Gebruikers over webshop bol
Review toevoegenVia Bol.com bestellen is altijd een plezier. Eenvoudig producten selecteren, bijzonder flexibele betalingsmogelijkheden (inclusief achteraf betalen als je even geen spullen voor internetbankieren bij de hand hebt), snelle levering en goede ruilservice.
VerzendingSnelle levering, goede informatievoorziening rondom de voortgang van de (deel-) leveringen.
KlantenserviceRuilen kan altijd bijzonder makkelijk en zonder extra kosten.
Erg snelle en goede service. De website geeft goede en duidelijke informatie en altijd een snelle levering van de bestelde producten.
VerzendingDe verzending is snel en altijd nog op tijd
Hallo Hobbel007,
Ik wens je heel veel plezier met je bestellingen en bedankt voor je vertrouwen.
Met vriendelijke groet,
Jolanda
bol.com webcare
Via tweakers.com een lijst met webwinkels gezocht om mijn nieuwe NAS aan te schaffen.
Alhoewel bol.com niet de goedkoopste optie heb ik toch voor bol.com gegaan wegens de eerdere goeie ervaring en hun makkelijke website. De finale beslissing was toch het gemak om het toestel op te halen via een kiala afhaalpunt/AH.
Hier wat mindere punten omdat een levering via kiala ophaalpunt typisch iets langer duurt dan aangegeven. Misschien een duidelijke melding op de bol.com website over deze informatie.
Beste BelgianRally,
Het zou niet zo moeten zijn dat de bezorging bij een Kiala punt langer duurt dan wanneer je het aan huis laat bezorgen. Excuses dat jouw bestellin gvertraging heeft opgelopen.
net vriendelijk egroet,
Jolanda bol.com webcare
Het bestelproces verliep eenvoudig en gemakkelijk. Slechts enkele stappen nodig om dit af te ronden, zoals gewoonlijk hierop echter niets op aan te merken.
In tegenstelling tot wat ik gewend ben van eerdere bestellingen echter geen optie tot achteraf betalen. Voor deze bestelling dan ook een voldoende als eindoordeel hier.
De verzending was prima. Op de geplande dag geleverd en in kwalitatief goede verpakking. Niets op aan te merken.
Beste Meneer/Mevrouw, goed om te horen hoe je over ons denkt. Bedankt voor je beoordeling. Een fijn sinterklaas weekend alvast! Groet, Michelle van bol.com
Overzichtelijke webshop.
Makkelijke te betalen en te bestellen en erg snel geleverd.
Helemaal prima dus!
Beste Meneer/Mevrouw, hartelijk dank voor je mooie beoordeling. Goed te horen dat je tevreden bent. Groet, Michelle van bol.com
Het product is in goede staat geleverd en optijd. Wat mij opviel was dat mijn pakketje pas om 20 uur werd bezorgd.
Hoi Anouk, bedankt voor je beoordeling. Goed om je feedback te horen. Fijn sinterklaas weekend! Groet, Michelle van bol.com
Bestellen gaat eenvoudig maar de levertijden op de website kloppen voor geen meter. Product besteld voor het weekend, om na het weekend te horen te krijgen dat het toch niet leverbaar is. Prima, vervolgens een ander product in de plaats besteld, weer niet leverbaar. Voor beide producen stond vooraf aangegeven dat ze leverbaar waren.
KlantenserviceJe krijgt wel redelijk snel een mail dat iets niet leverbaar is, je wordt niet aan het lijntje gehouden. Wel jammer dat er in de mail geen alternatief wordt aangeboden.
