Gebruikers over webshop Luna-Time.nl
Review toevoegenIk krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenMakkelijk om een bestelling te plaatsen.
Geen contact gehad met klantenservice want alles verliep goed.
Iets langzamer vanwege Pasen
Doos kon wel wat meer folie gebruiken, aangezien dure aankoop
Kartonnen doos was gescheurd bij aankomst maar dat is te danken aan fedex
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenOrder is snel bevestigd en keurig afgeleverd na 10 dagen. Order was goed te tracken, dat was handig
VerzendingGoed verpakt en snel genoeg geleverd, niks op aan te merken
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIk heb een Garmin S70 golfwatch besteld en deze kwam na 4dagen binnen.
Horloge was nieuw in originele verpakking.
Horloge kwam zelfs eerder dan veracht en ik kreeg updates over het leveringsproces
KlantenservicePrima communicatie via email. Merendeels in Nederlands ondanks dat dit een Duits bedrijf is.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenBij hun de Tactix 8 besteld. Overzichtelijke site en ook mobiel goed bruikbaar. Retour info/herroepingsrecht echter niet duidelijk op site te vinden.
VerzendingVerpakt in een passende doos en binnen aangegeven levertijd afgeleverd.
KlantenserviceVraag gesteld m.b.t. de mogelijkheden om te retourneren. Hier op werd binnen een dag terug gemaild. Echter blijkt dat jezelf de verzendkosten moet betalen voor het retourneren naar Luxembourg.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenZeer tevreden met de levering en prijs van mijn Garmin Epix Pro gen 2 Sapphire! Voldoet aan alle eisen, netjes en tijdig geleverd met duidelijke communicatie.
VerzendingDuidelijke tracking en communicatie over de levering van zowel Luna-Time.de als de bezorgdienst.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenPrijs kwaliteit was goed. Levertijd was 10 dagen langer dan conform afspraak. Communicatie in de tussentijd was goed. Je gaat toch even twijfelen of de site wel echt is. Maar gelukkig is er perfect geleverd. Fenix 8 draag ik met veel plezier
VerzendingTop product voldoet helemaal aan de verwachting. Ik ben de fenix 8 gekocht.
KlantenservicePrijs kwaliteit super, ik kon het niet goedkoper vinden. Heb de gemis 8 gekocht. Totale levertijd was ongeveer 10 dagen bovenop de week zoals die in het systeem stond. Uiteindelijk is alles goed geleverd en ook de communicatie met Luna time liep goed.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenVlotte bestelling, vlotte levering, veilig verpakt.
Tevreden met mijn Garmin Approach S70.
Zeer goede prijs.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIk heb een Fenix 8 besteld bij dit bedrijf. Levering was snel en het product bevalt uitstekend.
Uit eigen beweging
AlgemeenProduct makkelijk gevonden, snel besteld tegen de beste prijs. Uitstekende service en ook een snelle levering.
VerzendingProduct makkelijk gevonden, snel besteld, beste prijs. Snel geleverd, goed verpakt en absoluut geen problemen.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenEen duidelijke webshop met duidelijke verzend- en betaalopties. De levering van het product (een smartwatch) was relatief snel, de communicatie over de bezorging prima: per e-mail en sms. Met aftersales heb ik nog geen ervaring.
VerzendingDe levering van het product (een smartwatch) was relatief snel, de communicatie over de bezorging prima: per e-mail en sms. De verpakking werd onbeschadigd geleverd en de verzendinstructies keurig opgevolgd.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenEen duidelijke webshop met duidelijke verzend- en betaalopties. De levering van het product (een smartwatch) was relatief snel, de communicatie over de bezorging prima: per e-mail en sms. Met aftersales heb ik nog geen ervaring.
VerzendingDe levering van het product (een smartwatch) was relatief snel, de communicatie over de bezorging prima: per e-mail en sms. De verpakking werd onbeschadigd geleverd en de verzendinstructies keurig opgevolgd.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenBedrijf in Luxemburg. Bestelling makkelijk geplaatst. Zoals aangegeven op website was bezorging binnen 3 - 5 dagen. Product zoals beschreven en onbeschadigd ontvangen.
