit komt door werking van het materiaal.
Dit gemeld bij Hello TV. Ik wilde de tv omruilen of mijn geld terug. Dit kon niet, ten onrechte overigens, maar volgens Hello TV moest hij gerepareerd worden via Samsung.
Tot 4 keer toe is er een monteur van Samsung geweest die het probleem heeft geïdentificeerd, en nieuwe onderdelen heeft besteld, 4 keer is dit vervolgens gecanceld, door wie en waarom is onduidelijk.
Van de laatste monteur kreeg ik wel te horen dat dit probleem veel vaker bij de Samsung 8K tv voorkomt, maar dat hij dit van zijn werkgever en Samsung niet mag delen met klanten!!!!!!!!!! Volgens hem is dit ook bij alle leveranciers bekend, dus ook bij Hello TV.
Vervolgens ben ik weer naar Hello Tv gegaan.
Eerst probeerde ze me af te schepen met het feit dat de tv dit tikkende geluid maakt in de specs staat, dus dat er geen garantie op zit. Dit is natuurlijk niet zo.
Het tikken wordt beschreven in de gebruiksaanwijzing/e-manual in het hoofdstuk: PROBLEMEN!!
Uiteindelijk na herhaaldelijk heen en weer mailen, kreeg ik eindelijk de toezegging dat ik mijn tv kon OMRUILEN voor het nieuwe model van mijn tv, dus niet INRUILEN.
Hier ben ik mee akkoord gegaan.
Vervolgens krijg ik een dag later van een andere medewerker wederom te horen dat dit probleem in de specs staat, dus geen garantie, maar dat ik mijn tv wel kan INRUILEN, niet OMRUILEN
De TV is gekocht in april 2023, ik ben nu 11 MAANDEN bezig met deze klacht.
Wettelijk heb ik het recht om mijn geld terug te krijgen, daar is nu een officiële mail over verstuurd.
Volgende stap is juridische hulp.
Al met al is de service bij Hello TV zeer slecht.
De site staat vol met goede reviews van mensen met een goed werkende TV.
Mijn negatieve ervaring wordt natuurlijk niet geplaatst.
Uit eigen beweging
AlgemeenJe komt om een TV te kopen. Er wordt flink gepusht om extra’s erbij te nemen.
Uiteindelijk ook nog een extra verzekering afgesloten, die achteraf totaal overbodig bleek, want de service bij een defect was/is dramatisch.
In april 2023 een 8K Samsung TV gekocht bij deze zaak plus voor 80 Euro extra verzekering.
De TV tikt voortdurend, dit komt door werking van het materiaal.
Dit gemeld bij Hello TV. Ik wilde de tv omruilen of mijn geld terug. Dit kon niet, ten onrechte overigens, maar volgens Hello TV moest hij gerepareerd worden via Samsung.
Tot 4 keer toe is er een monteur van Samsung geweest die het probleem heeft geïdentificeerd, en nieuwe onderdelen heeft besteld, 4 keer is dit vervolgens gecanceld, door wie en waarom is onduidelijk.
Van de laatste monteur kreeg ik wel te horen dat dit probleem veel vaker bij de Samsung 8K tv voorkomt, maar dat hij dit van zijn werkgever en Samsung niet mag delen met klanten!!!!!!!!!! Volgens hem is dit ook bij alle leveranciers bekend, dus ook bij Hello TV.
Vervolgens ben ik weer naar Hello Tv gegaan.
Eerst probeerde ze me af te schepen met het feit dat de tv dit tikkende geluid maakt in de specs staat, dus dat er geen garantie op zit. Dit is natuurlijk niet zo.
Het tikken wordt beschreven in de gebruiksaanwijzing/e-manual in het hoofdstuk: PROBLEMEN!!
Uiteindelijk na herhaaldelijk heen en weer mailen, kreeg ik eindelijk de toezegging dat ik mijn tv kon OMRUILEN voor het nieuwe model van mijn tv, dus niet INRUILEN.
Hier ben ik mee akkoord gegaan.
Vervolgens krijg ik een dag later van een andere medewerker wederom te horen dat dit probleem in de specs staat, dus geen garantie, maar dat ik mijn tv wel kan INRUILEN, niet OMRUILEN
De TV is gekocht in april 2023, ik ben nu 11 MAANDEN bezig met deze klacht.