Beste Meneer, ik begrijp je frustratie. Ik zou graag willen kijken wat ik voor je kan betekenen maar helaas heb ik via deze weg te weinig gegevens van je. Daarom wil ik je vriendelijk verzoeken om een e-mail te sturen naar klantenservice@bol.com met daarin je bestelnummer en een verwijzing naar deze review. Dan neemt er zo spoedig mogelijk iemand contact met je op. Groet, Michelle webcare bol.com
Goede site, snelle levering. Veel meer kun je niet wensen van een verkoop web site
VerzendingSnel geleverd
Bol.com is een winkel waar ik al jaren klant van ben maar steeds meer het idee krijgt dat het bol.com niet interesseert vaste klanten te behouden. Bol.com heeft problemen met haar website schriftelijk toegegeven als het om acties gaat. De website is niet in staat juiste kortingen en/of aanbiedingen te berekenen.
VerzendingBestellingen komen vaak gehavend of defect aan, na meerdere malen melding gemaakt te hebben van de ronduit belabberde verpakkingswijze geen verbetering. Nu heeft Bol.com een service dat beschadigde film en cd hoezen die beschadigd zijn tijdens opsturen worden omgeruild voor nieuwe, moeten ze die wel opsturen...
KlantenserviceMijn ervaring met de klantenservice van bol.com is ronduit dramatisch. Aan de telefoon of per e-mail huilen en jammeren ze 'ooh wat vervelend dat het verkeerd is gegaan, we gaan het oplossen, u heeft gelijk, sorry' en vervolgens gebeurt er helemaal niets!
Beloften worden NIET nagekomen, afspraken worden NIET nagekomen.
Fout in 2 bestellingen, factuurbedragen kloppen niet, de orderbevestigingen gegeven wel de juiste bedragen aan maar als de volgende dag het facuur in de mailbox zit dan wijken de bedragen af. Als consument heb je recht op een kloppende factuur maar bij bol.com krijg je die ondanks toezeggingen van diverse medewerkers niet.
Hierbij een aantal voorbeelden:
23-11-2015
Beste heer,
Hartelijk dank voor ons gesprek zojuist. Omdat ik de Thuiswinkel Organisatie graag op de hoogte wil stellen van de afhandeling van uw klacht, stuur ik u nu deze e-mail in plaats van telefonisch contact.
Ik heb direct contact opgenomen met onze financiële afdeling om te kijken in welke vorm wij u van dienst kunnen zijn. Een mogelijkheid is om het bedrag van €0,01 bij factuur xxxxxxx620014 te crediteren en ditzelfde bedrag bij factuur xxxxxxx980011 te laten vervallen. U heeft in uw e-mail aangegeven hier niet akkoord mee te gaan.
Mijn andere voorstel is om een handmatige factuur aan te laten maken voor beide facturen. Ze vervangen daarmee uw huidige facturen. Zoals aangegeven in ons gesprek is het in ons huidige systeem niet mogelijk om het bedrag te corrigeren. Om die reden is het enkel mogelijk om een handmatige factuur aan te maken. Deze zal een ander uiterlijk hebben dan uw normale facturen, omdat dit met een ander programma gemaakt wordt. Daarnaast zal er een ander rekeningnummer van bol.com aan gekoppeld zijn dan u van ons gewend bent.
Na ons gesprek heb ik nogmaals intern benadrukt dat de huidige situatie niet wenselijk is. Er werd mij bevestigd dat dit veranderd gaat worden, het is alleen nog niet duidelijk op welke termijn dit gaat gebeuren. Ik wil u in ieder geval danken voor uw feedback, dit wordt gewaardeerd.
Indien u graag twee handmatige facturen wilt, dan zal ik mijn collega verzoeken deze voor u te maken. Kunt u mij laten weten of u akkoord gaat met deze oplossing?
Met vriendelijke groet,
Jade
--- voorbeeld 2 ---
26-11-2015
Beste heer,
Hartelijk dank voor uw reactie op de e-mail van Jade.
U hebt aangegeven een kloppende factuur te willen ontvangen. Uw verzoek wordt uitgevoerd, er wordt een nieuwe
factuur voor u opgesteld. Zodra deze gereed is, stuur ik of Jade deze aan u door met de betaalinstructie.
Ook beraden wij ons alvast op de gezellige goedmaker.
