Gebruikers over webshop Proshop.nl
Review toevoegenUit eigen beweging
AlgemeenNa jaren lang geen betaalbare grafische kaarten verkrijgbaar toch een besteld. De introductie prijs voor een MSI Radeon RX 6950 XT GAMING X TRIO - 16GB GDDR6X was hoog, maar lager dan concurentie.
Was even verbaasd dat deze uit Denemarken kwam, maar geen probleem met de verzending. Grote doos (zeer grote doos) met veel inpak materiaal, daarin een dus met MSI doos met inpak materiaal, met daarin een AMD 6950.
Levering was een paar dagen, wat voor mij prima is. Na een half jaar elka dag pricewatch reloaden maakt 2 dagen of 4 dagen levertijd niet uit.
Product werk als bedoeld, dus geen contact gehad op de digitale besteling na.
(product review moet ik noet doen, dit is puur op de [web]winkel.)
Overdadig verpakt. Is bij een 1300 euro product terrecht, maar voor andere producten die al in een ruim verpakte doos komen hoop ik minder karton te hoeven weggooien.
Bedankt voor je review.
Wij zijn inderdaad een Deens bedrijf met kantoor en magazijn in Denemarken. Alle pakketten worden vanuit ons magazijn in Aarhus (het Rotterdam van Denemarken) verzonden.
Met betrekking tot de verpakking van de grafische kaart is dit extra zorgvuldig gedaan omdat het een kwetsbaar product betreft. Ik heb het doorgegeven dat we daar eventueel naar kunnen kijken of dit misschien ietsje minder kan
Mocht je vragen of opmerkingen hebben, dan kun je altijd contact met onze nederlandstalige support via support@proshop.nl of telefonisch via 085 301 55 55.
Mvg
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenAl voor de derde keer iets besteld,.
De prijzen zijn prima en de verzending werkt erg vlot, altijd had ik de producten binnen 2 a 5 dagen.
Nette betrouwbare webshop :-)
Snel met goede track & trace
Bedankt voor je review.
Leuk om te lezen dat je tevreden bent met onze verzending en prijzen.
We streven ernaar om bestellingen binnen 2-3 werkdagen te leveren voor producten die we in ons eigen magazijn op voorraad hebben. Wanneer er een weekend tussen zit kan dit iets langer duren.
Mvg
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenVerliep vlekkeloos, besteld en kwam gewoon aan. Nog geen contact hoeven op te nemen met klantenservice dus daar kan ik (nog) niks over delen.
VerzendingVerbaasd dat het uit Denemarken komt, maar het was er binnen 2 dagen. Positief verrast.
Bedankt voor je review.
We hopen dat je veel plezier van je bestelling zult beleven.
Vorr vragen of opmerkingen kun je altijd bij ons terecht via support@proshop.nl of telefonisch via 085 301 55 55.
Mvg.
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenInitieel twijfelde ik licht vanwege een aantal shopreviews hier (m.n. vanwege de verzending), en omdat de shop in Denemarken zit. Alles verliep echter zonder problemen, en het bestelde product werd netjes verpakt en vrij snel bezorgd, dus ik ben tevreden.
VerzendingOmdat de winkel niet in Nederland maar in Denemarken zit duurt de levering iets langer, maar hiermee rekening houdend viel het mij alleszins mee. 5 dagen na bestelling (er zat een weekend bij) had ik het product in huis.
Beste Ghost Dog,
Bedankt voor je review.
We waarderen je eerlijkheid over de initiële twijfels, deze kunnen wij vanuit onze eigen gedachte ook wel begrijpen.
Gelukkig viel alles uiteindelijk mee, en hebben wij je zo te horen tevreden achtergelaten. Mede door jouw review, zullen potentiële klanten in de toekomst hopelijk ook de keuze maken om ons een kans te geven. We gaan uiteraard ook ons best doen om hen tevreden achter te laten.
We zien je graag terug als klant, zodra er weer een leuke aanbieding voor je langskomt.
Uit eigen beweging
AlgemeenBestellen is makkelijk. Site overzichtelijk en snel verzonden.
Omdat bedrijf in het buitenland is, uit veiligheids overweging met creditcard betaald.
Helaas kreeg ik geen bevestigingsmail waarbij ik het pakket in het ophaalpunt kunt afhalen. Na 2 dagen ben ik zelf langs gegaan.
Beste Chor,
Bedankt voor je review.
Al met al was het bestelproces naar wensen, wat wij natuurlijk graag horen.
De verzending was wel een dingetje, inderdaad. DPD had de laatste weken problemen met het verzenden van de bezorgbevestiging, waardoor veel klanten op het verkeerde been zijn gezet. Wij willen hiervoor onze excuses aanbieden, het lijkt inmiddels opgelost.
