LG 55NANO886PB Zilver, Zwart Review
14 december 2021, laatste update op 14 december 2021, 3.508 views Rapporteer
Product gekocht +2
Pluspunten
  • Vrij goede kijkhoek
  • Goede prijs-kwaliteit verhouding
  • WebOS Smart
  • Handige smart-remote Magic Remote
  • Filmmaker mode
  • Heldere, fijne kleuren
  • 120 / 100 Hz
  • Local Dimming
Minpunten
  • Recht voor de TV geeft nog altijd de beste ervaring
  • Andere formaten (65") kennen issues met backlight bleed
  • Alle connectoren aan de achterkant van de TV
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Verschillen
Enkele verschillen tussen de 886PB versus 756PA:
α7 Gen4 AI Processor versus Quad Core 4K (zonder details)
Local Dimming versus Geen dimming
Dolby Vision IQ versus Niet aanwezig
ULTRA Luminance versus Niet aanwezig
120Hz / 100Hz versus 60Hz / 50Hz
Dolby Atmos versus Niet ondersteund
Freesync AMD versus Niet ondersteund
Meer connectoren (3 USB vs 2 USB, 4 HDMI (2x v2.1 en 2x 2.0) vs 3x v2.0)
Line-out voor koptelefoon versus Geen.
Mooier design versus simpel, strak, vierkant, zwart, simpele voetjes, geen poespas
De 886PB en 756PA naast elkaar.
Alsnog wel een mooi plaatje geworden met de beide TVs naast elkaar.
Korte samenvatting
De 886PB is ook goed geschikt als 'gaming TV' met de ondersteuning voor 120/100Hz en Freesync.
ULTRA Luminance
Beeld en geluid
LG Smart TV
Filmmaker modus.
Design
Ronde, mooie voet.
Gaming modus
Gezien de prijs zal deze TV voor veel mensen een 2e TV zijn naast een duurder topmodel. Bijvoorbeeld voor in een slaapkamer, of gaming kamer als je zoveel ruimte hebt. De 886PB heeft een gamingmodus gericht op accurate weergave van games met HDR Gaming en HGiG. Deze 886PB heeft 120 / 100Hz ondersteuning en ook FreeSync, dus is een ideale combinatie met gaming consoles.
What else?
De 886PB is / heeft:
  • Ziggo gecertificeerd
  • CI+ module ondersteuning
  • Ziggo Go app is (natuurlijk....) niet op WebOS beschikbaar
  • Apple Airplay 2 is er voor de Apple fanboys
  • WebOS 6.0 met ThinQ AI
  • Wel local dimming
  • Wel Dolby Atmos
  • 7e generatie CPU voor soepel gebruik van Smart functies
  • VESA voor muurbeugels
  • Totaal gewicht ongeveer 18 kilo
  • Optical connector
  • 4x HDMI met 1x ARC - 2x HDMI 2.0 en 2x HDMI 2.1
  • LAN kabel connector
  • 3x USB connector
  • WiFi 802.11ac (5GHz)
  • 'oude' koptelefoon plug
  • Bluetooth "Ja" (zonder detaillering).
Instellen
ThinQ AI app
Eindconclusie
Bij andere formaten van deze TV (met name: de 65" versie) zijn er veel klachten over problem met de backlighting (bleed van licht) en ook veel dode pixels. Ik heb deze 55"versie van deze TV inmiddels bijna anderhalve maand en heb geen klachten.
Ik hou het op 5 uit 5 sterren.
Alle afbeeldingen
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een LG 55NANO886PB Zilver, Zwart?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (14)
Sorteer op:
Weergave:
Verder veel bang for the bug. Vier sterren voor de tv, vijf voor de review.
Dank voor het compliment :) En fijn om een bevestiging te lezen van mijn mening.
CoolBlue heeft em nu in de aanbieding voor 749,- zelfs, dat maakt het echt tot een goede deal
of 629,- voor de 50" bij tvspecialisten.nl
Bedankt voor de uitgebreide review. Ik ben momenteel opzoek naar een nieuwe tv en twijfel tussen deze (50 inch) of de Samsung Qled QE50Q67A. Helaas vind je zeer weinig over deze tv's en moet je het vooral doen met de reviews of Coolblue of Bol.com, maar deze zijn meestal niets meer dan "goed beeld".
Dus heb ik een aantal vragen die je hopelijk kan beantwoorden.
Het is een hele boel, maar hoop dat je me wijzer kan maken (of iemand anders).
Makkelijkste advies: naar de Mediamarkt dichts bij rijden en ze zelf vergelijken.
Ik vind de local dimming van deze 55" goed genoeg. Bij 50 zal t wel nog iets beter zijn. De grotere modellen lijken vooral veel bleeding te hebben.
Aan de andere kant, dit zijn gewoon relatief gezien budget modellen.
Wil je het perfect, dan heb je mini-LED of zo nodig.
Ik heb 100+ Hz ook hoog op mn eisenlijst staan, maar de meeste mensen zien het verschil tussen 60 of 100 of 120 Hz toch niet. Voor gaming is het belangrijker... dus vraag je af, ga je er actief op gamen? Dan kun je daarna nog eens evalueren hoe belangrijk de 120 Hz is :)
Zo zou ik het zelf op een schaaltje wegen.
Hij was voor 649 al te koop. Arts and Crafts geloof ik.
Misschien was dat aanbieding rond kerst, maar moet toch echt niet al te veel duurder zijn.
Edit: ja dus, prijs is stukje omhoog gegaan. Alleen 50" kost al 649 zie ik nu.