Ik wens u een fijne dag.
Met vriendelijke groet,
Tony
Gebroken belofte om facturen te corrigeren zijn niet nagekomen, beloften om eventuele aanmaningen te voorkomen worden niet nagekomen, inmiddels de eerste al binnen. Als ik dan een e-mail stuur naar de Thuiswinkel.org dat de boel vast zit en ik niets meer van bol.com hoor krijg ik een hoogst verbazend antwoord:
30-11-2015
Geachte heer,
Dank voor uw bericht.
De betreffende webwinkel heeft ons te kennen gegeven bij haar standpunt te blijven.
Hiermee hopen wij u voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet,
Juridische Afdeling
Welk standpunt? Ik hoor niets, er gebeurt niets, krijg geen factuur die ik wil betalen, het is gewoon een grote puinhoop daar en je bent als klant daar de dupe van. Hoe belachelijk voor woorden!!!
Tevens wacht ik al ruim 14 dagen op 2 nieuwe film-hoezen die tijdens het opsturen zijn gebroken, hier wederom geen antwoord, geen actie, geen reactie.
Sinds dat Bol.com onder de plu van Ahold werkt is het voor mij als klant een drama, service is er niet meer en de klantenservice lijkt dommer en dommer te antwoorden, als ik hier van een hoofd afdeling gelijk in krijg gebeurt er wederom niets... Steeds minder zin nog bij deze tent te bestellen!!!
Beste P. Hubert,
Je melding is op dit moment in behandeling bij een collega. Je onvangt hier deze week bericht van.
Groet, Margot van bol.com
Bol.com is een overzichtelijke website met een groot en gevarieerd assortiment. De website is gebruiksvriendelijk en biedt goede voorwaarden met snelle bezorging, veilige betaling via Ideal en bedenktijd/retourneren.
VerzendingDeze keer kwam mijn bestelling een dag te laat binnen, maar dat was van een derde partij die via Bol verkoopt. Bij eerdere bestellingen van Bol.com zelf was de levering wel op tijd. Verder worden de producten goed verpakt wat ook prettig is.
Bedankt voor de feedback en de uitgebreide beoordeling, fijn om te horen!
Groet, Margot van bol.com
De webshop is zeer overzichtelijk, wijzigingen in de levering zijn gemakkelijk toe te passen en de levering is snel en betrouwbaar.
VerzendingDe levering is snel, de producten zitten goed verpakt en de producten worden altijd in goede staat afgeleverd.
KlantenserviceJe wordt snel geholpen, netjes te woord gestaan en de vragen worden professioneel behandeld.
Dankjewel voor de uitgebreide complimenten en de goede beoordeling, daar worden we helemaal blij van
Groet, Margot van bol.com
Het bestellen gaat altijd erg makkelijk, de levering gaat over het algemeen heel erg snel.
VerzendingSnelle levering, stevig verpakt.
Bedankt voor je leuke reactie!
Groet, Margot van bol.com
Ik heb diverse keren bestellingen gedaan bij BOL.com en dit is eigenlijk altijd goed gegaan.
VerzendingOver het algemeen is de levering perfect en snel. De laatste keer was de levering helaas een keer vertraagd, hier kreeg ik dan wel bericht over.
Bedankt voor je feedback en je goede beoordeling!
Groet, Margot van bol.com
In het kort: door cadeaukaart van 450€ veel spullen besteld, blijkbaar verkeerde waarde, moet alles retourneren of extra betalen, erkennen hun fout, maar geen enkele vorm van hulp van hun kant.
Ik heb drie bestellingen gedaan op 1,2 en 6 november met behulp van een cadeaukaart van 450€. De bestellingen heb ik alleen gedaan omdat er op de site stond dat ze vergoed zouden worden door de cadeaukaart. Ze zijn dezelfde week binnengekomen. Ik had tijdens deze bestellingen not wat artikelen geannuleerd, waarvan twee van de drie succesvol werden geannuleerd en de derde werd alsnog verstuurd 3 dagen na verzoek tot annulering. Het tegoed werd weer op de kaart gezet en onderaan de bestellingen en facturen stond dat de cadeaukaart dit allemaal heeft betaald.