Hopelijk zien we je, ondanks de problemen met de verzending, in de toekomst weer terug bij een leuke aanbieding.
Uit eigen beweging
AlgemeenVreselijke site, lijkt wel ali. Zit niet in NL en Gaf geen vertrouwen. Door positieve reviews en scherpe prijs toch geprobeerd.
VerzendingSneller dan verwacht en prima. DPD heeft zeker niet onze voorkeur maar ook dit ging goed. Had graag meer verzendopties gehad.
Beste elmoxx,
Bedankt voor je review en feedback.
We proberen continu onze site te verbeteren, en zijn ervan op de hoogte dat de standaarden in Nederland qua design best hoog liggen. Het is voor ons geen verrassing dat mensen niet tevreden zijn met de layout.
Verder hebben we hopelijk alsnog voor een goede ervaring kunnen zorgen. De verzending was goed verlopen, alhoewel je toch liever meer bezorgopties had. Dat is iets waar we in de toekomst wel naar willen kijken, maar waar onze markt nu nog te klein voor is helaas.
We hopen dat deze ervaring het toch makkelijker maakt voor je om in de toekomst ook voor Proshop te kiezen (bij een goede aanbieding).
Uit eigen beweging
AlgemeenWebshop zit in het buitenland. Retouren is daarom buitensporig duur. Dit is oneerlijk voor de consument en de concurrentie omdat ze minder retour producten krijgen.
VerzendingRetouren is niet haalbaar
KlantenserviceRetouren wordt onnodig moeilijk en duur gemaakt. Ontmoedigen van retourzenden zou verboden moeten worden.
Bedankt voor je review.
Bij herroeping worden inderdaad verzendkosten in rekening gebracht wanneer klanten een retourlabel bij ons aanvragen.
Je kunt er als klant voor kiezen om een pakket op een andere manier te retourneren, maar dit is over het algemeen duurder, en brengt bovendien het risico met zich mee dat pakkettten verkeerd of helemaal niet bezorgd worden.
Dat er kosten verbonden zijn aan een retourzending in verband met herroeping is overigens duidelijk aangegeven in onze algemene voorwaarden die toegankelijk zijn op onze website onder het kopje algemene voorwaarden.
Het aanmaken van een herroeping kan binnen een mum van tijd gedaan worden via de klantaccount via enkele stappen.
Is er sprake van een defect product of heb je als klant een verkeerd product ontvangen dan is de retour uiteraard gratis.
Mvg
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenLeuke aanbieding en vlotte levering van een nieuw mobieltje. Ik kende het bedrijf nog niet, maar goede recenties bij Tweakers dus toch de knoop maar doorgehakt.
Zeer tevreden.
Bedankt voor je review.
We hopen dat je veel plezier zult beleven van je nieuwe telefoon.
Mvg
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenZeer snelle levering, interessant geprijsde producten en prima, overzichtelijke website. Ik was echt verbaasd over de snelheid vd levering, gezien het feit dat het product uit het buitenland moest komen.
VerzendingLekker snel, product was zeer goed verpakt en mooi een track-and-trace erbij.
Bedankt voor je review.
Als deens bedrijf ligt ons bedrijf in de stad Aarhus (het Rotterdam van Denemarken, maar wel kleiner), en met de auto is het van Aarhus naar Amsterdam ongeveer 6-8 uur rijden, afhankelijk van het verkeer.
De reden dat onze levertijd gemiddeld 1-3 werkdagen is, ligt eraan at we twee logistiekbedrijven gebruiken. Bij de overname van het pakket door DPD duurt het even voordat het pakket een nieuwe scan krijgt.
Mooi om te horen dat je tevreden bent met onze levertijd.
We hopen dat je veel plezier zult beleven met je product(en).
Mvg
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenBestellen geen probleem, alleen het verzenden schijnt lastig te zijn. Misschien een andere vervoerder zoeken? Komen de levertijd zo niet na.
VerzendingVrijdagavond besteld. Ik hoopte verzending dezelfde avond, eventueel de zaterdag (mogelijk 24/5 en niet van toepassing), maar toch uiterlijk maandag op de post. Pakket stond vrijdag al wel overgedragen aan DPD, maar de status van de track&trace is nog steeds hetzelfde. Waardeloos dat het pakket nog steeds niet onderweg is. Het moet uit Denemarken komen, dus die relatief 'snelle' levering valt in werkelijkheid vies tegen. Daar mag wel een rood vrachtwagentje bij ipv een groene.
Bedankt voor je review.
We betreuren dat je ontevreden bent met de levertijd van je bestelling.
