Samsung UE32F5000 Zwart Review
27 maart 2014, laatste update op 28 maart 2014, 3.000 views Rapporteer
Beste mede-tweakers, hier is dan mijn eerste geschreven revieuw.
feedback hierover is altijd welkom
een paar weken geleden had ik besloten dat het tijd werd voor een nieuwe tv. mijn voorkeur is alitjd al uitgegaan voor tv's tussen de 30 en de 40 inch.
na een poosje op tweakers rond te zoeken kwam ik deze tv tegen.
een mooie 32 inch tv met full-hd. prima voor mij.
eerste indruk van de televisie:
eenmaal alles aangesloten, ben ik er direct maar even voor gaan zitten. na eerst wat zenders...
Pluspunten
  • goede kleurweergave.
  • helder beeld zelfs als de zon er driect op schijnt.
  • goed afgewerkt
  • mooie vorm.
  • leuke prijs.
Minpunten
  • 2 HDMI poorten aan de lage kant.
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
eenmaal alles aangesloten, ben ik er direct maar even voor gaan zitten. na eerst wat zenders bij langs te gaan viel mij direct op dat het fijn is om naar het beeld te kijken. aangezien ik zelf tv in full hd heb, is het nu fijn om op full hd alle favoriete zenders te bekijken. het geluid van de tv is voor ingebouwde speakers prima. er zitten 2 speakers van 10W in die veel volume kan produceren. ook klinkt het geluid van die speakers niet hol, wat ik bij andere televiesie soms heb ervaren.