Adata XPG Gaming V2.0 AX3U1600GC4G9-DG2 Review
8 december 2012, laatste update op 8 december 2012, 1.778 views Rapporteer
Om aan de slag te gaan met het X79-platform heb ik van ADATA 2 van XPG Gaming V2.0 AX3U1600GC4G9-DG2 kits gekregen, zodat ik een quad channel setup kan bouwen. Ik heb al eerder een setje uit de XPG Gamingserie getest, die ik destijds op X-Life gewonnen had, de ADATA XPG AX3U1600GB2G9-DG2. Deze modules zijn voorzien van dezelfde heatsinks, maar zijn 2 keer zo groot en draaien op 1600MHz ipv 2000MHz. Inhoudsopgave De modules Specificaties Testsysteem Benchmarks Quad Channel Prijs Conclusie De modules Het gaat in dit geval om een...
Pluspunten
  • Stabiel
  • Prijs (toen ik 't geheugen kreeg)
  • Looks
Minpunten
  • Heatsinks kunnen in de weg zitten
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Deze modules zijn voorzien van dezelfde heatsinks, maar zijn 2 keer zo groot en draaien op 1600MHz ipv 2000MHz.
http://tweakers.net/ext/f/IbhWR0cJUK0cZ6Ej64b9XAIM/full.jpg
Inhoudsopgave
De modules
Specificaties
Testsysteem
Benchmarks
Quad Channel
Prijs
Conclusie
http://tweakers.net/ext/f/Zpg1Q9Kar3SvEccNAH2Y6MyD/full.jpg
De modules
http://tweakers.net/ext/f/ljqsLRSAxvIfUxFWleL8BN0f/full.jpg
http://tweakers.net/ext/f/bYAE6senQMGlRsPfc2f4Gwru/full.jpg
http://tweakers.net/ext/f/n2F7ezmX1LpB3fZ0GhBfwdho/full.jpg
http://tweakers.net/ext/f/7PgNevzI1qwPAEUWJITBktW5/full.jpg
Het geheugen draait op maximaal 800MHz (DDR3 1600 dus) en is daarmee niet de snelste XPGkit verkrijgbaar (die lopen door tot 1200MHz) maar tenzij je applicaties gaat draaien die echt veel bandbreedte nodig hebben is het al meer dan zat, gezien de meeste geheugencontrollers standaard met 533MHz of 666MHz geheugen werken.
Specificaties
Geheugen TypeDDR3
Geheugen Snelheid800MHz
Geheugen Grootte4GB
Aantal modules2
Cas Latency9-9-9-24
Voltage1.65V