Wettelijk heb ik het recht om mijn geld terug te krijgen, daar is nu een officiële mail over verstuurd.
Volgende stap is juridische hulp.
Al met al is de service bij Hello TV zeer slecht.
De site staat vol met goede reviews van mensen met een goed werkende TV.
Mijn negatieve ervaring wordt natuurlijk niet geplaatst.
Uit eigen beweging
AlgemeenHad iets besteld wat binnen een dag geleverd zou worden, kreeg de volgende dag een mail dat dit nog 4 dagen extra ging duren. Vervolgens geannuleerd en elders besteld. Kreeg ik een mail van ze waarin ze een HDMI kabel aanboden ter compensatie van dat het zo gelopen was. Akkoord mee gegaan vervolgens wilden ze de hele bestelling door laten gaan. Weer contact opgenomen dat dit niet de bedoeling was. Hele vage tent. Ik bestel hier nooit weer. De levertijd van het betreffende product werd op de site niet aangepast, er bleef staan binnen 24 uur geleverd.
KlantenserviceVage communicatie en het willen doordrukken van de deal. Moest drie keer contact opnemen om te annuleren. Daar hadden ze nogal moeite mee.
Beste Martijn,
Wat vervelend dat de levering van de door jouw bestelde versterker langer op zich liet wachten dan je mocht verwachten, nogmaals onze excuses hiervoor.
We hebben de mailcontacten die je met onze klantenservice hebt gehad doorgelopen en kan me jouw frustratie helemaal voorstellen. We zullen dit verder intern bespreken zodat we dit een volgende keer beter kunnen doen dan we nu gedaan hebben.
Hopelijk geef je ons de volgende keer nog een kans om te laten zien dat wij beter kunnen!
^
Tim van HelloTV
Uit eigen beweging
AlgemeenIk kan met veel plezier vertellen over mijn geweldige ervaring bij HelloTV, waar ik onlangs de Sony Bravia XR-55A84L (2023) heb aangeschaft. Vanaf het moment dat ik de webshop bezocht, voelde ik me welkom en goed verzorgd, dankzij het vriendelijke en professionele team van Tim en Ivo.
Tim en Ivo waren niet alleen deskundig, maar ook uiterst vriendelijk en geduldig bij het beantwoorden van al mijn vragen en het begeleiden van mij door het koopproces. Hun passie voor home entertainment was duidelijk merkbaar en ze hebben me geholpen om de perfecte TV te vinden die bij mijn behoeften past.
Wat de inruil van mijn oude Panasonic 47 inch LED TV (TX-L47WT60) betreft, kreeg ik een meer dan redelijke offerte aangeboden. Dit maakte de overstap naar de Sony Bravia XR-55A84L des te aantrekkelijker en naadlozer.
Nu ik mijn Sony Bravia XR-55A84L in huis heb, kan ik niet anders dan enthousiast zijn over de verbluffende beeldkwaliteit en het meeslepende geluid dat het biedt. Het voelt alsof ik mijn eigen thuisbioscoop heb gecreëerd!
Al met al kan ik zeggen dat mijn ervaring bij HelloTV buitengewoon positief was, mede dankzij het vriendelijke en professionele team van Tim en Ivo, evenals de vlekkeloze bezorgservice. Ik zal zeker HelloTV aanraden aan iedereen die op zoek is naar hoogwaardige home entertainment-producten en uitstekende service.
Op de dag van de bezorging arriveerde mijn nieuwe TV precies op tijd, zoals afgesproken. De bezorger was niet alleen vriendelijk, maar ook zeer professioneel en behulpzaam. Hij zorgde ervoor dat de Panasonic inruil TVen werd afgevoerd.
KlantenserviceTijdens de aankoop heb ik geen contact gehad met de klantenservice. Wel is er contact geweest na de bezorging en installatie. Hierbij wordt adequaat gereageerd op mijn vragen. Een oplossing is er echter nog niet.
Uit eigen beweging
AlgemeenEen Sony SA-SW5 besteld. Althans, offerte opgevraagd want hij was niet beschikbaar. Ik kreeg zowaar € 100,- korting. Nadat ik had aangegeven akkoord te gaan kreeg ik pas medegedeeld dat de levering 1-2 weken kon duren. Dat vind ik niet netjes. Enfin toch maar besteld, ben toch aan het verbouwen.
