Gebruikers over webshop PrintAbout.nl
Review toevoegenUit eigen beweging
AlgemeenNa 17.00h besteld. Volgende dag (conform bevestiging en track & trace) ontvangen in goede orde.
Uit eigen beweging
AlgemeenOriginele Brother toner gezocht in de pricewatch. PrintAbout.nl was de goedkoopste inclusief gratis verzending en toner was op voorraad. Na bestellen viel me pas op dat er nogal wat matige reviews waren. Wat mijn bestelling betreft geheel ten onrechte: Netjes op de hoogte gehouden van de bestelling, binnen een dag geleverd en product keurig in een aparte doos verpakt. Volgende toner komt hier weer vandaan.
Klantenservice geen mening over, niet mee te maken gehad.
Uit eigen beweging
AlgemeenLaserprinter hier besteld aangezien deze winkel als goedkoopste naar voren kwam in de Tweakers Pricewatch. Om 13:36 besteld en de volgende dag om 12:56 werd er aangebeld door PostNL. Nog geen 24h dus, erg snel! Duidelijke website, betalen kon via iDEAL. Account aanmaken niet verplicht. Fijn ook dat ze huismerk toners verkopen. Gelijk maar een extra toner meebesteld, dit gaf nog wat stapelkorting. Plus men is aangesloten bij CashbackXL, dus al met al een voordelige bestelling!
VerzendingSnel geleverd door PostNL. De bestelling kwam als twee pakketten (stond ook met twee trackingcodes in m'n PostNL-app), beetje gek maar het kwam wel tegelijk dus je hoort mij verder niet klagen. Het doosje met de huismerktoner had een omdoos met PrintAbout opdruk, de printer niet, deze kwam gewoon in z'n eigen doos (onbeschadigd gelukkig). Scheelt weer karton, al kan ik mij ook voorstellen dat je voor duurdere producten het liever in een neutrale omdoos geleverd krijgt aangezien het nu overduidelijk was wat erin zat.
Uit eigen beweging
AlgemeenBij printabout heb ik een toner besteld via Bol.com welke in mijn printer zou moeten passen.
Deze netjes binnen gekregen maar bleek helaas niet te passen!
Nu dacht ik gebruikt te kunnen maken van mijn herroepingsrecht maar helaas stak printabout hier een stokje voor.
In de voorwaarden van bol.com wordt gewoon netjes gemeld dat ik het product mag uitpakken en proberen maar helaas.
Ik denk dat een slechte review voor €35.- het bedrijf beter uit komt.
Dit gaat tegen de wet in!
Zie bovenstaande reeds ingevulde tekst balk.
Dit moet in mijn ogen voldoende zijn.
Uit eigen beweging
AlgemeenLage prijs, maar geen inzicht in status bestelling, slechte verpakking en langere levertijd dan aangegeven. Hierdoor dacht ik even opgelicht te zijn. De bestelde printer was goed. Maar ik ga hier toch niet nog een keer bestellen en zou dit ook niet aanraden bij anderen.
Via Tweakers hoefde ik geen verzendkosten te betalen :-)
Printer werd in eigen doos zonder extra verpakking verzonden, daardoor door iedereen te zien en makkelijk te beschadigen. Je kan de printer gewoon zien door de openingen voor de handvaten in de doos. Doos printer was beschadigd, maar printer was goed. Verzending duurde langer dan aangegeven.
KlantenserviceIk kreeg na de bestelling geen updates per e-mail over de status. Ik kreeg alleen een bevestiging van de bestelling en de factuur, maar geen verzend bevestiging of tracking code.
Uit eigen beweging
AlgemeenIn een review van 13 oktober beklaagde iemand zich dat er tóch verzendkosten berekend worden. Op 14 oktober deed ik een bestelling, via de site van Tweakers, en er werden keurig géén verzendkosten berekend. Ik bestelde vanaf mijn iPhone overigens.
EDIT: Aangepast nadat ik de update in een andere review over die verzendkosten las.
Wat ik heel irritant vind, is dat er geen ruimte voor productreviews is op de site. Zou graag zo’n huismerkcartridge gebruiken, maar ik durf het nu niet aan. Als er een rits goede reviews had gestaan, had ik het wel geprobeerd. Nu was ik bang mijn printer te slopen en heb maar op veilig gespeeld en stevig extra betaald voor een originele.
