Bekijk alle reviews

Ubiquiti UF‑AE Converter Review

+2
Mesjefskie 4 mei 2021, 1.963 views Product gekocht

Ubiquiti UF‑AE Converter

Duurder dan concurenten (TP-Link MC220L bijvoorbeeld) maar werkt verder uitstekend.

Pluspunten

  • Installatiegemak
  • PoE

Minpunten

  • Prijs

Eindoordeel

Score: 5Per criterium
Prijs Score: 3
Kwaliteit Score: 5
Features Score: 5
Ik gebruik deze mediaconverter om m'n Delta glasvezelverbinding aan te sluiten om mijn eigen (UniFi) router. Ik gebruik 'm in combinatie met een SFP van FS.com en dit werkt perfect.

Er is verder niets aan in- of af te stellen. Uitpakken, ophangen, aansluiten en klaar. De converter wordt voorzien van PoE via een injector die ik nog had liggen van een UniFi AP.

Bekijk alle afbeeldingen:

Heb jij ook een Ubiquiti UF‑AE Converter?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review

Reacties (8)

Wijzig sortering
Krijg je er bij Delta geen mediaconverter bij?
Reageer
Nee, je krijgt een Genexis glasvezelmodem. Ik wilde graag m'n eigen router gebruiken. :)

(Ik heb alleen internet van Delta.)

[Reactie gewijzigd door Mesjefskie op 4 mei 2021 17:35]

Reageer
Welke kabel heb je daar bij gekocht?
Ik wil ook graag mijn eigen router gebruiken, maar ik next to zero verstand van glasvezel.
Reageer
De aansluiting die in de Ubiquiti gaat is een Single mode SC UPC connector. Andere zijde kan gelijk zijn maar ook ander type (te zien aan de kleur.

Dan kun je gewoon een Single mode patch kabel voor kopen. Bij gelijke connectoren aan beide kanten is het bijvoorbeeld: SC UPC to SC UPC Simplex OS2 Single Mode
Reageer
@Mesjefskie Welke SPF-module heb je bij FS.com besteld? Ik heb precies dezelfde situatie namelijk.

Wat ik me ook afvraag; DELTA Fiber gebruikt passieve glasvezel (GPON). Zo'n UF-AE vereist een actieve fiber-SFP-module. Hoe heb je dat werkend gekregen?

[Reactie gewijzigd door pjunv op 18 december 2021 12:44]

Reageer
Ik heb bij FS de Customized 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1550nm-RX 20km DOM LC/SC SMF Transceiver Module besteld.

Mijn aansluiting bij Delta is (nog) geen GPON dus vandaar dat het werkt.
Reageer
Aah check! Die van mij is al wel GPON (de Genexis Platinum 7840 hangt erachter en die heeft een GPON-module).

Dan lijkt dit helaas geen oplossing voor mij.. Heel erg bedankt!
Reageer
...

[Reactie gewijzigd door Mesjefskie op 20 december 2021 16:05]

Reageer


Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn


Google Pixel 7 Sony WH-1000XM5 Apple iPhone 14 Samsung Galaxy Watch5, 44mm Sonic Frontiers Samsung Galaxy Z Fold4 Insta360 X3 Nintendo Switch Lite

Tweakers is samen met Hardware Info, AutoTrack, Gaspedaal.nl, Nationale Vacaturebank, Intermediair en Independer onderdeel van DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2022 Hosting door True

Tweakers maakt gebruik van cookies

Tweakers plaatst functionele en analytische cookies voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Deze cookies zijn noodzakelijk. Om op Tweakers relevantere advertenties te tonen en om ingesloten content van derden te tonen (bijvoorbeeld video's), vragen we je toestemming. Via ingesloten content kunnen derde partijen diensten leveren en verbeteren, bezoekersstatistieken bijhouden, gepersonaliseerde content tonen, gerichte advertenties tonen en gebruikersprofielen opbouwen. Hiervoor worden apparaatgegevens, IP-adres, geolocatie en surfgedrag vastgelegd.

Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Sluiten

Toestemming beheren

Hieronder kun je per doeleinde of partij toestemming geven of intrekken. Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Functioneel en analytisch

Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie. Meer details

janee

    Relevantere advertenties

    Dit beperkt het aantal keer dat dezelfde advertentie getoond wordt (frequency capping) en maakt het mogelijk om binnen Tweakers contextuele advertenties te tonen op basis van pagina's die je hebt bezocht. Meer details

    Tweakers genereert een willekeurige unieke code als identifier. Deze data wordt niet gedeeld met adverteerders of andere derde partijen en je kunt niet buiten Tweakers gevolgd worden. Indien je bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je account. Indien je niet bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je sessie die maximaal 4 maanden actief blijft. Je kunt deze toestemming te allen tijde intrekken.

    Ingesloten content van derden

    Deze cookies kunnen door derde partijen geplaatst worden via ingesloten content. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie over de verwerkingsdoeleinden. Meer details

    janee