Tot nu toe nog weinig problemen. Ik heb alles die week binnengekregen.
Maar... Tien dagen na de eerste levering kreeg ik een e-mail die zei dat de cadeaukaart die ik heb gebruikt, de verkeerde waarde was: 10€ in plaats van 450€. Ze vroegen me hierin alles te retourneren en alles wat ik zou willen houden, nog extra te moeten betalen ondanks dat de cadeaukaart dit in de eerste plaats had betaald. Ze verontschuldigden zich nog een keer en erkende dat het hun fout was.
Ik heb ze gemaild dat ik al twee artikelen weggegeven heb aan vrienden en dat ik de rest al in gebruik heb genomen. Maar liefst 12! dagen en een extra mail later kreeg ik een reactie, die niet voldoende antwoord gaf op mijn eerste mail. Hierin verschuldigden ze zich nog een keer en vroegen ze me alsnog alles te retourneren/betalen. Ondanks dat ik niet alles meer in mijn bezit heb en alles al heb betaald met de code. Nu moet ik die cadeaus terug gaan vragen of hen het bedrag aan mij te laten betalen.
Omdat het pakket zwaar en groot is (>10kg en ~70x50x40), kan ik deze niet lopend of met de fiets naar het postkantoor brengen. Ik heb Bol gevraagd om deze, aangezien het hun fout is waardoor ik in de eerste plaats dit allemaal besteld heb, het grote zware pakket op te halen. Als reactie kreeg ik een standaard mail met hoe ik iets kan retourneren via het postkantoor.
Ik moet het compleet zelf oplossen; geen enkele vorm van hulp is getoond, alleen dat ze hun excuses aanbieden. Ik heb zelf helemaal niks aan excuses, maar ik moet nog wel alles betalen/retourneren. Dit heeft mij onderhand al zeer veel moeite en tijd gekost en het zal nog wel meer dan een week duren, terwijl zij geen enkel initiatief tonen om mij te helpen.
Ik moet mijn vrienden om geld vragen waaraan ik een cadeau heb gegeven of het cadeau zelf terugvragen. Ik moet zelf alle artikelen waar ik niet voor extra wil betalen, retourneren bij een punt. Bol verzorgt de verzekering voor als het pakket verloren gaat of iets dergelijks.
Dus krijg je een cadeaukaart, wees bereid om alles terug te sturen of alles voor een tweede keer te betalen. Ze bieden geen andere uitweg en geen hulp om het pakket op te halen.
Ze hebben een artikel verzonden dat ik drie dagen daarvoor wilde annuleren.
KlantenserviceZe zijn vriendelijk, maar tonen geen initiatief voor het helpen van de klant als ze zelf iets fout doen. Ze reageren op mails met standaardantwoorden en geven niet voldoende antwoord op mails. Pas na twee keer mailen over hetzelfde, krijg je pas echt antwoord. Het lijkt alsof ze me proberen te negeren. Als ze alle bestellingen terug willen, door hun eigen fout. dan kunnen ze op zijn minst iets aanbieden om dit te doen in plaats van de oplossing aan mij over te laten en mij nog eens een extra bedrag laten betalen.
Ik had deze bestelling in de eerste plaats niet bij ze gedaan als ik die cadeaukaart van 450 euro niet gekregen had.
Ik ben zeer negatief over Bol en zal verder ook niks meer bij ze bestellen in de toekomst.
Hi Alaine,
Ik ben het met je eens dat we je tegemoet kunnen komen met een ophaalafspraak. Hiervoor moet je waarschijnlijk wel een dag thuisblijven. Als dit geen probleem is, kun je het bestelnummer doorgeven in een e-mail naar klantenservice@bol.com met een referentie naar deze website. Er neemt dan zo spoedig mogelijk iemand contact met je op om de afspraak in te plannen.