Twee weken later, niets vernomen. Absoluut geen enkel bericht noch contactmoment. Navraag leert mij dat de levering twee maanden gaat duren (bovenop de twee weken die ik al had gewacht).
Wegblijven bij deze toko als een product niet uit voorraad kan worden geleverd!
Geen communicatie, om vervolgens op eigen verzoek erachter te komen dat ik nog twee maanden extra moet wachten...
KlantenserviceIn eerste instantie word je goed geholpen. Maar daarna is het stil. Ik moet zelf na twee weken stilte contact opnemen om zonder gene te horen te krijgen dat de levering op zijn minst twee maanden is vertraagd. Doe eens normaal. In zulke gevallen dien je een klant actief te benaderen!
Er is toegezegd dat het geld wordt gestorneerd. Ik moet het nog zien.
Uit eigen beweging
AlgemeenNieuwe televisie besteld. Via tweakers gekocht op de site van Hello tv.
Een paar dagen later wordt ik gebeld door ene Rick. De televisie blijkt niet te leveren.
Ik wil de aankoop annuleren maar verkoper dramt constant door om toch te verkopen. (Dit model tv wordt een maand na deze aankoop nog altijd aangeboden terwijl dit bedrijf deze televisie helemaal niet op voorraad heeft. Schaamteloos)
Verkoper zegt toe een nieuwer model van hetzelfde type televisie te kunnen leveren. Uiteindelijk ga ik met een slecht gevoel accoord. Eigenlijk wilde ik de koop annuleren om het fijt dat ze iets aanbieden wat ze niet hebben en vervolgens heel onbeleefd gaan onderhandelen en manipuleren.
Een paar dagen later wordt de televisie geleverd in een doos die open geweest is. Ook 2 plastic verpakkingen in de doos zijn kapot getrokken geweest. Mijn conclusie is dat dit geen nieuwe televisie kan zijn. Eerder leverde Samsung mij namelijk een televisie in een volledig andere staat. Namelijk nieuw in ongeopende doos.
Een kleine bijkomstigheid is dat deze televisie ook nog een ander type televisie is als de televisie die ik bestelde en de nieuwe 2023 variant. Het gaat om een model met slechtere hardware en software.
Conclusie: Dit bedrijf probeert middels misleiding dan wel fraude showmodel, refurbished of tweedehands televisies als nieuw te verkopen. Bedrijf gebruik hiervoor tweakers en andere zeer betrouwbare websites om klanten te trekken.
Communicatie is uitermate onprofessioneel en onbeschoft. Bereikbaarheid is extreem stroef en vermoeiend. Bedrijf stuurt niet uit zichzelf verificaties van afspraken en bevestigingen. Alleen op verzoek van klant (geen bewijsvoering).
Het bedrijf vroeg mij ook om zsm 25 euro over te maken voordat de retour zou kunnen worden opgehaald. Ik moet er zelf achter komen dat dit bedrag al van de factuur was afgetrokken. Bedrijf wilde dubbel laten betalen voor ophaal kosten.
Klopt dit verhaal niet? Ik heb overal bewijs van want de chat gesprekken kunnen als pdf worden afgedrukt. Tweakers en Google bewijs van aankoop? Prima. Heb ik.
Koop hier niks mensen. Kans dat u wordt opgelucht is aanzienlijk tot zeer groot.
o7 ciao!
Uit eigen beweging
Algemeenvia credit card gelukkig. Bestellen ging gemakkelijl via de webshop. Leveren is een ander verhaal
VerzendingNiet geleverd product zoek ofzo. Een groot drama, je kan ze niet bellen alleen chatten. Iedere keer ja het is geregeld=> dus niet!!!!
Klantenserviceniet te bereiken alleen via chat. Schepen je lekker. 2x afspraak genaakt dag gewacht niemand gezien.
zelf afspraak met post nl gemaakt. Afspraak met ze ingepland niet komen opdagen
DUS 3 DAGEN THUIS GEWACHT NOG STEEDS GEEN TV.