Ik had gerekend op de volgende dag in huis, dat staat immers op de site, maar dat gebeurde helaas niet. Aangezien ik erop zat te wachten en nogal baalde heb ik de klantenservice gebeld en die vertelden dat er 1-3 dagen levertijd bij mijn cartridge stond.
Ik neem maar aan dat ik dat inderdaad over het hoofd had gezien op de site. Dat heb ik achteraf niet meer gecontroleerd.
Cartridge arriveerde een werkdag later, prima verpakt. Geen klachten verder.
Het is verder geen spectaculaire service, maar ik had snel iemand aan de lijn en werd vriendelijk en adequaat geholpen. Kan moeilijk anders dan de maximale score geven.
Uit eigen beweging
AlgemeenJammer dat, ook na herhaaldelijk beklag, iedere keer verzendkosten in rekening wordt gebracht door deze firma, men blijft glashard verzendkosten berekenen ondanks bestelling via Tweakers. En NEE, het ligt niet aan de instellingen van mijn Pc of browser en helemaal niet aan de cookies.
VerzendingVerzending op tijd, maar met verzendkosten, ondanks belofte via Tweakers gratis te verzenden. En NEE, het ligt niet aan de instellingen van mijn Pc of browser en helemaal niet aan de cookies.
KlantenserviceMen is totaal doof voor deze klacht, ook niet na klagen bij Tweakers of Printabout zelf. Dus de prijsindicatie is te laag, logisch dat je dan bovenaan staat met een zogenaamde lage prijs. (Edit 16-10-2020) Volgens printabout kan men maar een keer (zelf noemen ze dit X keer) zonder verzendkosten bestellen, daarna blijft het gissen en kan per user worden ingesteld of er gratis verzonden wordt of niet) Schandalige en volstrekt illegale willekeur wat mij betreft.
Uit eigen beweging
AlgemeenDe bestelde printer werkte vanaf het begin slecht, Printabout weigerde deze om te ruilen. Moest naar de leverancier voor garantie.
Daarne pasten de geleverde cartridges niet meer en Printabout weigerde alweer deze om te ruilen. Frustrerend zo'n halsstarrige klantenservice.
Dit bedrijf laat ik links liggen.
Printabout levert slechte hardware en als je dan aanklopt wordt je naar de fabriek gestuurd.
KlantenserviceSchuift verantwoordelijkheid af en weigert iedere medewerking zelfs bij een vaste (inkt)klant. Heel dom want zelfs redelijke argumenten wijzen zij af.
Uit eigen beweging
AlgemeenZeer slechte huismerk canon inktcartridge! In tegenstelling van een vorige goede huismerk van een andere webshop is die van hun zeer slecht. Het kan niet meer foto's afdrukken omdat het bijna niet te zien is. Het kan nu alleen gebruikt worden voor alleen tekst afdrukken die niet scherp is. En daarom krijgen jullie van mij 2 sterren en geen 1 omdat het tenminste tekst van lage kwaliteit kan afdrukken.
factuurnummer is 4397338
Ze mogen met mij contact opnemen dan stuur ik een gescande factuur van hun terug
Heel snel, volgende dag al thuis
Uit eigen beweging
AlgemeenVia Tweakers besteld, want dan heb je normaal gesproken geen verzendkosten. Er werden toch verzendkosten berekend, ook al staat er nog steeds (ook na melden bij Tweakers): Morgen GRATIS bezorgd
VerzendingGoed verpakt ontvangen
Uit eigen beweging
AlgemeenMijn vriendin en ik hadden een Brother laserprinter besteld, deze was de dag ervoor besteld en kwam netjes op tijd aan. De beoordeling ligt toch onder voldoende omdat de algehele service en toon van het bedrijf mij tegen valt. Het bedrijf lijkt hun klanten te wantrouwen, en dat geeft niet een prettige koopervaring.
VerzendingDe printen werd in de eigen doos vervoerd. Deze doos was hierdoor beschadigd tijdens transport, en de hele wereld kon zien dat ik een prijzige printer had besteld. Dat vond ik niet prettig.
De verzending was wel conform afspraak bezorgd.
Het eerste wat je ziet nadat jij je printer ontvangt, is een flyer die dreigt dat als jij je printer te ver uitpakt, je deze niet meer terug kan sturen, OF dat er heftige waardevermindering kan plaatsvinden. Dit haalde voor mij persoonlijk al het plezier uit het kopen van een printer. Dit was met name kwalijk omdat ik toch niet de juiste printer had aangeschaft, en hierdoor in onzekerheid was of ik mijn geld wel terug kon krijgen. Kortom, het voelde alsof PrintAbout mij als een oplichter behandelde. Dat heb ik in tien jaar bestellen via het internet nog nooit meegemaakt.
