Gebruikers over webshop Proshop.nl
Review toevoegenUit eigen beweging
AlgemeenProduct besteld (ASUS monitor), betaald, maar nooit geleverd.
Wel een aantal tracking berichten van van DPD ontvangen, maar het pakket is nooit geleverd. Proshop heeft uit eigen beweging de order geannulleerd.
Er is geen poging gedaan om de order leveren.
Advies: Bestel niet bij Proshop.
Reactie op reactie van Proshop:
Als het geen annulering van jullie kant was, waarom is de order dan gecrediteert, i.p.v. het product opnieuw gestuurd?
Raar verhaal om DPD de schuld te geven van het annuleren van de order.
Ook een raar verhaal dat de monitor nu een onbekende levertermijn heeft. Waar is de monitor dan gebleven die naar mij was opgestuurd?
Kortom, dit verhaal klopt van geen kanten. Ik doe daarom geen zaken meer met Proshop.
Product niet geleverd.
Wat kan ik er nog meer over zeggen om minimaal 15 woorden in te moeten vullen?
Bestelling zonder toestemming en/of overleg door Proshop geannulleerd.
Wat kan ik er nog meer over zeggen om minimaal 15 woorden in te moeten vullen?
Beste FKampues,
Bedankt voor je review.
We betreuren dat je ontevreden bent met het verloop van je bestelling.
Het betreft hier echter geen annulering van onze kant, en we vinden het jammer dat je ons negatief beoordeeld op iets waar wij geen invloed hebben gehad.
In verband met je bestelling heb je van ons een email ontvangen met daarin de track & trace welke bewijst dat wij je bestelling daadwerkelijk verstuurd hebben.
DPD zou het pakket op 24 November bij de door jou gekozen DPD shop moeten hebben afgeleverd, maar heeft het diezelfde dag nog naar ons teruggestuurd.
Ik vermoed dat het gekozen afhaalpunt vol zat, en dat DPD het pakket vervolgens heeft gertourneerd in plaats van het om te leiden naar een alternatief afhaalpunt.
Retourpakketten worden automatisch gecrediteerd bij ontvangst in ons magazijn.
Ik heb de mail die je gestuurd hebt naar onze klantenservice beantwoord met daarin o.a. een screenshot van de track & trace.
Ik zou je graag willen aanbieden de monitor tegen dezelfde prijs te bestellen, maar deze heeft momenteel helaas een onbekende leverdatum.
Mvg
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenDraait mn creditcard betaling na een halve week terug (wanneer het product al geleverd had moeten zijn) en wil dat ik nogmaals per bankoverschrijving ga betalen. Moet dan wel even nog een halve week wachten tot ze dat gaan verwerken en dan versturen ze pas... Wat een bedrijf
VerzendingLevertijd niet gehaald omdat een halve week aan het 'verwerken' waren. Als ze geen betalingen via creditcard willen moeten ze hun site aanpassen
KlantenserviceDoen alsof het de normaalste zaak van de wereld is dat je 2x betaald en zeker via onverzekerde methode
Uit eigen beweging
AlgemeenBestelling betrof de R-Go Tools R-Go HE Break M - Ergonomische muis. Artikel was eenvoudig te vinden en de bestelling verliep eenvoudig en vlot. Motivatie voor Proshop was de prijs van het artikel.
VerzendingEr werd gemeld dat het artikel ongeveer 15 dagen na bestelling bezorgd zou kunnen worden. Ik heb de app van Proshop gedownload om de verzending te kunnen volgen. Tot mijn verbazing stond na een week of twee ineens een koerier voor mijn neus met het artikel. Het was geheel niet aangekondigd dat het op die bewuste dag en tijdstip zou worden bezorgd. Dus het was louter toeval en geluk dat ik thuis was om het in ontvangst te nemen. Dat moet beter kunnen.
Uit eigen beweging
AlgemeenWas al langer aan het kijken naar een nieuwe monitor. Had meerdere opties en een van de opties was in de aanbieding. Daarom besloten deze te bestellen.
Bestelproces verliep eenvoudig en bestelling was snel geplaatst. Ook keurige mails met bevestiging
Levertijd stond 2-3 werkdagen aangegeven. Ik heb maandagmiddag besteld en hoopte op bezorging op Woensdag omdat ik dan thuis zou zijn. Dit werd helaas donderdag waardoor het pakket naar een DPD-punt in de buurt ging. Maar voor mij binnen de verwachte levertijd omdat de shop vanuit Denemarken verstuurd. Dus prima.