VerzendingBestelling makkelijk geplaatst. Zoals aangegeven op website was bezorging binnen 3 - 5 dagen.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenNa rondgekeken te hebben op Google voor een Garmin Epix pro gen 2 deze website tegen gekomen. De prijs was in vergelijking met andere aanbieders vele malen lager! Besteld, betaald (kan gewoon met iDeal), en het horloge is snel verzonden. Zeer goede track&trace en na een paar dagen kwam de vriendelijke bezorger het pakketje afleveren. Enorm tevreden, goed product, nieuw en origineel. Ik zal als ik weer zoiets nodig heb zeker eerst bij LunaTime kijken!
VerzendingSnel geleverd uit Luxemburg, een goede track&trace en een vriendelijke bezorger
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenZeer goed en duidelijk proces. Gekozen voor Luna-Time na een eerdere aankoop in het verleden en opnieuw goed en snel geholpen.
VerzendingVlotte verzending, product goed en veilig verpakt. Verzenden naar een bpost locker zou nog gemakkelijker zijn.
KlantenserviceSnel geholpen bij de retouraanvraag van een product. Retour vlot afgehandeld.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenHorloge besteld bij Luna time, een duidelijke website.
Eenvoudig registreren en ook goede betaal opties
De zending stond op site als wordt geleverd door glh, maar kam uiteindelijk met fed-ex , dit zorgde voor wat onduidelijkheid, maar pakketje werd veder netjes bezorgd.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenDe bestelling ging soepel en was snel bezorgd. Prijs was in de tussentijd gedaald en compensatie voor gekregen.
VerzendingVerzending was er snel en op tijd. Ging prima en werd bij mij thuis afgeleverd.
KlantenserviceKlanten service was snel en behulpzaam, niks op aan te merken.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenBestellen was snel en makkelijk, vragen over de verzending (FedEx, dat liep dan weer minder lekker) werden snel en afdoende beantwoord. Het ontvangen product (Garmin Fenix is perfect in orde en dat voor een stuk aangenamer prijs dan de diverse andere grote aanbieders inclusief Garmin zelf. Ik zou zonder meer weer bij ze kopen!
FedEx maakte er een puinhoop van. Niet leveren tijdens de tevoren gemelde tijd, daarna leverpoging op het verkeerde huisnummer en droppen bij een afhaalpunt waar ik niet om gevraagd had.
KlantenserviceNa contact opnemen over de slechte levering van FedEx kreeg ik snel en afdoende antwoord
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenVooraf twijfel gezien zeer goede prijs-kwaliteitbeoordeling en op Trustpilot toch een iets mindere beoordeling.
Gezien positieve beoordeling via Tweakers gok gewaagd en zeer te spreken.
Binnen 3 dagen was hij binnen gekomen, goede en duidelijke communicatie.
Binnen levertijd binnen, makkelijk om te zetten naar ophalen bij pakketpunt gezien werken op die dag
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIk was op zoek naar een Garmin Fenix 8, via Google kwam ik op hun website uit welke de scherpste prijs op dat moment had.
Aangezien het een website in het buitenland betreft (welke wel een Nederlands .NL domein heeft, maar waarbij niet alle teksten / opties even goed vertaald zijn) eerst nog even gezocht of de website betrouwbaar was (via Google en op Tweakers), maar dit leek allemaal het geval te zijn.
Gelukkig kon er via creditcard betaald worden, om iets meer zekerheid te hebben.
Uiteindelijk liep de betaling, levering en facturatie perfect. Ik ben zeer blij met mijn nieuwe aankoop.
Ik heb op 21-1 in de ochtend de bestelling geplaatst en werd op 26-1 in de avond geleverd. Levering zelf zou iets sneller mogen, maar gelukkig krijg je een status update waar het pakket was.
Ze geven zelf aan 1-3 dagen levertijd, deze was uiteindelijk dus niet behaald (weet niet of ze een weekend meerekenen).
Door de status update per mail en de mogelijk om online bij de vervoerder een update te zien, toch een "goed" als score gegeven.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenBesteld voor mijn dochter. Makkelijk bestellen, super prijs (Garmin Fenix 7S Pro Sapphire Solar) en vlot geleverd.
VerzendingNa bestelling goed te traceren en daarna zeer vlotte levering.
KlantenserviceZoals vermeld, eenvoudige bestelprocure en daarna alles soepeltjes verlopen. Klantenservice verder niet nodig gehad.