Bij ons is het zo dat pakketten die vrijdagavond besteld worden, op de maandag erna verstuurd worden (vandaar levertijd x aantal werkdagen, en niet dagen).
Voor verzending wordt gebruik gemaakt van twee logistiekpartners, namelijk PostNord tot de deens-duitse grens, waarna DPD het pakket overneemt. Bij het updaten van de track&trace kan er hierdoor vertraging ontstaan.
Voor vragen kun je ons bereiken via support@proshop.nl of telefonisch via 085 301 55 55.
Wanneer je het bestelnummer hebt, dan kunnen wij je verder helpen.
Mvg
Proshop.
Uit eigen beweging
AlgemeenRTX 3060 Ti op woensdag besteld en vanochtend vroeg al ontvangen. Ruim binnen de gestelde levertijd. Communicatie in emails is helder en men legt ook uit dat de levering van uit Denemarken komt.
Wanneer een volgend artikel waar ik interesse in heb bij deze webshop te koop staat dan kom ik terug!
Goede stevige verpakking en levering via DPD, waar ik niet altijd goede ervaringen mee heb, was ruim binnen de gestelde tijd!
Bedankt voor je review.
Mooi om te horen dat alles naar wens is verlopen.
Mocht je evetnueel voorstellen hebben voor iets wat we beter kunnen doen, dan horen we dat graag
Voor vragen of opmerkingen kun je contact opnemen met ons via support@prohop.nl of telefonisch via 085 301 55 55.
Mvg.
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenDinsdag avond laat mijn S21+ besteld en vandaag ... dus donderdag ochtend stond de DPD koerier al voor mijn deur. Pakketje zeer degelijk verpakt. Ben nu mijn S9+ aan het overzetten. Dit is echt een super snelle levering. Hoe is het mogelijk vanuit Denemarken. Top!
VerzendingZeer degelijk verpakt in stevig karton en omringd met bubbeltjes plastic.
Bedankt voor je review.
Altijd prettig om the "horen" wanneer klanten hun product sneller dan verwacht ontvangen.
We hopen dat je veel plezier zult beleven van je S21.
Mvg
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenBestelling plaatsen was gemakkelijk en product kwam binnen een paar dagen binnen. Wel was de verpakking aan één kant helemaal zwart van het vuil. Ik denk dat er mee geschoven is.
Bedankt voor je review.
We betreuren dat je je bestelling in een vuile doos hebt ontvangen. Dat is uiteraard niet de bedoeling.
Was je product verder wel in orde? Zo nee, zou je dan contact met ons op willen nemen via support@proshop.nl?
Mvg
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenVanuit de Pricewatch direct naar de productpagina gelinkt en ik heb eenvoudig het bestelproces kunnen doorlopen.
VerzendingGeen opmerkingen over de verzending. Dat ging gewoon prima en het product wat goed verpakt. DPD heeft het relatief snel geleverd.
Bedankt voor je review.
We hopen dat je veel plezier zult beleven van je product(en).
Mocht je vragen of opmerkingen hebben, dan kun je ons bereiken via support@proshop.nl of telefonisch via 085 301 55 55.
Mvg
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenProshop heeft unieke prijzen en ook aanbiedingen van bv schaarse videokaarten met een beperkte dagelijkse oplage. Zodoende kan je bijna dagelijks toch een betaalbare videokaart kopen. Verzenden is relatief duur. Naar een verzendpunt kost het 7 euro, aan huis 9 euro. Dit komt doordat deze shop in Denemarken zit.
VerzendingGoede verpakking en snelle verzending vanuit Denemarken. Wel wat duurder en het duurt ook een dag langer dan binnen Nederland. Naar een verzendpunt kost het 7 euro, aan huis 9 euro.
Bedankt voor je review.
De langere verzendtijd heeft er, naast het feit dat we vanuit Denemarken versturen, ook mee te maken dat we van twee logistiekpartners gebruik maken.
Voor het vervoer tot de deens-duitse grens wordt gebruik gemaakt van PostNord. De rest van het vervoer naar onze Nederlandse klanten wordt door DPD geregeld. Tijdens de overname van het pakket door DPD onstaat enige vertraging, omdat het pakket dan een nieuwe scan moet krijgen en in een andere vrachtauto geladen moet worden.
We hopen dat je veel plezier zult hebben van je bestelling. Mocht je vragen of opmerkingen hebben, dan kun je ons bereiken via support@proshop.nl of telefonisch via 085 301 55 55.
Mvg
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenHet bestellen ging erg makkelijk, sommige dingen zijn nog niet helemaal perfect vertaald op de Nederlandse site maar alles is duidelijk genoeg dat het geen groot probleem is.