Ik vind het wel een nadeel dat het pakket lang op de status 'aangemeld' blijft staan. Dat komt dat DPD pas het pakket scant zodra het in Nederland is. Onderweg van Denemarken naar Nederland heb je dus geen zicht op waar het pakket is.
Ik heb het pakket dezelfde avond nog opgehaald. De doos was helaas wel beschadigd op de hoeken en er zaten beschadigingen op de voorkant van de doos. Het leek alsof er iets met een scherpe rand langs geschuurd was. De beschadigingen op de div. hoeken deden mij denken dat het pakket op de hoeken gevallen is. Iets wat ik nog wel zorgwekkend vind, wetende dat er een monitor in zit. Uiteindelijk bleek de monitor zelf gelukkig in orde te zijn.
Dit soort dingen versturen blijft misschien altijd wel een risico, maar ik weet niet of ik zelf een monitor zonder extra buiten doos zou versturen.
Uit eigen beweging
AlgemeenProblemen met levering waar alle klantgegevens correct zijn ingevuld, maar toch incorrect worden verwerkt. Je blijft er voor thuis, maar je moet er helaas allemaal zelf achteraan. 2x thuis gebleven geen ontvangst. 2 weken na bestelling pas ontvangen.
Vervolgens black friday deal van ze.
Contact opnemen dat het onverstandig en logistiek duur is om een 2de plaatsing te doen en de 1e te retourneren. (380 euro +- verschil in korting)
Snelle reacties, maar geen economisch/ecologisch inzicht gericht op klantentevredenheid.
Dus ik kon beter 2de plaatsing doen...
Uiteraard op moment van de reactie de black friday deal binnen korte tijd van mailing (<3uur) "uitverkocht" en geen bereidwilligheid om de korting te verrekenen.
Hierdoor principieel maar de hele order geannuleerd.
Iedereen tijd en geld verspilt.
Kortom bestel hier maar niet!
Problemen met levering waar alle klantgegevens correct zijn ingevuld, maar toch incorrect worden verwerkt. Je blijft er voor thuis, maar je moet er helaas allemaal zelf achteraan. 2x thuis gebleven geen ontvangst. 2 weken na bestelling pas ontvangen.
KlantenserviceEigenlijk waardeloos door geen klantgerichtheid. Ze reageren echter wel snel.
Uiteraard op moment van de reactie de black friday deal binnen korte tijd van mailing (<3uur) "uitverkocht" en geen bereidwilligheid om de korting te verrekenen.
Slecht economisch inzicht. Liever geen deal dan de geadverteerde korting berekenen
Uit eigen beweging
AlgemeenPrima shop. E-mail notificaties en track&trace ontvangen. Pakket zonder beschadigingen geleverd en binnen acceptabele tijd.
VerzendingPakket is 4 dagen na bestelling bezorgd in goede staat. De status van verzending bleef 3 dagen staan op ‘aangemeld bij pakketdienst’ voordat deze werd opgepikt.
Uit eigen beweging
AlgemeenGoede prijs voor een Ryzen 9 3900.
Snel en netjes te woord gestaan na installatieproblemen, prima service!
Levering volgens afspraak.
Keurig verpakt, in een blister waarin de processor in het schuim is gestoken.
Goede opties aangegeven om de installatieproblemen op te lossen.
Wordt snel gereageerd door de eerste lijn, met een dag extra de reactie van de tweede lijn helpdesk.
Uit eigen beweging
AlgemeenEindelijk een Nvidia RTX4090FE kunnen bemachtigen op de site van Nvidia.
Deze werd verstuurd door de Proshop uit Denemarken.
Incl gratis spel NVIDIA Game Bundle - Alan Wake 2
verstuurd door DPD
Vanaf Proshop a/s
Slet Møllevej 17
DK-8270 Højbjerg
Denemarken
Dinsdagavond besteld, Woensdag verzonden en vrijdag geleverd door DPD
Hoefde niet te teken voor ontvangst.
Raar voor een hele dure internationale zending!
Beste Nksen,
Bedankt voor je review.
We hopen dat je veel plezier zult beleven van je bestelling.
