LG UltraGear 34GK950F Rood, Zwart Review
28 april 2019, laatste update op 28 april 2019, 1.530 views Rapporteer
Product gekocht +1
Teveel tekortkomingen met een zeer hoge prijs.
Pluspunten
  • 21:9 gaming is fantastisch!
  • Hoge refresh gaming is fantastisch!
  • FreeSync, Gsync gaming is fantastisch
Minpunten
  • IPS glow op mijn exemplaar was onacceptabel
  • Ghosting/trailing in vergelijking tot mijn Acer XB270HU is volledig onacceptabel.
  • Kleuren uit de doos niet goed. Ook al is het scherm factory calibrated.
  • Hartstikke duur voor de kwaliteit die je krijgt.
Eindoordeel
3 van 5 sterren (Voldoende)
Al met al een prachtig scherm die nog even verder doorontwikkeld had moeten worden voor de release.
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een LG UltraGear 34GK950F Rood, Zwart?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (14)
Sorteer op:
Weergave:
Hallo,
Klopt het dat jouw fps niet tussen 120-144 zat, maar lager was? Dat kan namelijk verklaren waarom je dit scherm zo traag vond: zonder g-sync module geen variable overdrive. De hoeveelheid overdrive is getuned om het beste te werken op 144Hz en dan geldt: hoe lager je fps (en dus hz) onder 144 daalt, hoe meer overshoot je krijgt tenzij je de response time setting verlaagt. Bij lagere fps moet je 'm juist NIET op max zetten.
In het VA-kamp heb ik na de LG 32" ook de Acer Z321QU getest - beide te traag imo (hoewel dat in beide gevallen niet de hoofdreden was van het retour zenden), maar qua responsetijden is het is vooral overshoot dat irriteert. Dat zijn m.n. donkere omlijningen die je dan ziet, een soort posterization / cartoony look. (En soms dingen die knipperen of lichte dingen die kort extra licht worden.)
Wel valt sowieso op dat 27" IPS panelen snellere responsetijden hebben dan 34".