Uit eigen beweging
AlgemeenVia de website van HelloTV de keuze gemaakt om een inruilvoorstel te vragen voor onze vorige tv tegenover een nieuwe tv waar onze keuze op was gevallen. Via Tim van HelloTV kreeg ik een alternatief model (nieuwer, beter, ietsje duurder) aangeboden met een scherpe inruil van onze vorige tv. De communicatie hierna via de mail liep lekker vlot. Tevreden over het geheel!
VerzendingDe bezorgafspraak liep in eerste instantie wat vertraging op maar na wat heen en weer via WhatsApp toch een snelle levering kunnen afspreken. De installateur (Pim - filiaal Breda) was vakkundig en toegankelijk.
KlantenserviceGoede communicatie via de diverse kanalen die HelloTV aanbiedt. Grootste deel van de week bereikbaar.
Uit eigen beweging
Algemeenna mijn wensen kenbaar gemaakt te hebben goed geadviseerd, vond een zeer goede tv voor een zeer goede prijs.de mails werden snel beantwoord en hebben mij goed geholpen bij het maken van een passende keuze.
VerzendingEinde van de middag een tv gekozen, deze werd de volgende ochtend om elf uur geleverd , de vriendelijke postnl bezorger heeft me geholpen het ding naar boven te dragen, top!
Uit eigen beweging
AlgemeenZelf Lg Oled C8 in bezit ,zag op de website van HelloTV dat er een inruilactie gaande was ...Toch benieuwd wat ik voor mijn toestel terug kreeg omdat ik wel zin had in een nieuwer en tevens groter model ,ook van LG .In contact gekomen met Tim ..Tim deed voor mij ,een zeer acceptabel bod, hierop ingegaan ! Levertijd was wel twee weken ivm de drukte ...maar levering is verder prima gegaan zoals afspraak ...
VerzendingOled tv netjes bezorgt door twee jonge medewerkers van HelloTV..
Kwamen helemaal uit Doetinchem wat een behoorlijk stuk rijden is naar mijn woonplaats ,maar netjes op het afgesproken tijdvak stonden zij voor mijn deur !!
Zoals afspraak netjes de voet onder het nieuwe toestel gemonteerd en geplaatst op het bestemde meubel ... Medewerkers waren erg vriendelijk !!!
Uit eigen beweging
AlgemeenLevering is prima verlopen, niets op aan te merken. Op tijd, prima verpakt, prima bezorger.
---
Begin 2022 heb ik The frame model 2021 gekocht bij hellotv.
Deze is eind 2022 ter reparatie aangeboden omdat er horizontale strepen zichtbaar waren.
Er is een nieuw paneel in gegaan.
Hetzelfde probleem is eind 2023 weer voorgekomen, er is weer een nieuw paneel ingegaan. Toen deze terug kwam zaten er verticale strepen in het beeld.
Begin 2022 heb ik The frame model 2021 gekocht bij hellotv.
Deze is eind 2022 ter reparatie aangeboden omdat er horizontale strepen zichtbaar waren.
Er is een nieuw paneel in gegaan.
Hetzelfde probleem is eind 2023 weer voorgekomen, er is weer een nieuw paneel ingegaan. Toen deze terug kwam zaten er verticale strepen in het beeld.
Dit weer gemeld bij HelloTV, en na een telefoontje van Samsung kreeg ik een mail dat de aankoop geannuleerd werd, en ik mijn geld terug zou krijgen. Dit is een aannemelijk mailtje omdat hij al 2x terug was geweest. Maar nadat ik me afvroeg waar het geld bleef bleek er een verkeerde mail verstuurd te zijn, en kreeg ik dus niet mijn geld terug... Zelfs zonder enig excuus. Er was geen enige mogelijkheid om naar een andere oplossing te bekijken, werd zelfs niet eens op mijn verzoek teruggebeld.. Conclusie, levering is prima, service is zeer slecht.
Uit eigen beweging
AlgemeenOp zoek naar een nieuwe tv Oled. Je kon korting vragen. Vond het niet echt korting en toen kreeg ik een betere prijs en toen overstag gegaan.
VerzendingVerder was alles snel geregeld op woensdagavond nog en had donderdag de tv al in huis en was verder allemaal goed. Dus heb verder niets te klagen.
KlantenserviceGoed geholpen voornamelijk door Tim. Werd snel beantwoord en goede uitleg.
Wel beetje irritant van alle bijverkoop wat ze proberen maar dat zullen ze wel moeten doen.