De feedback wat het betreft het niet te hoeven tekenen voor ontvangst zullen wij meenemen bij onze evaluatie betreffende de samenwerking met DPD.
Mvg
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenEen webshop met ruim aanbod. Was voor een Demo product gegaan, Powerplay mat van Logitech. Het werkte allemaal prima maar de stoffe muismat was echt niets meer waard. Verder was alles een beetje vies maar dat is natuurlijk zo te poetsen.
Technisch gezien klopte de beschrijving op de site; je krijgt alles in werkende conditie maar de staat waarin het verkeerde vond ik de prijs niet waard. Dus terug gestuurd. Ga wel even verder kijken.
Goed ingepakt, was netjes op tijd verzonden en ook conform afspraak op tijd binnen gekregen.
Beste joOst,
Bedankt voor je review.
Zou je contact willen opnemen met onze klantenservice via support@proshop.nl met het bestelnummer?
Mocht je het product nog niet retour gestuurd hebben, dan zorgen wij ervoor dat je een gratis retourlabel krijgt. Mocht je het al geretourneerd hebben, dan zullen wij eventuele retourkosten vergoeden.
Mvg
Proshop
Uit eigen beweging
AlgemeenOp 11 oktober Deep Cool FC120 Casefans gekocht. Bestelling en betaling verliepen goed, verzending een minpuntje.
VerzendingVerzenden helaas met DPD. Op 13 oktober kreeg ik bericht dat het pakketje al ontvangen was op DPD pakketpunt. Helaas niet het geval bij een poging om het af te halen. Dag erna was het pakketje gelukkig wel ontvangen op het pakketpunt en heb ik het kunnen ophalen. Pakket was goed verpakt en heeft er uiteindelijk minder lang over gedaan dan ik bij de bestelling had verwacht.
Uit eigen beweging
AlgemeenTwee bestellingen gedaan en bij beide bestellingen klopt de aangegeven levertijd niet, van 4-5 werkdagen aangegeven bij het product zelf, naar een paar weken zodra de bestelling eenmaal geplaatst was.
En let op: deze webshop verstuurt niet vanuit Nederland, maar vanuit Denemarken. Voor de langere verzendtijd die daardoor ontstaat heb ik alle begrijp, maar levertijden lijken niet echt op orde te zijn.
Eén bestelling dus geannuleerd. Plusplunt: het geld was binnen 2 dagen weer terug op eigen rekening.
Prima als je rekening houdt met het feit dat producten vanuit Denemarken worden verstuurd. Maar let goed op als je haast hebt.
KlantenserviceReageren redelijk snel maar toonden niet echt begrip voor de situatie. "Excuses voor het ongemak" o.i.d. was sierlijk geweest, maar ik snap dat klantenservice aan dit probleem weinig kan veranderen.
Uit eigen beweging
AlgemeenWe hebben de Arctic Liquid Freezer II 360 A-RGB besteld, deze had een goede prijs en sneller bezorging.
VerzendingDe de Arctic Liquid Freezer II 360 A-RGB was goed verpakt en zeer snelle bezorging
Uit eigen beweging
AlgemeenDe webshop is prima, maar het afrekenen ging niet heel soepel. Ik heb eerst via Paypal geprobeerd te betalen, maar dat werd geweigerd omdat het afleveradres en mijn Paypal-adres niet overeen kwamen. Dit kwam doordat ik een afhaalpunt geselecteerd had bij de verzendmogelijkheden. Ik werd hierdoor gedwongen met iDeal af te rekenen.
VerzendingDe verzending geschiedde met DPD. Dit was bijzonder slecht, want ik heb het product nooit in ontvangst mogen nemen. Op een gegeven moment zag ik dat de bestelling klaar zou moeten liggen bij het ophaalpunt, maar daar konden ze niks vinden. Het bleek dat er iets mis was gegaan in het transport.
Aangezien mijn pakketje nooit is geleverd, de laagst mogelijke waardering en ik hoop dat deze winkel in de toekomst een andere dienst dan DPD gebruikt.
Het klantcontact en terugbetaling van de aanschafprijs geschiedde opzich netjes, maar ik had liever mijn product in ontvangst genomen.
Uit eigen beweging
AlgemeenTop product!