Betalen kon met Ideal en PayPal dus dat was ook gewoon prima
Het duurde een paar dagen voordat de bestelling in huis was aangezien het pakket uit Denemarken werd verstuurd.
De verwachte leverings datum op de site klopte wel gewoon dus je weet wat je te wachten staat als je oplet.
Levering was via DPD, toevallig heb ik nooit problemen gehad met DPD maar liever heb je meer keuzes.
Beste Darnell560,
Bedankt voor je review.
We waarderen de feedback, en halen er natuurlijk ook uit dat je tevreden bent met het bestelproces.
We zien vrij nieuw op de Nederlandse markt en werken in het Engels op de werkvloer. Daardoor gaan er soms wat dingen fout met de vertalingen, wat we continu proberen te fixen.
Hopelijk kun je in de toekomst weer een leuke aanbieding vinden op onze site, je bent in ieder geval van harte welkom!
Uit eigen beweging
AlgemeenWebsite gevonden via de Pricewatch, de webpagina is nog een beetje chaotisch waardoor het lastig is om e.e.a. te vinden. Gebruik gemaakt van de zoekmachine op de website om te kijken of andere producten die ik zocht in de Hue serie ook beschikbaar waren op deze site. Prima.
VerzendingDe producten zijn goed verpakt verstuurd en veilig aangekomen. De reden van 4 sterren is dat de tracking code in de mail niet juist was waardoor track/trace niet zichtbaar was.
Beste GoldenFlame,
Bedankt voor je review.
Hopelijk heb je alles wat je nodig had kunnen vinden op onze site. We doen ons best om het voor klanten zo makkelijk mogelijk te maken om vergelijkbare producten te vinden, dus we vinden het ook fijn om feedback van je te krijgen.
Het Track&Trace verhaal blijft een probleem waar we continu mee worstelen. Doordat wij met twee verschillende vervoerders werken, gaat het soms mis met een correcte status geven op de Track&Trace-nummers. We kunnen echter wel bevestigen dat de Track&Trace-nummers kloppen, ze zijn echter alleen leesbaar na 1-2 werkdagen als je de link gebruikt die in de mail staat aangegeven.
Mocht je nog meer feedback hebben, horen wij het graag. We staan open voor kritiek, daardoor kunnen we alleen maar beter worden. Je kunt contact met ons opnemen via e-mail: support@proshop.nl of telefoon: 085 - 301 55 55.
Uit eigen beweging
AlgemeenMakkelijk besteld via de link in de pricewatch. Verschillende kleuren waren op de website niet te vinden, wel via de pricewatch.
VerzendingVerzending was alleen mogelijk via dpg waarbij de meerprijs voor thuisbezorging aanzienlijk was (€15). Pakketpunt alleen aan de andere kant van de stad.
Beste JorisV,
Bedankt voor je review.
In ieder geval goed om te horen dat de Pricewatch werkt. De meeste mensen kennen ons namelijk nog niet.
We zouden graag wat feedback willen krijgen over de verzendkosten en de verschillende kleuren die niet te vinden zijn op onze site. Dit is mogelijk een fout, die we graag zouden willen oplossen.
Je kunt de feedback sturen in de vorm van een mail naar: support@proshop.nl of telefonisch via: 085 - 301 55 55.
Uit eigen beweging
AlgemeenNa de bestelling direct een bevestiging. De volgende werkdag de track/trace code. Keurig voor elkaar. Scherpe prijzen. Pakket precies na 3 werkdagen in huis. Kortom zo als het hoort als je iets via internet besteld. Hier kunnen nog heel wat bedrijven van leren.
VerzendingKeurig op tijd bij het ophaalpunt.
Beste Marto58,
Bedankt voor je review.
We proberen het inderdaad te doen zoals het hoort. Webshops en klanten moeten elkaar helpen, want ze hebben elkaar ook even hard nodig.
Mocht er toch iets zijn wat we kunnen verbeteren aan onze site, dan horen wij het graag. Je kunt contact met ons opnemen via telefoon: 085 - 301 55 55 of e-mail: support@proshop.nl.
Uit eigen beweging
AlgemeenVlot besteld en duidelijke communicatie vanuit proshop.nl wanneer de producten geleverd zouden worden.
Allemaal lekker vlot en zonder problemen.
Producten besteld op 2 maart en 3 dagen later (5 maart) geleverd.
Bedankt voor je review.
We hopen dat je veel plezier zult beleven van je product(en).
Voor vragen of opmerkingen kun je ons bereiken via support@proshop.nl of telefonisch via 085 301 55 55.
Mvg
Proshop