Bovendien lijkt het alsof PrintAbout eisen stelt die niet overeenkomstig zijn met wat er in de Wet Kopen op Afstand staat.
Uit eigen beweging
AlgemeenProduct was makkelijk te bestellen, ik zag op de review sectie van Tweakers dat deze winkel een goede beoordeling had.
VerzendingVerzending ging dus zoals ik had verwacht.
KlantenserviceHet viel mij reuze tegen dat ik de printer in de HP doos kreeg aangeboden, ik ben gewend een doos in een doos, op deze manier was die niet genoeg beschermt tegen beschadigingen. Ook kan iedereen zien wat ik heb gekocht terwijl ik privacy hoog in het vaandel heb.
Daarbij was er een flyer bijgevoegd of ik wel de goede printer heb besteld, op zich een goede zet alleen las ik ook dat er anders niet geruild kan worden, ik kon bellen en deed dit meteen, maar dan: 160 cent per minuut!! Dus op goed geluk de doos opengemaakt en aangesloten, werkt perfect, maar dat heeft natuurlijk niets te maken met deze winkel maar alles met HP.
Uiteindelijk heb ik er een dubbel gevoel aan over gehouden want deze winkel is goed beoordeeld hier alleen ik zelf vind de waarschuwing op de flyer best dwingend en niet prettig
Uit eigen beweging
AlgemeenMakkelijk betalen via de beschikbare betaalmethoden. De betaling met bankcontact liep vlot via de website.
VerzendingZelfs dagje sneller geleverd, top! Dat is pas service.
KlantenserviceRegelmatig op de hoogte via mail i.v.m. bestelling. Beleefd opgestelde mails.
Ik was in het begin wat wantrouwig o.w.v. de goedkope prijzen maar bij levering en service bleek dat dit niet nodig was. Origineel artikel 1/4e goedkoper en bezorgd.
Dikke pluim! Klant erbij in de toekomst.
Uit eigen beweging
AlgemeenNormaal bestel ik inkt bij 123inkt, maar na raadpleging van Tweakers kwam ik bij Printabout uit. Laagste prijs en geen verzendkosten !
VerzendingVolgens de site zou het de volgende werkdag bezorgd worden. Dat werd 2 dagen, maar dat kan ook aan de december drukte bij PostNL hebben gelegen.
Uit eigen beweging
AlgemeenMooie overzichtelijke site, goede prijs en lekker snelle levering. Prima adres om inkt te kopen.
Uit eigen beweging
AlgemeenDe bestelling van de HP LaserJet bij PrintAbout.nl kwam netjes op de afgesproken datum binnen en was goed verpakt.
Uit eigen beweging
AlgemeenPrijs zoals geadverteerd. Kon product op rekening bestellen. Geen verzend- of administratiekosten wat je wel vaak ziet met bestellingen op rekening.
VerzendingSnel bezorgd en goed verpakt.
Uit eigen beweging
AlgemeenIk heb een Brother toner (origineel) besteld. Prima website, nette prijzen en snelle levering (de andere dag).
VerzendingNetjes en stevig verpakt.
KlantenserviceHelaas bleef na vervangen de printer aangeven dat de toner vervangen diende te worden. Na contract met Brother contact opgenomen met Printabout voor omruilen. Ik kreeg een vriendelijke medewerkster aan de lijn die na uitleg van de situatie meteen een nieuwe toner stuurde en een retourformulier. Volgende dag was de nieuwe toner binnen en kon ik de defecte netjes gratis retour sturen. Prima service!
Uit eigen beweging
AlgemeenOrdered one original TN1050 toner, received two non-originals instead. I needed one ASAP and I was relying on next day delivery, so I had to use one immediately which prevented me from returning. I'm not ordering from them again.
Uit eigen beweging
AlgemeenHet bestelproces ging soepel, de bezorging was ook prima. Ik kon meteen de juiste B-merk cartridges kiezen als extra bij de printer, zonder moeite te hoeven doen. (logisch natuurlijk, upselling )
Fijn dat ik het bij een postnl punt kon laten afleveren. Postnl werkt erg fijn met de app, zodat je meteen een berichtje krijgt als het klaar ligt.