Prijzig wel, maar daar ging ik ook voor. In Corona-tijd een slechte webcam gekocht voor een hoge prijs. Deze is iets duurder dan mijn vorige, maar wel 10x beter. Scherp beeld, plug&play, en vooral handig; het schuifje waarmee je de camera en de microfoon blokkeert. Hij is ook heel fijn op verschillende vormen monitors te plaatsen met de verstelbare voet, of op je bureau met de driepoot.
Verzending kwam helemaal uit Denemarken, maar ondanks dat toch vrij snel geleverd. Vreemd genoeg hadden ze dus geen voorraad in NL.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenHeb voor het eerst via Proshop.nl besteld.
Was makkelijk om bestelling te plaatsten en alles verliep soepel !
Verzending was snel en de verpakking was helemaal goed verpakt !
Conclusie: uitstekend en perfect !
Uit eigen beweging
AlgemeenBestelling was in de webshop prima en betaling liep gesmeerd. Goed overzicht van historische bestellingen en lopende bestellingen.
Probleem is dat ze DPD gebruiken voor pakket dienst.
Voor DPD moet extra worden betaald waarbij tarief ruim boven tarief ligt voor binnenlandse bezorging op de DPD website (zou uit buitenland kunnen komen). Je zou dan ook enige service verwachten Er is geen mogelijkheid om thuis te bezorgen maar allen bij afhaalpunt. En daar beginnen de problemen. Pakket is wordt zonder opgaaf van redenen geretourneerd. Wel bij afhaalpunt geweest maar die hebben pakket niet aangenomen (onmin met DPD).
.
Bij 5e keer pakket in ontvangst genomen bij afhaalpunt 5km verderop. Dit afhaalpunt was een complete chaos.
Ik bestel hier niet meer zolang DPD de enige optie is voor aflevering.
Klantenservice geeft snel antwoord, maar herhaald alleen wat er in Track en Trace staat, nogal passief en niet oplossingsgericht
Uit eigen beweging
AlgemeenGoede prijs, GPU met bonus spel werd keurig binnen de bij bestelling opgegeven termijn geleverd. Prima ervaring!
VerzendingOp tijd, bij veel andere webshops was deze aanbieding niet meer verkrijgbaar, heel erg blij!
KlantenserviceWerd steeds op tijd per mail op de hoogte gebracht van de voortgang van de bestelling
Uit eigen beweging
AlgemeenOm 1 of andere reden wordt mijn pakket zonder reden terug gestuurd door DpD. als ik vraag naar de reden moet ik dat zelf maar na gaan bij DPD. Op de vraag of ik opnieuw kan bestellen voor het originele bedrag wordt niet in gegaan. (inmiddels is het artikel duurder geworden)
beetje jammer.
Om 1 of andere reden wordt mijn pakket zonder reden terug gestuurd door DpD. als ik vraag naar de reden moet ik dat zelf maar na gaan bij DPD. Erg vreemd aangezien het pakket wel onderweg was naar het afleverpunt.
Klantenserviceze reageren wel vlot. Maar hebben niet echt een poactiefe houding om mijn in deze situatie te gemoed te komen ondanks dat ik niets aan invloed heb gehad hierop.
Uit eigen beweging
AlgemeenWas makkelijk om juiste televisie te vinden.
Ik kende Proshop niet, maar betrouwbaar en prima service levering netjes op tijd zoals aangegeven was (binnen een paar dagen). Werd netjes via email(s) op de hoogte gehouden. Goed aangekomen en ik ben blij met de Philips LCD televisie
De TV bevalt goed: Philips 43" Flat screen TV 43PUS8517/12 LED 4K
netjes verzonden, keurig op tijd geleverd. Zelfs een dag eerder geleverd dan was aangegeven toen ik de televisie had besteld.
KlantenserviceNetjes op de hoogte gebracht via email(s) over bestelling en levering. Ook netjes de factuur ontvangen.
Uit eigen beweging
AlgemeenGewoon oké; snelle correcte levering .... alleen volgens DHL was het product 'bezorgd' maar niet heus .... bellen bellen bellen .... product kwijt .... volgende dag alsnog bezorgd door andere dienst dan DHL ...
Dat lag echter niet aan Proshop.
Ik waardeer hierboven de bezorging op goed, terwijl die slecht was van de kant van DHL. Proshop kon daar niets aan doen, want die had dezelfde dag correct verzonden.