Groet, Margot van bol.com
Jammer genoeg heb ik al een familielid gevraagd mij te kunnen helpen om het pakket met de auto weg te brengen. Bedankt voor de reactie.
Gebruiksvriendelijke website, eenvoudige bestel- en betaalmethode. Ik heb al een 10 tal keren besteld en dit is telkens prima verlopen. 1x een artikel terug gezonden en dat werd professioneel afgehandeld. Het grote pluspunt vind ik zeker de snelle levering. Als er 1 minpuntje is: soms voeg ik spullen toe aan mijn winkelmandje en onthoudt de pc dit niet lang genoeg. Maar dat kan ook aan mij liggen.
Bedankt voor de feedback Els en Robbe. Fijn dat de winkel goed bevalt, we zien jullie graag terug!
Groet, Margot van bol.com
Overzichtelijke webwinkel. Makkelijk bestellen en betalen. Veel verschillende producten te koop. Doorzoekbaarheid van de producten is niet altijd optimaal. Ik heb het gevoel dat ze niet altijd volledig geïndexeerd zijn.
VerzendingZeer snelle levering. Fijn dat bestellingen eventueel afgehaald kunnen worden bij de AH. Zeker bij dure producten geeft dat soms een veiliger gevoel.
Bedankt voor de goede beoordeling, duidelijke feedback en handige tip om bij afhaalpunten te laten bezorgen!
Groet, Margot van bol.com
Erg tevreden, ik heb bijna nooit problemen gehad bij bestellingen ( ong. een tiental keer ). En als er een probleem was werd dit ook netjes opgelost.
VerzendingNooit problemen met Bol gehad qua verzending, track & trace werkt bijna altijd goed. Misschien een enkele keer dat het niet correct weergeven werd maar verder ook niks om op te merken.
KlantenserviceErg vriendelijke mensen, ook als je de hulp echt nodig hebt. Een keer nodig gehad toen een externe winkel de bestelling niet goed op orde had, maar dat was ook zo opgelost door Bol.
Super om te horen dat onze service je zo goed bevalt! Dankjewel
Groet, Margot van bol.com
Website werkt zoals het moet en is overzichtelijk. Prima betaalmogelijkheden en geen extra kosten voor creditcard betalingen.
VerzendingLevering vrijwel altijd de volgende dag. Prima!
Bedankt voor de mooie review!
Groet, Margot van bol.com
Het bestelproces is eenvoudig en snel en je kunt kiezen uit allerlei afleveropties zoals het jezelf uitkomt! Vind de site wel een beetje onrustig maar je vindt er snel je weg.
VerzendingProduct prima verpakt en zoals beloofd de volgende dag bezorgd. Had het om 19:00 in de avond besteld.
KlantenserviceEn hier komt de kracht van winkels zoals bol.com ik had het product ontvangen uitgepakt en uitgebreid bekeken etc. en dat viel toch best wel tegen, het ging om een groot bedrag dus ik was blij dat ik bij bol.com besteld had want ze hebben een perfecte retourregeling, retour aangemaakt adresetiket met barcode afgedrukt inclusief antwoordnummer dus alles zonder extra kosten. Dag later hebben ze het ontvangen en nog geen dag later staat het hele bedrag alweer op mijn rekening! Klasse dat is internetwinkelen zoals het hoort. Bol.com is niet de goedkoopste maar door deze service blijf ik er terugkomen meer dan het geld waard.
Bedankt voor je beoordeling Joost, goed om te weten dat de retourregeling zo goed bevalt. We zien je uiteraard graag terug!
Groet, Margot van bol.com
Goede site werkt altijd prima. Vaak bestillingen op de site gedaan en het is altijd goed gegaan.
VerzendingAltijd goede snelle service.
Bedankt voor de leuke reactie Patrick!
Groet, Margot van bol.com